پول کثیف ستون در L. A. به عنوان coronavirus فلج بین المللی پول شویی

پول کثیف است تا ستون در لس آنجلس. در سه هفته گذشته فدرال عوامل سه تشنج است که هر مشبک بیش از 1 میلیون دلار در مشکوک به مواد مخدر درآمد حاصل.

دلیل با توجه به بالا شهر مبارزه با مواد مخدر رسمی: coronavirus همه گیر کاهش پیدا کرده است و تجارت مبتنی بر پول شویی در سیستم های که قاچاق مواد مخدر گروه استفاده کنید برای بازگرداندن سود و حرکت چینی پایتخت به جنوب کالیفرنیا.

با عرض بسته زنجیره تامین در بی نظمی و اقتصاد جهانی در خطر این طرح های پیچیده هستند hobbled و پول نقد است که پشتیبان گیری در لس آنجلس لایحه Bodner نماینده ویژه مسئول اداره مبارزه با مواد مخدر در لس آنجلس میدان تقسیم در مصاحبه ای گفت:.

اخیر میلیون دلار interceptions بودند یادآور تشنج DEA ساخته شده قبل از قاچاقچیان مواد مخدر در آغوش تجارت مبتنی بر پول شویی گفت Bodner یک 28 ساله عامل.

تبلیغات

Shuttering غیر ضروری از کسب و کار ساخته شده است که یک “تاثیر فوق العاده ای” در پول شویی در سیستم دوبله بازار سیاه ارز پزوی, او گفت:. در منطقه مد در مرکز شهر لس آنجلس ارز را کانون — قاچاق مواد مخدر گروه از سراسر کشور با استفاده از عمده فروشان به حواله سود به مکزیک با توجه به موارد مطروحه در دادگاه های فدرال در لس آنجلس و در جاهای دیگر.

DEA seizing bulk cash amid the coronavirus pandemic

DEA است که تصرف انبوه پول نقد در میان coronavirus همه گیر است که hobbled طرح های پول شویی و ایجاد یک پرونده مواد مخدر درآمد حاصل در لس آنجلس.

(DEA)

استیون Mygrant یک دادستان فدرال در اورگان که به اتهام شش نفر با قاچاق هروئین درآمد حاصل از طریق لس آنجلس کسب و کار گفت: دو عوامل اصلی درایو ارز: قاچاق مواد مخدر گروه نیاز به تبدیل دلار به پزو است که گران قیمت برای انجام مشروع و آنها نیاز به حرکت پول از ایالات متحده به مکزیک است که خطرناک است به حمل و نقل پول نقد.

برای انجام این کار Mygrant گفت: یک کارگزار می پردازد پزو برای قاچاقچیان مواد مخدر’ دلار است. این قاچاقچیان تحویل پول نقد به یک صادر کننده در لس آنجلس که کشتی کالا — معمولا لباس, لوازم آرایشی, طلا و جواهر و یا ورزشی به یک خرده فروش در مکزیک است. خرده فروش فروش کالا برای پزو می پردازد و کارگزار.

تبلیغات

طراحی و توسعه توسط کوکائین کلمبیا قاچاقچیان مکزیک کارتل در ابتدا نمی آغوش بازار سیاه پزوی ارز Bodner گفت: “پیدا کردن آن را آسان تر به سادگی به قاچاق صورت فله و نقدی در سراسر مرز و شستن آن در مکزیک است. که تغییر حدود 10 سال پیش گفت: زمانی که دولت مکزیک محکم مقررات مالی و محدود جریان دلار به بانک های آن است.

به تازگی با عرض بسته و عوامل تصرف میلیون نقدی بسته بندی برای حمل و نقل به نظر می رسد قاچاق مواد مخدر گروه ها با توسل به همسر ریسک راه بازگرداندن سود Bodner گفت.

Coronavirus نیز سرد چینی پایتخت, پرواز او گفت که قبل از همه گیر شد و راننده اصلی بین المللی پول شویی.

با دولت چین برای محدود کردن مقدار از پول آن شهروندان می توانند از شیفت خارج از کشور قاچاقچیان مواد مخدر و پول کارگزاران راه اندازی زیر سیستم Bodner گفت: چینی ملی که می خواهد برای تبدیل یوان به دلار و ذخیره کردن آن در ایالات متحده خواهد شد تماس با کارگزار. کارگزار دستور این فرد به پرداخت یک کارخانه که تولید مواد شیمیایی مورد استفاده برای ساخت متامفتامین و یا فنتانيل.

تبلیغات

کارخانه کشتی پیش سازهای به مکزیک, جایی که آنها در حال تبدیل به مواد مخدر به ایالات متحده قاچاق و فروش دلار است. کارگزار هدایت قاچاق مواد مخدر به ارائه پول نقد به یکی از بستگان یا دیپلم ملی چین که پول آغاز توالی کل.

پول در حال حاضر در ایالات متحده و دلار تا کنون که بدون ورود به سیستم مالی جهانی.”پول بیشتری که می خواهد به ترک چین بیشتر مواد شیمیایی رفتن به مکزیک و بیشتر مواد مخدر مصنوعی در نهایت در L. A.,” Bodner گفت.

اما همه گیر کاهش پیدا کرده است و این چرخه به طور قابل توجهی ، ترین مواد مخدر و پیش سازهای از چین در ووهان کانون شیوع کروناویروس و کارخانه ها وجود دارد توقیف یا عامل در کاهش ظرفیت.

“هنگامی که مواد شیمیایی جریان نیست از چین وجود ندارد بوسیله اسباب گردنده در پول شویی در سیستم” Bodner گفت. بیشتر با بازارهای جهانی در تحول بسیاری از اتباع چینی که در حال حرکت بودند پول از طریق سیستم در حال حاضر مردد به ذخیره کردن منابع مالی در خارج از کشور, او گفت:.

تبلیغات

Slowdowns در لس آنجلس’ پول شویی در سیستم های آمده به عنوان دارو و افزایش قیمت در این شهر است. با عرضه زنجیره ای در بی نظمی Bodner گفت: قیمت عمده فروشی متامفتامین افزایش یافت و به حدود 1800 دلار و پوند در مقایسه با حدود 900 پوند پنج ماه پیش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>