انتاریو کارگران خط مقدم شدن افزایش پرداخت از $4 ساعت طول همه گیر

کارگران خط مقدم از جمله طولانی مدت مراقبت در خانه, کارکنان, شخصی, حمایت از کارگران و کارکنان پناهگاه را دریافت

توسط MINERALNEWS در 7 اردیبهشت 1399

کارگران خط مقدم از جمله طولانی مدت مراقبت در خانه, کارکنان, شخصی, حمایت از کارگران و کارکنان پناهگاه را دریافت مالی افزایش پس از استان اعلام کرد یک بیماری همه گیر پرداخت افزایش پنج شنبه — پول به اذعان خطر هر کارگر در جریان مبارزه با COVID-19.

"این راه ما را از گفتن تشکر از شما به بیش از 350 ، 000 خط مقدم دراز مدت مراقبت از کارکنان مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگر خط مقدم کارکنان" برتر داگ فورد گفت: روز شنبه در پارک ملکه جلسه.

بلافاصله موثر کارکنان که در حال ارائه خط مقدم و خدمات پشتیبانی از جمله تمیز کردن و آماده سازی غذا در بهداشت و درمان-مراقبت از امکانات واجد شرایط برای افزایش از 4 دلار در هر ساعت برای بعد از 16 هفته.

کارکنان است که بیش از 100 ساعت در ماه را دریافت اضافی 250 $در هر ماه برای هر یک از چهار ماه آینده — معنی کارکنان واجد شرایط که جلو و 40 ساعت در هفته می تواند دریافت $3,560 اضافی جبران خسارت با توجه به استانی دولت است.

پول نیز در نظر گرفته شده برای کمک به "خط مقدم ارائه دهندگان خدمات جذب و استخدام کارکنان اضافی آنها نیاز به ادامه مراقبت از بیماران و ساکنان" فورد گفت.

این استان در بیانیه ای گفت که کسانی که واجد شرایط هستند عبارتند از کارکنان شاغل در مراقبت دراز مدت و بازنشستگی و خانه و پناهگاه های اضطراری حمایتی و مسکن و خدمات اجتماعی جمع مراقبت از تنظیمات و اصلاحات موسسات و عدالت جوانان امکانات خانه و جامعه ارائه دهندگان مراقبت و برخی از کارکنان در بیمارستان.

اگر چه پول در نظر گرفته شده است برای ارائه یک افزایش فوق العاده برای چند ماه آینده فورد گفت: COVID-19 بحران در معرض "عمیقا ریشه دیرینه ترک در دراز مدت ما سیستم مراقبت" و به نام دولت فدرال به "پایدار" تعهد به سلامت و مراقبت طولانی مدت.

"ما نیاز به انجام بهتر. و ما انجام خواهد داد بهتر" فورد گفت.

انتاریو در دراز مدت مراقبت از خانه شده اند و در کانون COVID-19 همه گیر در انتاریو که در آن بسیاری از مرگ و میر رخ داده در هفته های اخیر به عنوان شیوع بازدید مراکز مسکن آسیب پذیر جمعیت سالمندان. اما این استان آمده است در زیر آتش برای ارائه ترین تا به روز و اطلاعات دقیق در مورد چگونه بسیاری از جمله مرگ و میر رخ داده است.

دکتر Merrilee فولرتون, Ontario وزیر مراقبت طولانی مدت گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که وزارت در حال حاضر اطلاعات خود را "مستقیما از خانه و تلاش برای قرار دادن که با هم در موقع راه است." او اذعان تاخیر ایجاد شده است چرا که از مسیرهای مختلف داده شد و هم بهداشت عمومی انتاریو و یا وزارت.

"ما در حال کار بر روی بسته شدن این شکاف و مطمئن شوید که تمام اطلاعات شفاف است و به سرعت به عنوان آن را می توان تایید کرد:" فولرتون گفت.

در یک ایمیل شنبه هیلی Chazan سخنگوی وزیر هیت کریستین الیوت گفت: Ontario "تا حد زیادی متکی" در محلی بهداشت عمومی واحد به گزارش COVID-19 در جامعه و در دراز مدت مراقبت از خانه و از طریق یکپارچه بهداشت عمومی سیستم اطلاعات (iPHIS).

در همان زمان وزارت مراقبت دراز مدت است شروع به جمع آوری COVID-19 اطلاعات در دراز مدت مراقبت از خانه از طریق یک شبکه از بازرسان Chazan گفت.

"ما شده اند روشن است که ما آگاه هستند وجود دارد اجتناب ناپذیر تاخیر در اطلاعات ارائه شده توسط iPHIS. ما نیز روشن است که ما می خواهیم اطمینان حاصل شود ما همچنان به انجام همه چیز ما می توانیم برای ارائه عمومی و رسانه ها با مناسب ترین و اطلاعات به موقع به عنوان امکان پذیر است" Chazan گفت.

استان COVID-19 گزارش در حال حاضر شامل آخرین شماره از هر دو iPHIS و وزارت مراقبت طولانی مدت, او گفت:.

به عنوان فورد و وزرای خود را برگزار می شود کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه ده ها تن از مردم دیده می شود می تواند معترض در پارک ملکه و فیلم ها به اشتراک گذاشته شده در توییتر نشان داد که معترضان شعار "ویروس جعل" و "ترس ویروس!" خارج از قوه مقننه است.

در مورد خواسته معترضین فورد رشد مشخصه عصبانی خواستار آنها را "yahoos" و گفت: خود را "بی پروا" اقدامات در حال قرار دادن بقیه استان در معرض خطر است.

"به دنبال از پنجره به بیرون نگاه ما این مردم هستند که کاملا غیر مسئولانه است. آن را بی پروا به انجام آنچه آنها انجام می دهند و من شخصا فکر می کنم آن را خودخواه" فورد گفت.

فورد اشاره کرد وجود دارد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی فقط چند بلوک دور کاری "در سراسر ساعت" برای حفاظت از جامعه در حالی که اکثریت قریب به اتفاق این استان انجام شده است و بخشی از آن به پهن کردن منحنی با ماندن در خانه.

"و سپس ما یک دسته از yahoos در مقابل کوئین پارک نشسته وجود دارد معترض که در محل نیست باز," او گفت:. "آنها در حال شکستن قانون و قرار دادن هر کس در معرض خطر قرار دادن خود در معرض خطر قرار دادن کارگران در معرض خطر و خدای ناکرده یکی از آنها به پایان می رسد تا در بیمارستان پایین خیابان."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

فورد گفت: او می داند که مردم می خواهم به عقب بر گردیم به حالت عادی "اما ما باید به مسئول" و شروع به باز کردن اقتصاد از طریق هدایت انتاریو افسر ارشد پزشکی سلامت.

"ما آمده است یک راه طولانی و پس از آن ما به این افراد که فقط می خواهند برای شکستن صفوف با 14.5 میلیون نفر فقط سرکش ؟ آن را غیر مسئولانه و بی پروا آن را خودخواه. آن را فقط می سوزد مرا" فورد گفت.

یک سخنگوی پلیس تورنتو گفت: بدون بلیط صادر شده در روز شنبه در اعتراض به گفتن اخبار جهانی که جمعیت شد "سازگار" و تمرین خوب اجتماعی فاصله.

با فایل های از میریام لافونتنtinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن