OSHA نقل از خانه سالمندان برای تاخیر coronavirus گزارش

ساوانا, Ga. - آژانس فدرال که مسئول نظارت بر ایمنی محل کار در روز جمعه گفت که آن را صادر کرده است اول آن استناد

توسط MINERALNEWS در 10 خرداد 1399

ساوانا, Ga. - آژانس فدرال که مسئول نظارت بر ایمنی محل کار در روز جمعه گفت که آن را صادر کرده است اول آن استناد در ایالات متحده مربوط به شیوع کروناویروس: در برابر گرجستان خانه سالمندان است که با تاخیر گزارش بستری از شش آلوده کارگران است.

اشغال ایمنی و سلامت دولت اعلام کرد استنادی روز پس از دموکرات ها در یک کمیته فرعی کنگره شنوایی در واشنگتن را متهم کرد که آژانس از بودن تا حد زیادی نامرئی در طول همه گیر و عدم محافظت از کارگران در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و مراقبت های بهداشتی با امکانات بالا عفونت نرخ.

استناد به تاریخ مارس 18, ایالات متحده است که پهن پرستاری, Inc., که در عمل یک خانه سالمندان در ویندر, گرجستان شکست خورد به گزارش به OSHA در عرض 24 ساعت کار مربوط به بستری شدن در بیمارستان از شش کارمند است. OSHA گفت: کارگران بستری در اطراف مارس 19, اما آژانس نبود اطلاع داده تا زمانی که ممکن است 5.

استناد اشاره نمی کند coronavirus. یک OSHA سخنگوی مگان Sweeney تایید جمعه که همه شش نفر از کارگران با آلوده شدند COVID-19.

OSHA پیشنهاد $6,500 خوب برای خانه سالمندان برای یک تخلف است که آژانس به این نتیجه رسیدند که "دیگر از جدی" با توجه به استناد.

با توجه به گرجستان گروه بهداشت جامعه که آهنگ coronavirus موارد در دولت های دراز مدت مراقبت از امکانات 88 ساکنان و 27 کارگران در ویندر خانه سالمندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و ساکنان 14 نفر از ویروس. این ویروس به کشته شدن بیش از 950 دراز مدت مراقبت از ساکنان ایالت.

کتی Callaway به خانه سالمندان, مدیر روز جمعه گفت که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت OSHA استناد. او کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

Sweeney گفت: OSHA دریافت کرده است بیش از 4500 coronavirus مربوط به شکایات اما این اولین بار است که استناد این سازمان صادر کرده است در پاسخ. او گفت: این سازمان به بررسی هر شکایت.

___

دالی گزارش از واشنگتن است.

___ دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب