به عنوان جنگ فرهنگ تغییر رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای انطباق با

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در اوایل این هفته. Saul لوئب/خبرگز

توسط MINERALNEWS در 31 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در اوایل این هفته. Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

نزدیک به یک ماه پس از کشته شدن جورج فلوید و راه اندازی تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس در سراسر کشور به رئیس جمهور تهمت بود پرسید که چه بخشی از پاسخ او به کار گرفته اند متفاوت است.

"من فکر می کنم که تن یک چیز بسیار مهم است و من سعی می کنم به یک بسیار خوب تون بسیار وزش تن بسیار دلسوز — در برخی موارد — تن-اما آن را بسیار مهم تن" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

هر چند زمانی که فشار بر آنچه که او می خواهم تغییر رئیس جمهور افزود: "من می خواهم بگویم اگر من می تواند من را فراموش تن."

هیچ مدرن جمهور شده است به عنوان تهاجمی فرهنگ جنگجو به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

او اعلام کرد نامزدی خود را متهم مکزیکی مهاجران بودن تجاوزگران. او با انتقاد از سیاه و ورزشکاران که به زانو در طول سرود ملی. او دفاع و پشتیبانی نه فقط افسران پلیس اما ترویج خشن پلیس گفتن مأموران اجرای قانون در سال 2017, سخنرانی "لطفا نمی شود بیش از حد خوب" در هنگام دستگیری. به تازگی اعلام کرد بیش از توییتر او هرگز در نظر گرفتن از بین بردن نام مؤتلفه ژنرال از پایگاه های نظامی.

تهمت نیز تثبیت شده در تاریخی عبارت "قانون و نظم است."

"من به مبارزه برای محافظت از شما — من رئیس جمهور شما از نظم و قانون و یک متحد تمام مسالمت آمیز معترضان را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در باغ گل رز در ژوئن 1 به عنوان سرویس مخفی شروع به شلیک اسپری فلفل در اعتراض صلح آمیز فقط چند دقیقه دور در پارک لافایت.

"ملت ما شده است گریبانگیر حرفه ای توسط حرفه ای و آنارشیست ها و خشونت اوباش های انجام غارتگران مجرمان مهاجم, Antifa و دیگران" مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

فرهنگ جنگ شده اند بخشی از سیاست آمریکا برای چند دهه. داغ-دکمه مسائل مانند مهاجرت خانواده ارزش و احترام به پرچم آمریکا را می توانید قوی تر واکنش از رای دهندگان از خشک بحث بیش از مالیات و یا مدیکر.

اما در زمانی که این کشور همچنان به مقابله با COVID بحران اقتصادی رکود اقتصادی و مهمتر از همه افزایش سطح نژادی ناآرامی فرهنگ جنگ در حال تغییر هستند و رئیس جمهور تهمت که همیشه لذت یک مبارزه بیش از سفید هویت و فرهنگ مبارزه برای تنظیم.

بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن فرهنگ جنگ متحدان defecting — نسکار تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم و NFL عذرخواهی کرد برای مجازات آن ورزشکاران که به زانو در اعتراض به خشونت پلیس.

با توجه به دموکراتیک استراتژیست سابق و مشاور ارشد رئیس جمهور اوباما دیوید اکسلراد قابل توجه ترین شکاف آمد که رهبران نظامی که مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد به تماس با من "ژنرال" را شکست با او. وزیر دفاع علامت Esper و کلی علامت Milley گفت: آنها نه تنها در نظر گرفتن تغییر نام پایگاه نظامی بلکه رد تهمت و تهدید به استفاده از ارتش علیه معترضان.

"این بود که منی, من فکر می کنم توسعه در این داستان" اکسلراد گفت که همچنین یک CNN ارشد مفسر سیاسی و میزبان از تبر فایل ها و ارسال ها در شیر پادکست.

اکسلراد اضافه شده که تهمت نیز مواجه مخالفت بازنشسته دریایی ژنرال جیم Mattis و چند برجسته رهبران نظامی که خود با انتقاد از تصمیم به گرفتن عکس در مقابل سنت جانز کلیسا زیر حذف شد.

"مغلوب ساختن پیشی جستن است بنابراین سعی در شکافتن خود را به نظامی و ادعای نظامی به عنوان خود را. و چه نظامی بود گفت: وجود دارد این است که نه ما و نه شما. ما متعلق به قانون اساسی است. ما باید اصول و قوانین و هنجارها و قوانین است که ما در حال رفتن به دنبال دارد. و بود که باور نکردنی توبیخ برای او." اکسلراد اضافه شده است.

با وجود فشار قابل مشاهده و دور از مغلوب ساختن پیشی جستن در بسیاری از فرهنگ جنگ مسائل - نه هر بخشی از ائتلاف محافظه کار است آماده به تماس با آتش بس. حتی شده یک واکنش به موقعیت های جدید از موسسات مانند NFL.

سابق آمریکا مجلس نیوت گینگریچ می گوید زانو ورزشکاران هنوز هم می شود یک فرهنگی flashpoint و مخالف با NFL تصمیم.

"امتناع از ایستادن برای سرود ملی است و توهین به امریکا است. آن را در اعتراض به نژادپرستی. این اعتراض ایالات متحده آمریکا و این که چه تقسیم می گذرد ، اگر شما می خواهید به ضد آمریکایی شما رو یک حزب مشتاق بود با شما." گینگریچ گفت.

"من می توانم به شما بگویم که من احتمالا نمی خواهد watch NFL در این سال و من سبز خلیج فن" سابق مجلس اضافه شده است.

گینگریچ با تجربه فرهنگ جنگجو در سمت راست خود استدلال می کند که رئیس جمهور تهمت قادر خواهد بود برای پیدا کردن مسائل جدید به فشار خود را به عنوان دموکراتیک مخالفان پیدا کردن راه های جدید به نفس بیش از حد. و به همین دلیل او معتقد است که فرهنگ جنگ هنوز پایان نیافته است.

"چیز خوب در کل زندگی حرفه ای در مورد برخورد با این چپ این است که آنها نمی تواند شامل خود" گینگریچ گفت: "پس از رفتن آنها را از مشروعیت تقاضا برای اصلاحات پلیس برای دفاع از پلیس زیرا آنها فقط نمی تواند به خود کمک کند."

خاص فرهنگ جنگ مسائل نیز می آیند و می روند. در سال 2004 استراتژیست جمهوری خواه کارل روو مهار واکنش به ازدواج همجنس بازان در طول جمهور سابق بوش در سال 2004 کمپین برای کمک به او را دوباره انتخاب شود. اگر چه کمتر از یک دهه بعد همان موضوع پژمرده پس از تصمیم دادگاه عالی به قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان در سال 2015.

در حال حاضر روو می گوید همان چیزی است که اتفاق می افتد به ویژه پس اخیر دادگاه عالی است که محافظت از مردم در برابر تجاوز وجود تبعیض در محل کار تحت 1964 حقوق مدنی عمل می کنند.

"آنها می تواند برخی از نگرانی در برخی از محله های مورد آخرین تصمیم توسط دادگاه. اما آره که نکته جالب در مورد دادگاه عالی تصمیم گیری است. نه همیشه اما در بسیاری از موارد آنها تمایل به مرتب کردن بر اساس از کاهش اختلاف" Rove گفت.

یکی دیگر از اساسی تر همین دلیل جنگ فرهنگ در حال تغییر است که مدرن ترین جنگ فرهنگی هستند و نژادی است.

دموکراتیک استراتژیست جمال سیمونز می گوید که رای دهندگان باید شروع به فکر می کنم متفاوت در پی جورج فلوید را کشتن.

"فیلم مردان سیاه پوست کشته شدن در تلویزیون است که بسیار شبیه به دهه 1950 و دهه 60 زمانی که مارتین لوتر کینگ تا به حال حتی کودکان راهپیمایی در آلاباما و در حال حمله شیلنگ آتش نشانی و سگ. که نوع از چیزی که واقعا صحبت به اخلاق است که من فکر می کنم اکثر آمریکایی ها نگه دارید" سیمونز گفت.

سیمونز که همچنین میزبان #ThisisFYI در Instagram می گوید که حوادث ماه گذشته تغییر کرده چگونه بسیاری از آمریکایی ها به پاسخ و مقابله با اقدامات نژاد پرستی و اضافه کرد: "آنها نمی توانید فقط نشستن بی سر و صدا و اجازه دهید آن اتفاق می افتد."

"این افزایش سهام در این پرسش نژادی هماهنگی و توانایی ما به گذشته تاریخ ما" سیمونز گفت "و چه آن را مانند به نظر می رسد — به عنوان ترس به عنوان افراد ممکن است از تظاهر کنندگان و غارتگران — آنها ممکن است بیشتر از ترس از یک رئیس جمهور است که در برابر نژادپرستی و چه کسی نیست که تلاش این کشور با هم."

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل مجموعه ای به برگزاری اولین کمپین تجمع از COVID-19 بیماری همه گیر در تاریخ 19 ژوئن در Tulsa, Okla., پس از دریافت نقد برای برنامه ریزی این رویداد در تعطیلات Juneteenth در یک شهر است که تجربه یک نژادپرست قتل عام مردم سیاه و سفید در ژوئن 1921 تهمت تغییر تاریخ 20 ژوئن.

قطعا "در تلویزیون عصر, این اولین بار است که ما تا به حال یک رئیس جمهور چه کسی بوده است به طوری که حاضر به پذیرش یک نژاد منحصر به فرد چشم انداز سیاست آمریکا و این که ممکن است عطف جزر و مد در برابر او" سیمونز اضافه شده است.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن