خواهد آنتی بادی پس از COVID-19 بیماری جلوگیری از عفونت مجدد?

بزرگنمایی این تصویر پزشکی کارگر در مقابل Transformé MD مرکز پزشکی در سفید دشت, n. y. که در آن آنتی ب

توسط MINERALNEWS در 19 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

پزشکی کارگر در مقابل Transformé MD مرکز پزشکی در سفید دشت, n. y. که در آن آنتی بادی آزمایش شد ارائه شده است. نمایش مطبوعات/Corbis via Getty Images پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
نمایش مطبوعات/Corbis via Getty Images

بسیاری از افراد مبتلا به این رمان coronavirus توسعه آنتی بادی در پاسخ.

اما دانشمندان نمی دانم که آیا افرادی که در معرض coronavirus خواهد بود ایمنی بدن برای زندگی به عنوان است که معمولا مورد سرخک و یا اگر این بیماری را به بازگشت دوباره و دوباره مانند سرماخوردگی.

"این برای من یکی از سوالات پاسخ داده نشده که به ما می گوید:" جفری شمن استاد علوم بهداشت محیط زیست در دانشگاه کلمبیا "از آنجا که آن را واقعا می گوید:" آنچه که کامل استراتژی خروج به این و چگونه ما می رویم به رقیب با آن ؟ "

او یکی از بسیاری از دانشمندان در تلاش برای پاسخ. و قطعات شروع به سقوط را به محل.

آنتی بادی که پروتئین موجود در خون به عنوان بخشی از بدن پاسخ ایمنی به عفونت ها نشانه آن است که مردم می تواند به توسعه ایمنی. اما آنها به هیچ وجه تضمین آنها محافظت خواهد شد برای زندگی و یا حتی برای یک سال.

شمن در حال مطالعه چهار coronaviruses است که علت سرماخوردگی. "آنها بسیار شایع است و بنابراین مردم به نظر می رسد به آنها را اغلب" شمن می گوید. نود درصد از مردم توسعه آنتی بادی به کسانی که ویروس ها حداقل در گذشت اما "ما شواهد آن آنتی بادی هستند اعطا حمایت می کند."

که ممکن است تنها به دلیل سرماخوردگی نسبتا خفیف به طوری که سیستم ایمنی بدن نیست کوه تمام عیار واکنش نشان می دهد دکتر استنلی پرلمن متخصص اطفال که مطالعات ایمونولوژی و میکروب شناسی در دانشگاه آیووا. "همین دلیل است که مردم سرماخوردگی بارها و بارها" او می گوید. "این واقعا غلغلک دادن پاسخ ایمنی که بسیار است."

او مورد مطالعه یکی از شدید ترین coronaviruses که باعث سارس و او را در بر داشت که درجه ایمنی بستگی به شدت بیماری است. مریض تر مردم مصون ماند بسیار طولانی و در برخی موارد بسیاری از سال است.

برای بسیاری از افراد در معرض رمان coronavirus "من فکر می کنم در کوتاه مدت شما در حال رفتن به گرفتن برخی از حفاظت" پرلمن می گوید. "این واقعا زمان از حفاظت است که مهم است."

پرلمن اشاره می کند که برای برخی از افراد علائم COVID-19 هیچ بدتر از یک سرد در حالی که برای دیگران آنها شدید است. "همین دلیل است که آن را از روی حیله و تزویر" او می گوید: به پیش بینی وسعت یک پاسخ ایمنی است.

و آن را خطرناک فرض کنیم که تجربیات خود را با دیگر coronaviruses به طور مستقیم به یکی از جدید.

"Unforutunately ما واقعا نمی تواند تعمیم چه نوع ایمنی است که نیاز به حفاظت در برابر ویروس مگر اینکه ما واقعا اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس می گوید:" Akiko Iwasaki یک Howard Hughes Medical Institute محقق در دانشگاه ییل دانشکده پزشکی.

یک immunobiologist او بخشی از یک به سرعت در حال گسترش تلاش برای کشف این. او و همکارانش در حال حاضر در حال مطالعه پاسخ ایمنی در بیش از 100 نفر در دانشکده پزشکی بیمارستان. او را تشویق کرد که بسیاری از افرادی که بازیابی از coronavirus را توسعه داده اند آنتی بادی است که خنثی کردن coronavirus در یک ظرف پتری.

"چه که اتفاق می افتد در داخل بدن ما واقعا نمی دانم" او اخطار می دهد.

تحقیقات مانند او خواهد پاسخ این سوال در نهایت.

اما نه همه آنتی بادی های محافظ. Iwasaki می گوید برخی در واقع می تواند کمک به روند بیماری و بیماری بدتر است. این آنتی بادی می تواند منجر به التهاب و سرب بدن افتاد. که واکنش افراطی حتی می تواند کشنده باشد.

"کدام یک از انواع آنتی بادی های محافظت از میزبان در مقابل کسانی که موجب افزایش بیماری ؟ ما واقعا نیاز به شکل که" او می گوید.

این مطالعات در دانشگاه ییل به دنبال خواهد داشت بیماران برای حداقل یک سال برای پیدا کردن چگونه به آرامی یا به سرعت ایمنی ممکن است محو شدن. "ای کاش می شد یک میانبر" Iwasaki می گوید: "اما ما ممکن است نیاز به صبر کنید یک سال به درک چه نوع از آنتی بادی های محافظ."

چرا که او و دیگر immunologists به دنبال الگوهای در پاسخ ایمنی است که شناسایی افرادی که ایمنی طولانی مدت.

محققان از مدتها پیش نمیفهمد چه ویژگی های زیستی در خون (به نام بيومارکرهای) مرتبط با ایمنی نسبت به بیماری های دیگر می گوید: دکتر Kari Nadeau متخصص اطفال و درمان در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد. او انتظار دارد که محققان را قادر به انجام همین کار را برای جدید کروناویروس.

Nadeau در حال کار بر روی مطالعات متعددی از جمله یکی که به دنبال استخدام 1000 نفر که قبلا در معرض coronavirus. یک هدف این است که برای شناسایی افرادی که در تولید و به خصوص قوی محافظ آنتی بادی پاسخ. او می گوید: آنتی بادی تولید سلول از این افراد به طور بالقوه می تواند تبدیل به واکسن.

یکی دیگر از سوال حیاتی او zeroing در این است که آیا افرادی که تبدیل به ایمنی هنوز هم قادر به گسترش ویروس.

"از آنجا که شما ممکن است سیستم ایمنی بدن شما ممکن است خودتان محافظت در برابر ویروس" او می گوید: "اما آن را هنوز هم ممکن است در بدن خود را و شما در حال دادن آن به دیگران است."

که می توانست بزرگ بهداشت عمومی پیامدهای اگر معلوم شد که مردم هنوز هم می تواند به گسترش این بیماری پس از آنها بهبود یافتند. مطالعات از چین و کره جنوبی به نظر می رسید حاکی از این بود که ممکن است هر چند بیشتر مطالعات بازیگران شک در آن به عنوان یک ویژگی قابل توجهی از این بیماری است.

Nadeau نیز در تلاش برای کشف کردن آنچه که می توان گفت در مورد آنتی بادی خون-آزمون است که در حال حاضر شروع به سیل بازار است. وجود دارد دو موضوع با این تست است. اول یک تست مثبت ممکن است مثبت کاذب نتیجه پس از آن ممکن است لازم باشد برای اجرای یک تاييدی به دریافت معتبر ، دوم آن روشن نیست که نتیجه تست مثبت واقعا نشان می دهد یک فرد مصون است و اگر پس برای چه مدت.

شرکت خواهد بود قادر به استفاده از این تست برای شناسایی افرادی که می توانید از بازگشت به کار بدون ترس از گسترش coronavirus.

"من می بینم بسیاری از مردم کسب و کار که مایل به انجام بهترین خود را برای کارکنان و دلیل خوب" Nadeau می گوید. "و ما هرگز نمی توانید می گویند شما به طور کامل محافظت می شود تا زمانی که ما به اندازه کافی [اطلاعات]. اما در حال حاضر ما در حال کار سخت برای به دست آوردن اعداد ما نیاز به قادر خواهید بود برای دیدن آنچه که به منزله حفاظت و چه چیزی نیست."

این می تواند یک موضوع از زندگی یا مرگ برای گرفتن این حق است. پاسخ به این پرسش آمده به احتمال زیاد با انباشت اطلاعات از بسیاری از های مختلف آزمایشگاه. خوشبختانه دانشمندان در سراسر جهان در حال کار به طور همزمان برای پیدا کردن پاسخ.

شما می توانید تماس با NPR علم خبرنگار ریچارد هریس در rharris@npr.org.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب