مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او هنوز هم به لرزش دست وجود Coronavirus نگرانی

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت استقبال طرفدار پی فاکس نیوز تاون هال پنج شنبه در اسکرانتون. اسپ

توسط MINERALNEWS در 16 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت استقبال طرفدار پی فاکس نیوز تاون هال پنج شنبه در اسکرانتون. اسپنسر پلات/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اسپنسر پلات/گتی ایماژ

رئیس جمهور تهمت خود استادانی germophobe گفت: پنج شنبه شب که با وجود نگرانی های بیش از انتقال coronavirus او ادامه خواهد داد تا لرزش دست در دست مردم است.

در تاون هال نشست در اسکرانتون پن., تلویزیونی توسط Fox, تهمت بود پرسید: اگر او ساخته شده است هر گونه تغییر در عادات خود را پس از وقوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که "اگر وجود داشت همیشه یک زمان که در آن شما متقاعد کردن مردم به لرزش دست این می تواند آن را." اما مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه "شما نمی توانید یک سیاستمدار و نه لرزش دست."

در واقع کارشناسان بهداشت می گویند دست دادن یک عمل بهترین اجتناب شود به عنوان آن می تواند به راحتی انتقال ویروس از فردی به فرد بعدی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مردم "می خواهم به تکان دادن دست خود را, آنها می خواهند به سلام می گویند آنها می خواهند به آغوش شما, آنها می خواهم به شما بوسه."

معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس آیا به دنبال روش توصیه می شود به عنوان او ملاقات کرد توسط رژیم صهیونیستی. جی Inslee واشنگتن در سفر وجود دارد و پنج شنبه. در فرودگاه دو مرد دیده می شد تداوم آرنج و نه از دست دادن.

بزرگنمایی این تصویر

معاون رئیس جمهور مایک پنس استقبال واشنگتن از رژیم صهیونیستی. جی Inslee پنج شنبه با آرنج دست انداز برای جلوگیری از دست دادن. تد S. وارن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تد S. وارن/AP

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می لرزد همه دست. "آنها که من مردم را دوست دارم و مردم است که من می خواهم به مراقبت از است."

رئیس جمهور مخلوط پیام coronavirus پروتکل های پنج شنبه شب نخستین بار نیست که او شادی بخش ارتباطات سبک اجرا شده است تا در برابر پیام از کارشناسان بهداشت عمومی. روز چهارشنبه در پی به توضیح آنچه که او به نام "حدس" که سازمان بهداشت جهانی است overestimated مرگ و میر از این بیماری گفت که بالا تخمین می زند را به "هزاران نفر یا صدها هزار نفر از مردم که بهتر است فقط با شما می دانید نشستن در اطراف و حتی رفتن به محل کار — برخی از آنها رفتن به کار می کنند اما آنها بهتر است." پس از اعتراض است که او را شادمان تن ساخته شده از آن به نظر می رسد به عنوان هر چند او نشان می دهد آن چیزی که خوب است که مردم با کروناویروس می تواند به کار برود او و کاخ سفید گفت که نبود آنچه که او به معنای.

تهمت های مکرر خود ادعا که دولت او در پاسخ به شیوع واز "بررسی بیحوصلگی حرف زدن," با استناد به یک نظرسنجی گالوپ صورت گرفته در اوایل ماه گذشته قبل از میزان شیوع روشن بود. بیشتر در رای گیری های اخیر نشان داده است مخالفت بالاتر از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ.

و به عنوان او خارج شد اسکرانتون تاون هال تهمت های مطرح شده برای عکس های سلفی و تکان داد متعدد در دست است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب