اعتقاد بر این بود که هرس قانونمرد قدیمی وست را در خانه جدید حمل کرده است

LAS CRUCES, N.M. - شنیدن تاریخی است که اعتقاد بر این است که حامل قانونمرد غرب قدیمی شناخته شده برای کشتن بیلی

توسط MINERALNEWS در 17 شهریور 1399

LAS CRUCES, N.M. - شنیدن تاریخی است که اعتقاد بر این است که حامل قانونمرد غرب قدیمی شناخته شده برای کشتن بیلی بچه به قبر خود را در حال حاضر بخشی از مزرعه نیومکزیکو & رنچ میراث موزه.

شنیدن تنها کسی بود که در لاس کروز موجود بود زمانی که پت گرت در اختلاف بر سر یک مزرعه جنوب نیومکزیکو به ضرب گلوله مرگبار کشته شد. که این باور گسترده را ایجاد کرده است که واگن کشیده شده توسط اسب گرت را به محل استراحت نهایی خود تحویل داده است.

لیه وکی، متصدی تاریخ موزه می گوید: «شانس این است که خانواده اش تصمیم گرفتند که می خواهند او را در یک شنود قرار دهند، او را در این شنیدن قرار می دهند.»

اما هیچ مدرک عکاسی وجود ندارد و خانواده گرت فقیر بودند.

وکی می گوید: «شانس به همان اندازه خوب است که احتمالاً او را در پشت واگن مزرعه شان قرار داده اند و او را به گورستان راندند.»

با این حال ، شنیدن به احتمال زیاد علاقه به Garrett جلب ، که به شهرت افزایش یافت زمانی که او به عنوان کلانتر شهرستان لینکلن در آنچه در آن زمان قلمرو نیومکزیکو منصوب شد و اسیر بیلی بچه. گرت پس از فرار، بچه را در فورت سومنر ردیابی کرد و در سال ۱۸۸۱ او را کشت.

کلانتر شهرستان دونا آنا کیم استوارت می گوید: «بسیاری از مردم و نسل ها می توانند آن را در اینجا ببینند.» "من عاشق تاریخ هستم و این باید در چیزی که بیش از یک فضای اداری است حفظ و نمایش داده شود."

شنیدن در طول سال ها بارها دست ها را تغییر داده است. این در موزه تاریخی Lawmen در لابی دفتر کلانتر شهرستان دونا آنا تا همین اواخر زمانی که موزه بسته شد بود. موزه آن را از مرحوم لاس Cruces ساکن کال Traylor، که علاقه به گرت بود.

گرت در سال ۱۹۰۸ درگذشت و در گورستان ماسونی در لاس کروزس به خاک سپرده می شود.

انجمن بهبود زنان از لاس Cruces متعلق به تنها شنیدن در شهر از سال 1894 تا 1912 و اجاره آن را به ساکنان محلی به قیمت 10 دلار -- که نیمی از آن به پایدار محلی livery برای پرداخت هزینه اسب ، راننده و خوراک رفت. انجمن آن را از مزرعه ای در نزدیکی لاس کروز خریداری کرد. جوجه هایی داشت که در تخت باری خروس می کردند و نیاز به مرمت داشت.

قبل از آن مردم از واگن یخ برای انتقال مردگان استفاده می کردند.

وکی گفت این شنود در گالری اصلی موزه میراث به همراه یک واگن چاک، واگن شیر و واگن مزرعه به نمایش گذاشته خواهد شد. این موزه قصد دارد نام دیگر ساکنان برجسته لاس کروزس را که حدود همان زمان گرت به عنوان بخشی از نمایشگر جان خود را از دست دادند، اضافه کند.

بارگذاری...

بارگیری... بارگیری... بارگیری... بارگیری... بارگیری...

بارگذاری...tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب