تصمیم اتحادیه اروپا برای پایان دادن به Med ضد قاچاقچی ماموریت عملیات سوفیا

بروکسل – کشورهای اتحادیه اروپا توافق کردند که دوشنبه برای پایان دادن به عملیات سوفیا بلوک را در ماموریت نیروی دریایی در دریای مدیترانه و راه اندازی یک تلاش جدید با تمرکز بیشتر در اجرای یک U. N تحریم تسلیحاتی در سراسر لیبی, وزیر خارجه لوکزامبورگ ژان Asselborn گفت.

“عملیات سوفیا بسته است. به پایان رسید” Asselborn به خبرنگاران در بروکسل در حاشیه نشست وزرای خارجه اتحادیه اروپا. او گفت: “توافق سیاسی” تا به حال رسیده به نزدیک عملیات راه اندازی در سال 2015 برای سرکوب مهاجر قاچاقچیان هنگامی که ماموریت خود را منقضی می شود در ماه مارس است.

او گفت: یک متن حقوقی تعریف دقیق از نظر ماموریت جدید هنوز هم باید کوبید توسط کارشناسان. ایده این است برای تغییر عملیات جدید غرب بیشتر از حد معمول آب مورد استفاده توسط مهاجران ترک لیبی در جستجوی زندگی بهتر در اروپا است.

با اشاره به این که نامش ذکر نشده عملیات Asselborn گفت: “هدف اصلی این است که تحریم تسلیحاتی.”

“اگر وجود دارد هیچ سلاح وجود دارد نه جنگ. وجود دارد هزاران نفر از هزاران نفر از سلاح در لیبی,” او گفت:.

Asselborn گفت: عملیات جدید “را در سه سطح در درجه ماهواره ای و دریایی.” باید اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell در نظر بگیرید که مهاجران کشیده شده به سمت ماموریت در امیدوار بودن تا “دریایی دارایی خواهد بود خارج از منطقه مربوطه.”

نیروی دریایی ماموریت راه اندازی شد در سال 2015 در میان موجی از مهاجرت در سراسر دریا از شمال آفریقا به اروپا است. هدف این بود که برای سرکوب قاچاقچیان مهاجر و اجرای U. N. ارسال سلاح جنگ زده لیبی است که به طور معمول در حال مسخره گرفته.

اما تنش میان اتحادیه اروپا و سازمان ملل بر سر نحوه توزیع مهاجران در دریا و ادعا می کند که حضور نیروی دریایی ممکن است تنها تشویق قاچاقچیان led ایتالیا برای جلوگیری از گسترش بیشتر کشتی ها در سال گذشته است. آن را در حال حاضر توابع تقریبا به طور انحصاری با استفاده از هواپیما و خلبان-کمتر هواپیماهای بدون سرنشین است. اتریش هم مخالف بازگشت از کشتی های جنگی.

لیبی شده است در آشفتگی از سال 2011 زمانی که جنگ داخلی سرنگون زمان دیکتاتور Moammar Gadhafi بود که بعدا کشته شد. جنگ بین این کشور و جناح تشدید کرده است بیش از سال گذشته است.

ضعیف ملل به رسمیت شناخته شده لیبی دولت است که در حال حاضر دارای طرابلس و بخش هایی از غرب کشور است که با حمایت ترکیه که به تازگی با ارسال هزاران نفر از سربازان به لیبی و به میزان کمتر قطر و ایتالیا و همچنین شبه نظامیان محلی.

در طرف دیگر یک رقیب دولتی در شرق است که پشتیبانی از خودخوانده ژنرال خلیفه Hifter که نیروهای حمله برای تصرف طرابلس در ماه آوریل گذشته. آنها با حمایت امارات متحده عربی و مصر و فرانسه و روسیه است.

___

کیرستن Grieshaber و فرانک Jordans در برلین کمک به این گزارش.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im