ترس COVID-19 شیوع Haida Gwaii تظاهرات به ارسال بازدید از کشتی ترافیک برگشت به ترمینال

بیش از 60 نفر صف بزرگراه در Skidegate در بعد از ظهر دوشنبه به درخواست هر بازدید کننده از ورود از طریق BC کشتی به بازگشت به ترمینال و ترک Haida Gwaii.

ساکنان با ماسک درام و نشانه های جمع آوری شده در Haida مرکز میراث حدود 2 بعد از ظهر به سازماندهی همراه با رهبران محلی از جمله شورای Haida ملت (CHN) رئیس جمهور Gaagwiis Jason Alsop, Skidegate گروه رئیس شورای بیلی Yovanovich روستا از ملکه شارلوت شهردار کریس اولسن و Skidegate Volunteer Fire Department رئیس Kyle مارشال.

“ما نمی توانیم درگیری فیزیکی,” مارشال به جمعیت گفت. “ما می خواهیم به نگه داشتن آن حرفه ای … و ما نمی خواهیم به پایمال کردن مردمی آینده به خصوص ما مردم محلی.”

مارشال نیز هشدار داد مردم به عجله کشتی پس از رسیدن از شاهزاده روپرت پس از کاپیتان می تواند تصمیم بگیرد آن را به نوبه خود در اطراف.

“اگر او می بیند یک گروه از مردم نشسته در بالای کشتی فرود او برای رفتن به اسکله. او را به عقب بکشید و سر به روپرت. با می رود که ما مواد غذایی … و ما ساکنان این عزیزان که در حال بازگشت از ملاقات های پزشکی. بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که کشتی در اسکله.”

او گفت که او تا به حال شده است در تماس با میلاد کشتی در اوایل صبح و با وجودی که این شرکت نمی تواند تایید خواهد بود که در کشتی او گفت: آنها انتظار داشتند که حدود 34 مسافر از جمله چهار که به عنوان کارگران ضروری برای Dinan خلیج دیزل پاکسازی نشت تلاش.

“تا آنجا که بازدید کنندگان را به این جزیره از آن تایید نشده است که ما هر غیر-ساکنان در آینده در این کشتی” مارشال گفت.

اگر بازدید کننده به این جزیره را از طریق بازرسی گفت: این طرح به درخواست آنها را به “پناهگاه در محل” در مرکز میراث پارکینگ تا زمانی که آنها می توانند ترک سلیمان در کنار کشتی.

“ما می خواهیم برای دستگیری آنها در اینجا ما نمی خواهیم به شرم آنها را” او گفت:. “ما می خواهیم برای قرار دادن ما پا به پایین و می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

Yovanovich و اولسن همچنین خاطر نشان کرد این جمعیت که آنها با ارسال یک “صلح آمیز پیام است.”

“امروز اگر ما فقط می تواند یک صلح آمیز نشان می دهد حمایت از همه که ما می خواهیم به نگاه پس از ما islands. این است که ما تنها دفاع برای جلوگیری از آن. اگر از آن می آید در اینجا نداریم پزشکی ظرفیت” Yovanovich گفت.

“این پیام ما فقط به مردم به ماندن در خانه. اگر آن را ناخوشایند برای آنها خوب همه زحمت ، بزرگان ما شده پر از سوراخ در خانه های خود را برای سال در حال حاضر. آنها در حال گرفتن به همان اندازه نا امید با این پس کسی به فکر آنها باید در یک روز تعطیل آن را فقط یک ایده خوب نیست.”

اولسن گفت: “ما در حال انجام این کار برای شهروندان ما و بزرگان ما پس بیایید فقط حفظ این احترام است.”

قبل از این جمعیت پراکنده را به مواضع خود Alsop یادآوری آنها را به ایستادگی حداقل دو متر از هم جدا.

“ما باید برای نگه داشتن ما دور نگه داشتن زیر قوانین و منجر به عنوان مثال,” او گفت:.

ملکه شارلوت RCMP افسران حاضر در پاسگاه و گروهبان. گرگ Willcocks گفت: ناظر جدا شدن نقش “فقط به نگه داشتن همه چیز صلح آمیز است.”

