‘Grim Sleeper’ serial killer Lonnie فرانکلین می میرد اعدام در سن کوئنتین

Lonnie دیوید فرانکلین جونیور به اصطلاح Grim Sleeper قاتل زنجیره ای که صید در لس آنجلس زنان برای بیش از دو دهه درگذشت, شنبه در حالی که در انتظار اعدام در زندان سن کوئنتین, مقامات گفت.

“فرانکلین داشت العملی در سلول واحد در مارس 28 در حدود 7:20 p. m. کمک های پزشکی ارائه شد و یک آمبولانس احضار شد. فرانکلین تلفظ شد مرحوم در 7:43 p. m. او علت مرگ در حال بررسی است و نتایج کالبد شکافی; اما وجود دارد هیچ نشانه ای از تروما” مقامات زندان در بیانیه ای گفت.

Franklin, 67, محکوم شد, در سال 2016 از کشتن نه زن و یک دختر نوجوان از سال 1985 تا 2007. در طول فاز و مجازات از دادگاه دادستان متصل او را به چندین اضافی slayings. کارآگاهان به اعتقاد او ممکن است به کشته شدن حداقل 25 زنان است.

قاتل یکی از کالیفرنیا پرکار ترین و هدفمند قربانیان بودند که به طور کلی جوان آسیب پذیر و در زمان نادیده گرفته شود. حملات موفق به بالا بردن آلارم راه دیگر معروف سریال slayings توسط قاتلان مانند Hillside Strangler یا شب استاکر انجام داد.

تبلیغات

مرگ در اواسط تا اواخر ’80s, همزمان با افزایش slayings مربوط به کرک کوکائین بیماری همه گیر. علاوه بر این, چندین, دیگر قاتلان سریال عملیاتی شدند و در همان منطقه در آن سال است. مایکل هیوز بود به اتهام قتل هفت زن; چستر ترنر از 14 زنان و جنین. هر دو در کالیفرنیا محکوم به اعدام.

اما Grim Sleeper ثابت به ماندگار ترین. او هدفمند زنان بودند که معتادان به مواد مخدر و یا روسپی و اغلب ریخته خود را به بدن برهنه در کنار جاده ها و یا در سطل زباله. بسیاری از زنان در ابتدا ذکر شده به عنوان جین می کند. مرگ کشید کمی اگر هر رسانه مورد توجه است.

پلیس نگه داشته slayings آرام با وجود سوء ظن است که یک قاتل زنجیره ای بود که به وسیله زنان — تصمیم گیری که منجر به خشم و محکومیت از بسیاری از کسانی که ویژگی فرانکلین طول عمر به عنوان قاتل به پلیس بی تفاوتی.

مقامات قادر به لینک slayings از طریق بالستیک و ژنتیکی شواهد در صحنه های جرم و جنایت است که اشاره به یک قاتل. اما شناسایی DNA ثابت دشوار است.

تبلیغات

یک استراحت در نهایت در این مورد در سال 2010 زمانی که یک جستجو از دولت مجرم پرونده تبدیل شده تا یک بازی با مشتقات جزئی. کسی نبود مشکوک serial killer اما یکی از بستگان نزدیک شد.

قبل از اینکه طولانی, محققان با تمرکز بر محکوم پدر فرانکلین. پس از باطله او را به یک پیتزا مشترک در بونا پارک در طول تابستان سال 2010 پلیس جمع آوری شده یک تکه از نیمه خورده پیتزا. آنها آن را آزمایش DNA و در نهایت تا به حال یک مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im