بیشتر از 2 دقیقه ،

در سال 1980 آمریکا, A&W اقدام به سرمایه گذاری در موفقیت های محبوب مک دونالد در سه ماهه کوبنده. آنها در معرفی یک سوم پوند برگر با گوشت بیشتر در کاهش هزینه ها.

محصول شکست خورده است. به چه دلیل ؟ اکثر مشتریان فکر ¼ پوند بود و بزرگتر.

بودن یک فرد است که 100% به علوم انسانی (به این معنی که من فقط نمی هر گونه ویژگی های پس زمینه) من مطمئن هستم که موفق زندگی حرفه ای مستقل به این معنی که در شرایط خوب با ریاضی و منطق است.

من برنامه ای برای یک پست در منطق در صنعت ترجمه اما امروز آن را از ریاضی و ریاضی از نظر من رفتن به ساکن ،

1. اصل

حقیقت اساسی از مستقل نظریه.

پس از صحبت شما به 10 جدید مشتریان بالقوه تنها پنج میگرداند. سه آماده خواهد شد به اولین پروژه مشترک را امتحان کنید. یکی خواهد شد که مناسب بودجه و پروژه های بلند مدت. یکی از هر 10 نفر جدید را به نوبه خود به دلیل. (اگر شما خوش شانس هستند و نه با بودجه.)

2. علاوه بر این

برای هر مشتری نماینده است که به تصویب کار خود احساس رایگان برای اضافه کردن 12 درصد از کل بودجه پروژه. (اضافه 20% برای هر نسبی.)

3. کسر

روز بعد بعد از اینکه شما در نهایت می توانید پرداخت خود را به صورت یک پروژه بزرگ بهره وری خود را کاهش خواهد یافت حداقل 87 درصد.

4. ضرب

آن طول می کشد کمتر از 30 روز از اولین تماس با یک مشتری بالقوه برای گرفتن هر گونه پرداخت حتی یک جزئی از آنها است. بله, حتی اگر آنها در پرداخت. آنها به سادگی قادر به تصمیم گیری سریع تر. در صورتی که شما در نیاز فوری به پول ضرب این زمان 1.5.

5. بخش

برای دریافت نرخ ساعات روز خود را شروع با ارزیابی مطلوب درآمد سالانه. تقسیم آن با 2000. اندیشیدن بیش از هزینه های ماهانه و تقسیم 160. اضافه کردن اعداد. و یا فقط انتخاب کنید تا هر گونه تصادفی رای و ببینید چه اتفاقی می افتد.

6. تقسیم با باقی مانده

به عنوان به زودی به عنوان شما خودتان را مردد هنگامی که بحث در مورد این پروژه بودجه و هزینه خود را قطره 1/6 بلافاصله. پاکسازی گلو خود را? شما در حال کار برای خود, حداقل رای دادن و بقیه باقی می ماند برای مشتری خود را.

7. فراکسیون

سه نفر از هر چهار. این شما و مشتریان شما پس از بحث در مورد شرایط خود. بقیه (و احتمالا بسیاری دیگر) به شما خواهد گفت که شما بیش از حد گران است. اگر شما قادر به زمین هر کار که می آید راه خود را, شما در حال مذاکره نابغه و یا خود را در نرخ بسیار پایین هستند. در هر صورت شما رو به شارژ بیشتر.

8. نسبت

پس از اتمام $1000 پروژه شما احساس می کنید که خسته و اشباع شده به ارزش $1000. پس از $300 پروژه شما احساس می کنید مانند… آن را در مورد همان.

9. معادلات

به شکل چرخش برای یک پروژه محاسبه زمان بر اساس زمان بارگذاری و بهره وری. اضافه کردن 10%. آن دو. پرتاب کردن نتیجه و دوباره حساب—شما می توانید آن اشتباه دوباره. اگر شما فکر می کنم شما آن رسیدگی سریعتر پس از آن شما چیزی را فراموش کرده. یا مشتری نمی خواهد آن را دوست دارم.

جایزه. پیشرفته ریاضی ترم.

10. احتمال

صرف نظر از مدت توافق برای تحویل پروژه دو روز همیشه از دست داد. اگر شما در حال حاضر در عقب این برنامه احتمال زیادی وجود دارد که این سه روز است.

نگاهی به محاسبات خود را به طور جدی!

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitly