ترس از عدالت در هسته هنگ کنگ نگرانی

دلار هنگ کنگ - با بریتانیا آخرین کشور به قراضه آن معاهده استرداد با هنگ کنگ تمرکز در نیمه مستقل شهرستان بازگشت

توسط MINERALNEWS در 31 تیر 1399

دلار هنگ کنگ - با بریتانیا آخرین کشور به قراضه آن معاهده استرداد با هنگ کنگ تمرکز در نیمه مستقل شهرستان بازگشت به نگرانی در مورد چین سیستم قانونی که موجب ماه از تظاهرات ضد دولتی سال گذشته است.

کسانی که گاهی اوقات-تظاهرات خشونت آمیز مورد استفاده قرار گرفت به عنوان توجیه پکن به اعمال گسترده امنیت ملی قانون در تاریخ 30 ژوئن که ذکر شده بود توسط انگلستان آمریکا استرالیا و کانادا در تعلیق خود را استرداد موافقت نامه با هنگ کنگ.

مسئله کلیدی این احتمال که متهمان بازگشت به هنگ کنگ می تواند دست به اجرای قانون و ناپدید می شوند به سرزمین اصلی را مات و اغلب سوء استفاده از نظام حقوقی.

چین اصرار امنیتی جدید قانون مورد نیاز است برای مبارزه با تروریسم و تجزیه طلبی و جلوگیری از هنگ کنگ را از تبدیل شدن به یک پایه برای اخلال چینی قدرت دولت است. در عین حال آن را مجبور به استفاده از قوه مقننه ملی در پکن به پیش نویس قانون در راز و تصویب آن به علت سفت مخالفت در میان هنگ کنگ شهروندان و در آن شورای قانونگذاری.

آن را یک قطعه جداگانه ای از قانون پیشنهادی که مجموعه ای خاموش در سال گذشته تظاهرات یکی که اجازه استرداد مظنون جنایی از هنگ کنگ به چین است. در حالی که هنگ کنگ قانونی سیستم انصاف و شفافیت کمک کرده است ایجاد این سرزمین به عنوان یک مرکز کسب و کار و سرمایه گذاری, چین حزب کمونیست حاکم بر دادگاه متهم به توزیع کردن اعتقادات بر اساس ملاحظات سیاسی و غالبا با استفاده از اعترافات زیر شکنجه.

بزرگترین بحران سیاسی در این مستعمره سابق بریتانیا پس از آن در سال 1997 تحویل به حاکمیت باعث شد پرونده قتل است. یک جوان هنگ کنگ مرد چان تانگ-کای گفته کشته شدن دوست دختر خود را در حالی که در تعطیلات در تایوان فرار کرد و به خانه برگشت.

هنگ کنگ مقامات نمی تواند اتهام چان با قتل و تنها می تواند تحت تعقیب قرار دادن او در کمتر اتهامات مربوط به جرم و جنایت. آنها همچنین نمی تواند ارسال چان به تایوان برای محاکمه به دلیل عدم وجود یک معاهده استرداد.

هنگ کنگ دولت اشاره کرد چان مورد به عنوان یک مثال از نوع گریز پیشنهاد استرداد قانون خواهد دید اجازه می دهد هنگ کنگ به انتقال فراریان به هر حوزه قضایی که با آن نیست که یک معاهده استرداد از جمله تایوان و سرزمین اصلی چین است.

این پیشنهاد باعث یک واکنش از هنگ کنگ شهروندان می ترسید که مظنون می تواند فرستاده شده به سرزمین اصلی به صورت آزمایشی. هر چند دولت خارج این لایحه در طول اعتراضات و تظاهرات در زمان گسترده تر ضد دولت و ضد پلیس دستور کار و رشد فزاینده خشونت آمیز.

بازداشت چند دلار هنگ کنگ کتابفروشان در اواخر سال 2015 در حال حاضر متمرکز نگرانی پکن را تضعیف حقوقی استقلال این سرزمین وعده داده شده بود زمانی که آن را تحویل داده و به قاعده است.

کتابفروشان از بین رفت قبل از متداول شدن در بازداشت پلیس در سرزمین اصلی چین است. در میان آنها سوئدی شهروند Gui Minhai ربوده شد و از خانه برای تعطیلات در تایلند و بعد از آن به نظر می رسد دو بار در ضبط اعترافات بار دوم پس از گرفته شدن یک قطار توسط پلیس در شرق چین در ماه ژانویه 2018 در حالی که در این شرکت از دو دیپلمات سوئدی.

یکی دیگر از کتابفروشان, Lam بال-kee بعد از فرار به تایوان است. چشم انداز سقوط گرفتار قانون جدید و ناپدید شدن به شکم چینی سیستم حقوقی است دیگران را وادار به ترک به عنوان به خوبی.

در میان آنها یک کارمند سابق کنسولگری بریتانیا در هنگ کنگ, Simon چنگ شده است که اعطای پناهندگی در بریتانیا و ناتان قانون یک عضو برجسته هنگ کنگ مخالفت جنبش که posted on Facebook که او را ترک کرده بود از هنگ کنگ به محل نامعلومی.

چین متعهد شده است به مقابله به مثل برای بریتانیا تصمیم به لغو آن معاهده استرداد با هنگ کنگ و همچنین به ممنوعیت فروش درجه نظامی تجهیزات به خاک. پکن آن را به نام ناخالص دخالت در هنگ کنگ و در نتیجه چین در امور داخلی و تلاش برای تضعیف اجرای جدید امنیتی قانون است.

"چین خواستار انگلیسی کنار به کنار گذاشتن توهم ادامه استعماری نفوذ در هنگ کنگ ... بنابراین به عنوان برای جلوگیری از آسیب بیشتر به چین و بریتانیا, روابط" سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه در روز سه شنبه.

لغو استرداد به هنگ کنگ نشان دهنده بیشتر رأی عدم اعتماد به نفس در چین قانونی سیستم در حال حاضر ثبت نام با امتناع از آمریکا و انگلیس و کشورهای دیگر برای امضای موافقت نامه استرداد با پکن است.

استرالیا برنامه های رها شده به انجام این کار در سال 2017 پس از آن روشن شد که آن مجلس مخالف بود و اضافه کردن را به خراب شدن روابط با پکن که در حال حاضر غرق شده به تاریخی کم است.

چین نارضایتی است که بر اساس مسائل از غرور ملی و همچنین عملی تر و نگرانی است. تحت رهبر حزب و رئیس جمهور چین چین سخت تحت فشار قرار دادند برای بازگشت از مقامات فاسد و دیگران که به خارج فرار کردند و با خود بد بدست داشت. در حالی که این تلاش به ثمر رساند تا برخی از موفقیت های آن نیز نا امید شده توسط عدم استرداد پیمان با کشورهای کلیدی.

مانند انگلستان و ایالات متحده می گوید امنیت ملی قانون نقض سازمان ملل متحد-ثبت 1984 چین و بریتانیا اعلامیه مشترک که تضمین هنگ کنگ خود را در نظام حقوقی برای 50 سال پس از تحویل و به طور موثر به اژدر "یک کشور دو سیستم" چارچوب برای اجرای این سرزمین است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo شد به بحث در مورد چین و مسائل مرتبط در سفر خود به لندن در این هفته و در یک بیانیه صادر شده از قبل دفتر خود گفت: پکن مورد نیاز را به افتخار اعلام اگر آن "می خواهد برای به دست آوردن مجدد اعتماد هنگ Kongers و جامعه بین المللی است."

___

آسوشیتد پرس نویسنده میله McGuirk در کانبرا استرالیا کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب