چه اتفاقی می افتد اگر شما بدحال در چین — اما نه با کروناویروس

بزرگنمایی این تصویر پزشکی کارگر در یک دست کت و شلوار محافظ اجلاس به یک بیمار در یک بیمارستان در ووها

توسط MINERALNEWS در 6 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

پزشکی کارگر در یک دست کت و شلوار محافظ اجلاس به یک بیمار در یک بیمارستان در ووهان چین. چین روزانه CDIC/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
چین روزانه CDIC/ایسنا

ویکتور یو نیست یکی از بیش از 2500 نفر رسید که دولت چین می گوید کشته شدند coronavirus. این زن 47 ساله ساکن ووهان کانون شیوع بیماری درگذشت, مارس 19 از عوارض مربوط به کليه سرطان شایع ترین نوع سرطان کلیه. اما خانواده او معتقد است که مرگ نابهنگام است که به احتمال زیاد مربوط به شیوع کروناویروس.

"آنها را نگه داشته و به تأخیر انداختن مراقبت. من فکر می کنم اگر او تا به حال بدست مراقبت های پزشکی بلافاصله خود تومور را بدست بنابراین بد" یو خواهر زاده گفت: NPR در یک مصاحبه تلفنی. او کاهش یافته است به نام او از آنجا که چین به شدت انتقاد و حتی بازداشت کسانی که انتقادی از چگونه از آن است که دست زدن به شیوع.

تمام تلاش خود را برای جلوگیری از این ویروس شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 در جریان است در ووهان. جدید مراکز درمانی ساخته شده در دو هفته گذشته به جای coronavirus بیماران. دهها هزار نفر از پزشکان در سراسر چین بوده است منحرف به هوبئی استان که سرمایه ووهان که در آن وجود دارد یک نیاز حیاتی برای هر دو کارکنان پزشکی و لوازم به آدرس این بیماری است.

اما کسانی که به مبارزه با دیگر تهدید کننده زندگی مسائل بهداشتی می گویند که مراقبت های پزشکی است که تقریبا غیر ممکن است به آمده است.

یو دریافت شده مراقبت در ووهان بیمارستان پس از اینکه مبتلا به سرطان کلیه در سال 2014.

در ژانویه 25, دو روز پس از شهرستان وارد شده مستند به بیمارستان فرستاده او را به خانه. خواهر زاده خود را گفت: آنها توضیح داد که بستر مورد نیاز برای درمان COVID-19 بيمار.

کمتر از یک ماه پس از Yu خواهر زاده می گوید او مجبور شد از بیمارستان وضعیت او وخیم شده بود به نقطه ای که او در درد ثابت و دیگر نمی تواند نگه داشتن مواد غذایی پایین. او در نهایت دریافت مقدار مورد نیاز عمل جراحی به مالیات غیر مستقیم یک تومور در فوریه 17, اما دو روز بعد درگذشت.

یو است که در میان تعداد نامعلومی از مردم که به احتمال زیاد درگذشت زودرس به دلیل چگونه تیره و تار منابع پزشکی در ووهان. NPR مصاحبه با بیش از یک دوجین ساکنان ووهان توسط تلفن به گوش خود نزدیک حساب یکی از بستگان که مراقبت های بهداشتی در معرض خطر بود به دلیل شیوع کروناویروس. مانند یو شویم بسیاری از آنها خواست نامش فاش نشود به دلیل ترس آنها ممکن است عواقب برای انتقاد از دولت است.

یک پدر توصیف قادر به برنامه صرفه جویی در زندگی عمل جراحی برای کودک متولد شده با یک بیماری ژنتیکی نادر.

شخص دیگری گفت: او می خواهم قادر به کاتتر از پدر خود فلج دیابت بیمار برای تغییر هفته به دلیل کمیاب کارکنان پزشکی.

پدر و مادر از 20 سال مبتلا به لوسمی حاد توصیف چگونه آنها گیر در ووهان است که تحت سخت قرنطینه پس از ژانویه 23 و نمی تواند انتقال فرزند خود به خارج از بیمارستان مجهز برای درمان او.

در فوریه 24, یک ماه به ووهان را مستند مقامات ادعا کرد که برخی از افراد از جمله غیر COVID-19 بيمار که آرزو برای درمان به خارج از شهر خواهد بود و مجاز به ترک ووهان. اما این تصمیم عوض شد تنها چند ساعت پس از اینکه اعلام کرد به دلیل نبود مجاز توسط رهبری مناسب است.

"وجود دارد هیچ تخت بیمارستان و هیچ گزینه های درمان به دلیل وجود پزشکان و هیچ پزشکی گفت:" وانگ بینگ یک ووهان ساکن ، او 62 ساله و مادر ژانگ Xiuhe پایان آخرین دور از شیمی درمانی برای یک نوع سرطان خون در ماه ژانویه تنها برای پیدا کردن در هفته گذشته که او هنوز هم تا به حال سرطان است.

پزشکان گفته وانگ که مادر خود را در حال حاضر نیاز به تزریق خون اما هیچ بیمارستان ظرفیت برای انجام آنها در حال حاضر. "خیلی خسته شدم هیچ گونه نگرانی در این مورد گفت:" وانگ.

از شیوع کروناویروس
آنچه شما باید بدانید

  • که در آن ویروس
  • Coronavirus 101
  • Coronavirus پرسش و پاسخ
  • NPR مداوم پوشش

اشتراک بز و نوشابه خبرنامه به صورت هفتگی به روز رسانی در زمان وقوع.

حتی در شهرستانها و استانها که در آن شیوع بیشتر قابل کنترل و غیر COVID-19 بيمار هنوز هم مانع از به دنبال مراقبت. وجود دارد به سادگی اتاق در مراکز بهداشت و درمان هستند که با تمرکز بر coronavirus بیماران. نیز وجود دارد نگرانی که اعتراف غیر COVID-19 بیماران می تواند آنها را در معرض خطر عفونت با این ویروس به خصوص اگر آنها رنج می برند از یک سیستم ایمنی خطر بیافتد.

در شانگهای 33 عمده بیمارستان اعلام کردند که با توقف ارائه درمان در تخصص مانند سرطان و قلب و ریه جراحی است. بیشترین استناد بخشنامه از شهرداری دولت برای جلوگیری از عفونت در بيمارستان به عنوان رئیس دلیلی.

کسانی که میرم مهاجرت به شانگهای نیز در مواجهه با موانع. یک بومی از استان هوبی که به نام خانوادگی او را به عنوان وانگ منتقل شده بود به این شهر با مادرش که سرطان دهانه رحم, برای درمان. در نهایت پس از گرفتن مادرش در فولاد برنامه وانگ گفت: این بیمارستان در شانگهای او اطلاع داد که آنها تا به حال به تعویق انداختن این روش به طور نامحدود به عنوان out-of-towners دیگر مجاز به درمان در طول شیوع بیماری است.

برای جلوگیری از ازدحام بسیاری از بیمارستان های بزرگ در پکن نیز بسته کلینیک های سرپایی و شروع به از همه به کتاب قرار ملاقات روز جلوتر از زمان. در هفته های اخیر دو بیمارستان تعیین شده به عنوان تب درمانگاه به صفحه مشکوک COVID-19 موارد در پکن گزارش خوشه های عفونت در برخی از بخش های خود باعث این ساختمان به مهر و موم کردن و جلوگیری از گسترش ویروس.

تاکید بر coronavirus است ناراحت کننده به وانگ. "آنها حداقل باید درمان موارد مهم برای اولین بار" او التماس کرد. "کروناویروس است فقط یک بیماری است. آیا مردم نمی مریض از بیماری های دیگر?"tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب