آن اوایل بود و تاریک هنگامی که با صدای بلند ضربه و تصادف از جلو درب بیدار 9 ساله متی Stegman و 12 ساله, خواهر, جانت.

در عرض چند ثانیه این خواهر و برادر شنیده چندین عجیب و غریب و آهسته قدم به قدم از مردم ورود خود پدر دو خوابه Westside آپارتمان همراه با بوی دود و چوب سوخته.

وحشت زده پسر کشیده را پوشش می دهد بیش از سر خود را در حالی که خواهر او نشسته تا در سرما و ترس چشمان او هنوز تنظیم به سیاهی جوهری. غریبه باز خالی استاد اتاق خواب قبل از رفتن به اتاق مهمان که در آن خواهر و برادر در خواب جداگانه تخت یک نفره.

جانت می تواند بشنود مبهم گفتگو. سپس درب اتاق کودکان ناگهان چرخش باز است.

تبلیغات

شگفت زده مبهوت جوانان, آتش فریاد زد: یک ناسزا.

“همه ناگهانی وجود دارد پنج آتش راه رفتن در اطراف ما آپارتمان در لباس کامل” جانت Stegman به یاد می آورد.

Matthew Stegman, then 9, and Janet Stegman, then 12, with their father, Edwin Stegman, in 1970.

خواهر و برادر متی و جانت Stegman که جان سالم به در 1971 آتش سوزی در بررینگتن پلازا در سال 1970 عکس خانوادگی با پدر خود ادوین Stegman بود که در زمان آتش.

(متی Stegman)

این بود که سال جدید را سال 1971. آتش شکسته بود در طبقه چهارم از برينگتن مور پلازا مجتمع آپارتمانی در Wilshire بلوار.

تبلیغات

تقریبا 50 سال بعد در آن مورد deja vu به عنوان برينگتن مور پلازا دوباره سوخته.

این بار شعله های شکست در طبقه ششم باعث صدها نفر از مستاجران به تقلا برای فرار. این ساختمان به هیچ آبپاش آتش. ساکنان scurried برای زندگی خود را با برخی از بالا رفتن از ویندوز و دیگران نجات از پشت بام. یک نفر کشته در جمعه شب در حالی که یکی دیگر از ده ها نفر مجروح شدند. آتش موجب طرح دعوی در دادگاه و خواستار ایمنی اصلاحات.

پس از فروغ شهردار اریک Garcetti و عضو شورای مایک Bonin صحبت از پایان دادن به معافیت اجازه داده است که بالا می رود ساخته شده بین سال های 1943 و 1974 مانند برينگتن مور پلازا برای نصب نمی آبپاش آتش.

“این راه گریز خطرناک است یکی” Garcetti گفت: روز بعد از. “آتش سوزی اتفاق می افتد بسیار بیشتر از زمین لرزه در این شهر و ما dodged گلوله. می تواند وجود داشته است بسیاری از زندگی دیروز از دست داده.”

این آتش سوزی که اتفاق افتاده روز شنبه و پس از هفت سال یکی پس از دیگری در شب — در سال 2013. به عنوان Stegmans تماشای اخبار آن همه احساس بسیار آشنا است.

در سال 2013 متی Stegman در حال حاضر 58 سال, دادستان فدرال, گفت که او راه رفتن را از طریق یک مجتمع خرید در واشنگتن زمانی که او گرفتار یک خبری سی ان ان گزارش که منجر به دو را.

“من تو را دیدم یک آتش در L. A. و به من گفت:” آه خدای من, که به نظر می رسد مانند برينگتن مور پلازا ” و این بود,” او گفت:. “که محل نگه می دارد و با داشتن مشکلات.”

1971 آتش فوران حدود 12:52 صبح در سالن از جایی که Stegman کودکان خواب. خشک کردن درخت کریسمس در یک آپارتمان هم آتش گرفته بود و شعله های آتش در حال گسترش در نهایت رندر هر سه از 25 داستان ساختمان آسانسور قابل استفاده نباشد.

تبلیغات

به عنوان آتش نشان بودند همراهی کودکان در خارج از آپارتمان خود را دست پاچه پدر, Edwin Stegman شد هل دادن راه خود را از گذشته ماموران امنیتی به سعی خود را برای رسیدن به بچه ها.

پدر و فرزندان در ملاقات چهارم-کف راهرو بود که آب وارد شده از آتش نشانان’ شیلنگ.

ادوین Stegman که بچه ها خود را به خواب در حالی که او به رهبری به یک سال و در آستانه جدید شد و برای همیشه سپاسگزار ضخامت 1-ساعت-دارای درب آتش و تداوم لس آنجلس آتش نشانان.

“ما راه می رفت پایین پله ها با هم,” متی Stegman گفت: از پدرش و خواهر. “ما به نزدیکی و 24 ساعته کافی شاپ و تا به حال برخی از شکلات داغ قبل از ما بودند اجازه بازگشت به آپارتمان بعد از آن در روز است.”

جانت Stegman افزود: “ما خوش شانس بودند چرا که من شنیده ام هرگز زنگ. ما نمی بوی آتش است.”

در چهارشنبه متی Stegman تبدیل تلویزیون در زمانی که او به خانه.

واشنگتن-بر اساس وکیل عضو U. s. Department of Justice ضد تراست و تقسیم و خیره شد در نزدیک یک مجتمع آپارتمانی در شعله های آتش حدود 3000 مایل دور.

حتی قبل از CBS Evening News شناسایی محل Stegman تقریبا مثبت او به رسمیت شناخته شده این ساختمان است. در بررینگتن پلازا سوختن بود دوباره.

تبلیغات

گزارش گفت: حادثه دوم در این مجموعه در هفت سال است. Stegman وضوح به یاد می آورد آتش بسیار طولانی پیش.

“هنگامی که من تو را دیدم تلویزیون دیدم بالکن آتش بیرون آمدن و سیاه و سفید در خارج” Stegman گفت. “این فقط به آنچه آن را مانند نگاه به عقب و سپس … و آن را به طرز مرموزی شبیه است.”

متی Stegman گفت پدرش زندگی کرده بود در بررینگتن پلازا برای حدود یک ماه پس از جدا شدن از همسر خود را در لس آنجلس برتر قاضی دادگاه لیلیان M. استیونس.

ادوین Stegman منتقل کردن در مدت کوتاهی پس از فروغ.

“چند ماه بعد یک مشکل وجود دارد با یک دیگ بخار یا حرارت واحد و یا چیز دیگری انفجار و او فقط احساس می کردم که ساختمان یک تله مرگ و تصمیم گرفت به خارج” متی Stegman گفت.

بعد در چهارشنبه متی و خواهرش جانت, 61, وصل بیش از تجربه خود را در سال 1971 از طریق تلفن.

خواهران و برادران به یاد داشته باشید آتش دقیقا به همان شیوه. او معتقد است که او شنیده ام یک زنگ خطر آتش سوزی در حالی که خواهر او هیچ خاطره ای. اما Stegmans به اشتراک گذاشتن یک خنده بر یکی از رنگارنگ ترین خاطرات: شوک اول آتش نشانی که برای نجات خود و expletive آمد که از دهان او که در سال جدید روز صبح.

“من هرگز فراموش نکنید که آن را مانند یک بازی ویدیویی,” جانت Stegman گفت. “شما می دانید که شما باید برخی از خاطرات در زندگی خود را که شما می توانید را فراموش کرده ام.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im