دولت فدرال تصویب متادون تحویل در همه گیر

بزرگنمایی این تصویر نیویورک وزارت بهداشت زمینه پاسخگوی رنه Nicolas آماده پزشکی جعبه قفل برای یک متاد

توسط MINERALNEWS در 8 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

نیویورک وزارت بهداشت زمینه پاسخگوی رنه Nicolas آماده پزشکی جعبه قفل برای یک متادون تحویل در دور Rockaway کوئینز نیویورک روز جمعه گذشته. اولیویا reingold می/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اولیویا reingold می/NPR

شهر نیویورک راه اندازی یک متادون برنامه تحویل در ماه گذشته به طوری که بیماران نمی خواهد که به ترک خانه در طول همه گیر خود را برای دریافت دوز بعدی. متادون بسیار کنترل شده دارو به مواد مخدر اعتیاد باید هر روز در غیر این صورت بیماران در معرض خطر دردناک برداشت.

به طور معمول متادون به برداشت از یک مرکز درمان. اما در حال حاضر دولت فدرال می گوید بیماران در قرنطینه می توانید خود متادون تحویل داده شده به آنها را اگر آنها به دنبال پروتکل های امنیتی.

در اوایل این ماه, آنا بت پرست, 57 بود او را تحویل دارو به خانه او در شرق نیویورک بروکلین برای اولین بار.

"من نمی دانم که چگونه به می گویند که چگونه من احساس می کنم دلیل آن را بیش از حد بسیاری از احساسات رفتن را از طریق, اما آن را فوق العاده," او می گوید.

کافر کردم در متادون هشت سال پیش برای مبارزه با اعتیاد به هروئین و به طور معمول او را به سفر به مرکز شهر بروکلین هر روز به او عرضه است. در حال حاضر او می گوید: او سپاسگزار است که او نمی خواهد که به آن سفر در اجتماعی فاصله اقدامات در میان همه گیر.

"من دوست دارم که من لازم نیست برای رفتن به خارج به خصوص در حال حاضر چون من می ترسم. من واقعا هستم."

شهر نیویورک ظرفیت به 1,300 از این تحویل هر ماه. اما از آنجا که این برنامه آغاز شده و در اواسط ماه آوریل تنها 70 تحویل شده است. که به گفته دکتر دنیس Paone یک مدیر پژوهش در وزارت بهداشت و درمان است که کمک به طراحی برنامه است.

"وجود دارد مانند کسی است که به اندازه کافی پایدار? آنها را به یک مکان امن برای ذخیره دارو خود را?" Paone می گوید NPR.

Paone می گوید: این شهر در تلاش است تا سطح شیب دار به تعداد ارجاع به برنامه های میزبانی وب آموزشی و روزانه تماس با پزشکان به سوالات پاسخ دهد.

نیک Langworthy رئیس جدید وزارت امور خارجه حزب جمهوریخواه می گوید او را به جای دیدن این بخش بهداشت دست از تجهیزات حفاظت فردی به ماموران اجرای قانون از سرمایه گذاری در این برنامه تحویل.

"متادون سوء استفاده بسیار مشکل واقعی است و در آن بهترین آن باید تنها از اداره تحت مراقبت و نظارت مستقیم یک مرکز درمان," او می گوید.

شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot می گوید او را تشویق دولت فدرال برای حفظ آن بیشتر انعطاف پذیر و مقررات در محل, اگر داده ها نشان می دهد که برنامه کمک به بیماران.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن