شرق آفریقا بزرگ ملخ شیوع در حال حاضر به کنگو

کامپالا اوگاندا – یک گروه کوچک از بیابان ملخ وارد کنگو مارک اولین بار حریص حشرات دیده شده است در کشور آفریقای مرکزی پس از سال 1944 U. N. غذا و کشاورزی سازمان گفت: به عنوان U. N. سازمان هشدار داده بود که “عمده گرسنگی تهدید” در شرق آفریقا از پرواز آفات است.

کنیا و سومالی و اوگاندا شده اند مبارزه با swarms در بدترین ملخ شیوع است که بخش هایی از شرق آفریقا دیده می شود در 70 سال است. U. N. گفت: swarms نیز اندیش در جیبوتی اریتره و تانزانیا و به تازگی رسیده سودان جنوبی کشوری که تقریبا نیمی از جمعیت در حال حاضر چهره گرسنگی پس از سالها جنگ داخلی ،

یک بیانیه مشترک روز شنبه از فائو مدیر کل Qu Dongyu U. N. انسانی رئیس علامت Lowcock و برنامه جهانی غذا, مدیر اجرایی, David Beasley به نام swarms از ملخ “یک معضل نسبت های کتاب مقدس” و “گرافیک و تکان دهنده یادآوری این منطقه آسیب پذیری.”

فائو گفت: بالغ ملخ انجام شده در بخش های باد وارد بر ساحل غربی دریاچه آلبرت در شرق کنگو روز جمعه در نزدیکی شهر بونیا. این کشور دیده نمی شود ملخ برای 75 سال آن را گفت.

“نیازی به گفتن تاثیر بالقوه ملخ در کشور هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با پیچیده جنگ ابولا و شیوع بیماری سرخک سطح بالایی از جابه جایی و مزمن ناامنی غذایی می تواند ویرانگر” U. N. مقامات گفت: در بیانیه مشترک.

ملخ swarms می تواند به اندازه شهرهای بزرگ و می توانید از بین بردن محصولات کشاورزی و نابود چراگاه برای حیوانات.

کارشناسان هشدار داده اند که شیوع این بیماری مؤثر است و در حال حاضر میلیون ها نفر از مردم آسیب پذیر در سراسر منطقه است.

اوگاندا دولت گفت: آن را در تلاش برای مهار زیادی ازدحام خواهد شد و نیاز به منابع بیشتری برای کنترل آلودگی گسترش یافته است که به بیش از 20 منطقه در شمال. سربازان مبارزه شده است swarms با استفاده از دستی پمپ اسپری در حالی که کارشناسان گفته اند که هوایی پاشش تنها کنترل موثر.

سازمان ملل به تازگی مطرح شده در آن کمک درخواست تجدید نظر از $76 میلیون به $138 میلیون و گفت: نیاز به کمک بیشتر ضروری است.

“این کمک های مالی خواهد شد اطمینان حاصل شود که فعالیت های کنترل ملخ می تواند محل جدید قبل از swarms ظهور” U. N. مقامات گفت و اشاره کرد که تا به امروز فقط 33 میلیون دلار دریافت شده و یا متعهد است.

کارشناسان هشدار داده اند که تعداد ملخ اگر بدون کنترل می تواند به رشد 500 بار در ماه ژوئن هنگامی که خشک آب و هوا انتظار می رود که در منطقه.

“برنامه جهانی غذا به برآورد هزینه در پاسخ به تاثیر ملخ در امنیت غذایی به تنهایی به حداقل 15 برابر بیشتر از هزینه پیشگیری از گسترش در حال حاضر” U. N. مقامات در بیانیه ای گفت:.

تغییر آب و هوا کمک کرده به این شیوع به عنوان گرم شدن اقیانوس هند به معنی قوی تر tropical cyclones ضربه زدن به منطقه. طوفان در اواخر سال گذشته در سومالی آورده باران های سنگین که تغذیه تازه پوشش گیاهی به سوخت ملخ که انجام شده در توسط باد از شبه جزیره عربستان.

بیابان ملخ باید چرخه تولید مثل از سه ماه U. N. مقامات گفت و swarms در حال تخم گذاری در مناطق وسیع از اتیوپی و کنیا و سومالی “که بسیاری از آنها در حال حاضر جوجه ریزی.”

“فقط در چند هفته آینده نسل از آفات انتقال از خود نوجوانان مرحله و بال در تجدید دیوانگی مخرب ازدحام فعالیت” بیانیه مشترک گفت.

این زمانی است که محصولات کشاورزان شروع به جوانه زدن است که می تواند نابود شرق آفریقا مهم ترین محصول سال U. N. مقامات گفت.

“اما که نمی باید اتفاق می افتد” گفتند. “پنجره فرصت هنوز باز است. زمان عمل در حال حاضر است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

___

ادیت M. Lederer کمک به این گزارش از سازمان ملل متحد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de