سابق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به محکوم برای ‘سالم هالی’ کتاب کودک طرح

بزرگنمایی این تصویر

سابق شهردار بالتیمور کاترین Pugh و او را وکیل استیون سیلورمن می رسند برای صدور حکم شنوایی در ایالات متحده دادگاه منطقه در بالتیمور در روز پنج شنبه. استیو Ruark/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استیو Ruark/AP

سابق شهردار بالتیمور کاترین Pugh محکوم خواهد شد دوشنبه و سه ماه پس از او التماس کرد گناه را به فدرال تقلب مالیاتی و توطئه اتهام بیش از یک طرح که شامل خرید و فروش از خود منتشر سالم هالی کتاب های کودکان.

دادستان ها به دنبال یک جمله از حدود پنج سال در زندان است. Pugh وکلا قاضی برای بیشتر ملایم زندان از یک سال و یک روز و اشاره کرد که او اولین بار مجرم و او وارد یک گناه.

او التماس کرد گناه در ماه نوامبر به توطئه برای ارتکاب تقلب سیم توطئه برای فریب دادن دولت و دو فقره فرار از پرداخت مالیات.

جلوتر از روز پنجشنبه از صدور وکیل او فرستاده شده 13 دقیقه ویدئو به قاضی که در آن او معذرت خواهی کرده و می گوید: تقریبا در سال های حقوقی حماسه ایجاد “زنگ منفی” در شهر بالتیمور.

“من می خواهم به عذرخواهی از شهروندان به افراد جوان به همکاران به دوستان من هر کس من جرم هر کس من صدمه دیده است و این شهر تصویر با شفاعت از گناه و درگیر بودن در همه این که باعث شده است که من امروز اینجا” Pugh می گوید: در این ویدئو با توجه به بالتیمور خورشید.

“من قبول مسئولیت است. من قبول کل مسئولیت. من اقرار به گناه. من متاسفم” او می گوید.

Pugh استعفا داد به عنوان شهردار در مارس 2019 به عنوان اتهامات خود “برخورد” در ارتباط با فروش هزاران نسخه از خود را سالم هالی کتاب های کودکان را فرا گرفته او را اداره.

قبل از استعفای او فدرال محققان به دنبال به فروش کتاب که بسیاری از آنها رفت و به اشخاص در او نفوذ بیش از و یا کسب و کار است که امید به انجام کسب و کار با شهرستان و دولت است.

دادستان را متهم کرده بود که Pugh از درآمد حدود 800.000 دلار از سالم هالی سری کتاب در مورد یک آمریکایی آفریقایی تبار که در ترویج ورزش و تغذیه عادات غذا خوردن.

“اما مشکل این بود که هزاران کتاب است که سازمان های غیر انتفاعی و مبانی دستور داد برای توزیع در مدارس و مراقبت روز برای ترویج گزینه های سالم و مبارزه با چاقی بودند هرگز تحویل داده شده به این شهر کودکان” به عنوان NPR گزارش شده در ماه نوامبر است.

“به جای مقامات می گویند که او در زمان کتاب است که در حال حاضر خریداری شده و فروخته آنها. Pugh و پس از آن قریب درآمد حاصل از آن به خود او مبارزات سیاسی و با استفاده از پول نقد برای خرید و بازسازی یک خانه در بالتیمور.”

در اوایل ماه آوریل Pugh در زمان “نامحدود مرخصی” به عنوان شهردار با استناد به چالش های بهداشت به عنوان دلیل. در آن کتاب رسوایی در حال حاضر به خطر افتاده است او می گذرد.

که همان ماه ماموران فدرال FBI و IRS حمله Pugh خانه و دفاتر در تالار شهر در ارتباط با تحقیقات خود را به جعلی کتاب طرح. ساعت پس از حملات کالیفرنیا ، لری لری هوگان به نام برای Pugh استعفای.

او در آن زمان گفت: “در حال حاضر بیش از همیشه شهر بالتیمور نیاز قوی و مسئول رهبری است. شهردار Pugh دهکدهای از دست داد که اعتماد عمومی است. او است که به وضوح مناسب منجر شود.”

او را در دفتر باقی می ماند برای یک هفته دیگر.

Pugh و حرفه ای در مریلند سیاست دهه میرسد.

او برای اولین بار انتخاب به بالتیمور شورای شهر در سال 1999 موفق به کسب یک کرسی در ایالت مریلند سنا در سال 2007. در آن زمان او جلب ستایش گسترده در جریان ناآرامی ها در بالتیمور بیش از مرگ فردی گری جوان سیاه مرد که فوت کرد در حالی که در بازداشت پلیس در سال 2015.

Pugh همراه با اواخر تشکر. الیاس Cummings, صرف ساعت تلاش برای سرکوب مضطرب جمعیت در خیابان های غرب بالتیمور. او خواند: “این نور کمی از معدن” با توجه به خورشید و گفت: ساکنان “ما یک شهر بزرگ است.”

در سال 2016 او انتخاب شد به عنوان بالتیمور 50th شهردار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im