Willcocks همچنین تایید کرد که رانندگان را مجبور به توقف در پاسگاه اگر آنها نمی خواهید برای متوقف کردن.

“من امیدوارم که آنها انجام می دهند, اما من هیچ اجرای مقررات اگر آنها نمی, توقف در گذرگاه” Willcocks گفت.

به عنوان خواسته به ترک سلیمان به او گفت که “داوطلبانه چیزی” بیش از حد.

“نمی توان آنها را مجبور به انجام هر کاری,” او گفت:. “اگر مردم نمی خواهند به پیروی … این چیزی نیست که ما می توانیم دستگیری کسی است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

برخی از تظاهرکنندگان سوار به ترمینال به انتظار کشتی در حالی که بسیاری از افرادی که جمع شده بودند تا زمان پست در امتداد بزرگراه در مقابل مرکز میراث پارکینگ ضربت زنی و آواز و برگزاری نشانه ها با پیام های که گفت: “هیچ خاطی,” “بدون بازدید کنندگان در این زمان” و بیشتر تا زمانی که کشتی ترافیک آغاز می رسند.

برخی از وسایل نقلیه با ساکنان در هیئت مدیره honked خود شاخ در حمایت از, در حالی که حداقل یکی از ساکنان کشیده به توضیح است که آنها احساس ترس.

Yovanovich رفت و به صحبت با راننده و بعد گفت: ناظر آنها گفت: آنها احساس نمی کنند مورد استقبال “اما این که پیام بازدید کنندگان نیست فقط خوش آمدید,” او گفت:.

در پایان مارشال گفت: تنها ساکنان و کارگران ضروری را از طریق ایست بازرسی در مرکز میراث گذشته از یک وسیله نقلیه است که حاضر به توقف و دیگری اعتقاد به تبدیل نسبت به ملکه شارلوت.

“ما مطلع شدند از یک وسیله نقلیه خاص است که ممکن است باید از طریق” او گفت:, و اضافه کرد که آن را شناخته شده اگر مردم در این خودرو بودند بازدید.

پس از معترضان شروع به پراکنده از مرکز میراث در حدود 3:30 بعد از ظهر Willcocks گفت: ناظر که افراد شده بود تیر اندازی آتش بازی از اقامت در نزدیکی ترمینال زمانی که کشتی ترافیک ورود و ماموران به آنها گفت که برای جلوگیری از.

او همچنین گفت: یک خودرو شده بود به عمد در تلاش برای مانع عازم شمال ترافیک در ترمینال و تا به حال شده باشه به عنوان یک نتیجه.

Yovanovich گفت: ناظر است که اگر چه هیچ بازدید کننده متوقف شد و در بازرسی “برخی از مردم هنوز هم در آینده کسانی که قبلا کشتی بنابراین این فقط یک پیام برای آینده کشتی که در حال حاضر زمان.

“اگر ما به جمع آوری همه دوباره برای آینده کشتی این کار را خواهیم کرد.”

آزادی مطبوعات توزیع شده در اوایل روز دوشنبه با CHN مرکز عملیات اضطراری (EOC) گفت: جوامع Haida Gwaii بودند دیگر استقبال یا خدمت بازدید کنندگان و افرادی که تمام وقت ساکنان این جزایر است.

“این محدودیت خواهد بود در اثر تا زمانی که جهانی همه گیر از COVID-19 از جمله انتظار موج دوم است بیش از” آزادی گفت. “بازدید کنندگان خواسته خواهد شد که به بازگشت بلافاصله به کشتی و صبر کنید برای یک بعدی.”

هنگامی که سلامت استان افسر دکتر بانی هنری خواسته شد تا در مورد تظاهرات روز شنبه بعد از ظهر او گفت: جوامع بومی “باید توانایی و قدرت تصمیم گیری را برای جوامع خود.”

روز دوشنبه محاصره شرح زیر است یک “اطلاعات پاسگاه” راه اندازی در اوایل ماه آوریل توسط Skidegate EOC برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و همچنین به عنوان دروازه راه اندازی در Massett.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>