Harvey Weinstein محکومیت می تواند راه را برای بیشتر تجاوز جنسی تعقیب

صبح روز بعد از Harvey Weinstein بود به جرم تجاوز به عنف زنان ده که متهم the fallen دانلود فیلم مغول از سوء رفتار جنسی ایستاده در مراحل L. A. تالار شهر و صحبت از طلوع یک عصر جدید.

بازیگر Caitlin Dulany خبرنگاران که در روز دوشنبه در چند ساعت اول پس از Weinstein بود و دستبند به دست گرفته و به بازداشت او را دیدم یک دختر کوچک در حال اجرا در اطراف فروشگاه مواد غذایی.

“شما باید یک جهان متفاوت است به دلیل آنچه که امروز اتفاق افتاده است,” Dulany گفت که او تصور گفتن دختر. “آن را نمی خواهد همان خواهد بود. آن را هرگز همان خواهد بود.”

Dulany را اميد پس از حکم تاریخی است و بیش از توجیه با توجه به کارشناسان حقوقی و طرفداران برای بازماندگان تجاوز جنسی.

تبلیغات

هر چند Weinstein اعتقاد است که هیچ نوش دارو برای همه گیر از سوء استفاده جنسی در جامعه, آنها می گویند, آن را گسترش امکانات برای آن جنایات جنسی را می توان با موفقیت محاکمه در یک دادگاه قانونی است. و آن را می تواند تشویق دادستان را در مجموعه موارد تجاوز به عنف که آنها را قبلا تمایلی به فایل.

“من فکر می کنم این حکم را تشویق دادستان به تجدید نظر این ایده که جرم جنسی موارد بیش از حد دشوار است به گفت:” دبرا کاتز, مدنی و حقوق, استخدام وکیل که وکالت چند تن از زنان که صحبت کردن در مورد Weinstein. “این نشان می دهد که داوران باید توانایی تشخیص پیچیده حقایق و آنها به این نتیجه حتی اگر وجود دارد مقدار زیادی از دود و آینه از دفاع تیم است.”

دادستان خوب بکار بردن مقدار زیادی از نفوذ بیش از آن موارد را به دادگاه. و دادستان منطقه دفاتر در سراسر ایالات متحده را در تعداد نسبتا کمی از موارد تجاوز جنسی به دلیل بیشتر دیده می شود به عنوان unwinnable.

از هر 1000 اتهام تجاوز به عنف و 13 نفر خواهد شد مراجعه کننده به دادستان و هفت منجر به اعتقاد جنایت با توجه به تجاوز به عنف و زنای با محارم شبکه ملی.

تبلیغات

“تجاوز به عنف موارد دشوار است چرا که به عنوان یک جامعه ما نگه داشتن تصورات غلط در مورد آنچه که تجاوز به عنف به نظر می رسد مانند آنچه تجاوز تروما به نظر می رسد و چه کسی قرار است به قانون پس از تجاوز” گفت: کریستن گیبونز Feden که با موفقیت تحت پیگرد قانونی قرار بیل کازبی به عنوان دستیار دادستان منطقه در پنسیلوانیا است. “کسانی که تصورات غلط گاهی اوقات راهنمای قوانین و ساخته شده و چگونه احکام ارائه شده توسط یک قاضی یا هیئت منصفه”

منهتن Dist. Atty. کوروش R. ونس جونیور انتقاد قرار گرفته بود برای تصمیم گیری به مطبوعات اجباری دست زدن به اتهامات علیه Weinstein در سال 2015 زمانی که 22 ساله, ایتالیایی, مدل متهم تولید کننده اتوبوس او در فیلم ترایبکا مرکز. ونس بود بسیار زیاد تحت فشار سیاسی به متهم Weinstein زمانی که او در نهایت از آن در سال 2018 است.

“این یک روز جدید” ونس گفت: پس از صدور حکم اعلام شد. “تجاوز به عنف تجاوز به عنف است که آیا بازمانده گزارش در عرض یک ساعت در عرض یک سال یا شاید هرگز. این تجاوز با وجود پیچیده و پویایی قدرت و رضایت پس از یک حمله. آن را تجاوز به عنف حتی اگر هیچ شواهد فیزیکی.”

Weinstein را منهتن محاکمه شد مملو از پیچیدگی است که ممکن است باعث یک پتو تبرئه. دو زن که حساب های led خود را به نیویورک اتهامات — جسیکا مان و میمی هیلی — هر دو رضایت طرفین درگیر در رابطه با Miramax بنیانگذاران پس از او به اتهام ضرب و شتم آنها. Weinstein دفاع تیم نیز استدلال کرد که زنان با استفاده از Weinstein به اهرم حرفه ای داشت.

دادستان تحت فشار قرار دادند در برابر این ایده که ماندن در تماس با اتهام آزار دهنده به این معنی است که سوء استفاده اتفاق نمی افتد. آنها به نام به پایه پزشکی قانونی روانپزشک باربارا Ziv که افشا و خنثی اسطوره های اطراف چگونه یک قربانی تجاوز ممکن است رفتار پس از یک حمله.

بر اساس تصمیم هیئت منصفه به نظر می رسید به آن دسته از احساسات به قلب حتی اگر آنها تصمیم به تبرئه دادند از این دو جدی تر فقره درنده تجاوز جنسی.

با توجه به این مکان هنوز هم در حال تکامل درک درستی از رضایت دادستان معمولا لازم نیست دنبال موارد تجاوز به عنف مگر اینکه وجود شواهد روشن از نیروی فیزیکی گفت: وندی مورفی, استاد, خشونت جنسی در قانون جدید انگلستان قانون در بوستون و سابق جنایات جنسی دادستان.

“این سخت است برای ارزیابی اینکه آیا کسی استفاده می شود این نوع از نیروی کافی برای غلبه بر فرد دیگری را” مورفی گفت.

تبلیغات

بنابراین سوء رفتار جنسی است که طول می کشد محل در تنظیمات حرفه ای که در آن معتادان هستند بیشتر احتمال دارد به اداره کردن خود را فیگوراتیو قدرت در برابر قربانیان به جای سلاح های واقعی است عادی به کار گرفته شده از طریق دادخواهی مدنی.

یکی از شمارش Weinstein به جرم پیدا شد — تجاوز به عنف در درجه سوم — نیاز به یک عدم رضایت, اما نه استفاده از زور. محکومیت سیگنال های که هیئت منصفه قابل درک است که Weinstein روش اجبار هنوز به استانداردهای تجاوز به عنف.

“زنان را مقایسه شرایط خود را به روایت آنها را خوانده ام در مورد دادند و آنها خواهد بود مایل به تماس با پلیس” مورفی گفت.

طرفداران ادعا می کنند که Weinstein حکم می رود یک گام فراتر از پیشرفت فرهنگی مشخص شده توسط بیل کازبی را تجاوز به عنف محاکمه. در آن صورت کاتز گفت: آن را آسان تر برای هیئت منصفه به غربال کردن از طریق مسائل رضایت ارائه شده توسط دفاع به دلیل کازبی دارو قربانیان خود را قبل از حمله آنها.

“چه Weinstein بود سخت تر از چیزی برای هیئت منصفه به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف و در عین حال هیئت منصفه هنوز درک آن را تجاوز به عنف” کاتز گفت. “این یک محصول از آموزش و پرورش است که صورت گرفته است به عنوان یک نتیجه از #MeToo جنبش است.”

Colby Bruno ارشد وکیل در قربانی حقوق قانون مرکز گفت که او امیدوار است که از طریق Weinstein محاکمه دادستان را ببینید که موارد تجاوز به عنف شانس بهتری برای موفقیت هنگامی که یک هیئت منصفه را می شنود از بیش از یک مدعی. هر چند Weinstein اتهامات بر اساس اتهامات هیلی و مان شش زنان در همه شهادت در فیلم مغول را محاکمه.

“من می خواهم برای دیدن پلیس و دادستان ها به دنبال سخت تر برای دیگر قربانیان” برونو گفت. “وجود دارد قدرت در اعداد است.”

سکوت شکن یک گروه است که نشان دهنده کسری از بیش از 90 زنانی که علنا متهم Weinstein از سوء رفتار جنسی به دنبال تجسم است که قدرت به آنها ایستاده بود side-by-side خارج L. A. تالار شهر در روز سه شنبه.

تبلیغات

“این هرگز در مورد هاروی. این بود که در مورد آنچه که ما به عنوان یک جامعه را تحمل” بازیگر و متخصص ضربه لوئیس Godbold به خبرنگاران گفت:. “و این پیام روشن است: خود را قدرت و پول نمی خواهد شما محافظت می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im