دیترویت خدمات اتوبوس بازسازی پس از یک روز تعطیلی

دیترویت – شهردار دیترویت متعهد به استخدام بیشتر افراد برای تمیز کردن شهر از اتوبوس و گفت: سواری رایگان خواهد بود در طول coronavirus بحران پس از ساکنان به طور ناگهانی گرفتار شده بودند روز شنبه به دلیل رانندگان نگران ابتلا به این بیماری نیست, گزارش کار.

“هر روز به ارمغان می آورد چالش های جدید است. اعصاب روی لبه تمام راه را در اطراف” شهردار مایک دوگان گفت: زمانی که اعلام یک توافق با اتحادیه های کارگری.

خدمات اتوبوس لغو شد مدت کوتاهی پس از ساعت 8 صبح به دلیل کمبود رانندگان است. کارگران آینده یک شبه تغییرات متعجب و متحیر بودند که اتوبوس وارد نیست. مردم از رفتن به مشاغل سراسر شهر اشتباه گرفته بودند ،

“چگونه من می خواهم برای رسیدن به محل کار ؟” تعمیر و نگهداری مرد Amadou Sanders, 24 خواست یک خبرنگار آسوشیتد پرس.

خدمات سر گرفته خواهد شد چهارشنبه و شهر waiving معمولی $1.50 کرایه. علاوه بر فوق العاده برای تمیز کردن خدمه و هیچ کرایه شهردار گفت: مسافران خواسته خواهد شد که برای هیئت مدیره و خروج اتوبوس از طریق خود را به سمت درب عقب. به طور متوسط 85,000 مردم سوار دیترویت اتوبوس روزانه.

گلن Tolbert رئیس جمهور از ادغام اتحادیه حمل و نقل محلی 26, عذرخواهی به سواران برای “وضعیت ناگوار” سه شنبه. او گفت: رانندگان احساس “آنها نبودند شنیده می شود.”

“من می خواهم دیوانه بیش از حد” گفت: سوار Roshun Holloway, 27 که مشغول به کار تغییر یک شبه و منتظر بیش از دو ساعت در Jefferson خیابان قبل از یادگیری است که اتوبوس ها لغو شد. “مردم در اتوبوس بدون ماسک سرفه.”

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer صادر جارو نظم دوشنبه ممنوعیت ناهار خوردن در مشتریان در رستوران ها و بسته شدن تمام میله های زندان, فیلم تئاتر, سالن های ورزشی و دیگر امکانات ورزشی برای کاهش گسترش coronavirus. اما حمل و نقل عمومی است معاف از جمعیت محدودیت.

در علاوه بر این به کسانی که محدودیت, همه, میشیگان, مدارس تعطیل شد قبلا.

دولت در ضمن گزارش 11 جدید COVID-19, موارد بالا بردن تعداد به 65 در 15 استان ها. وجود دارد تنها سه مورد در بخش شمالی پایین تر شبه جزیره و هیچ کدام در Upper Peninsula.

مردم در سنین 60 تا 69 را تا 28 درصد از موارد است. در میان آلوده هستند و دو دولت اصلاحات در بخش کارکنان و دیترویت-منطقه بود که در AMC Fairlane 21 تئاتر در دیربورن در مارس 10. او تا به حال سفر در هر نقطه.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

“بهترین شیوه اگر شما فکر می کنم شما بیمار هستید و سپس در خانه بمانند” گفت: Whitmer که صدور یک فرمان آرامش مقررات بنابراین بیمارستان ها می توانید اضافه کردن تخت, امکانات تلفن همراه و استفاده غیر پرستاران برای کمک به خوراک و حمل و نقل بیماران در طول شیوع بیماری است. “اگر شما یک پزشکی آسیب پذیر کسی که فکر می کند شما شده است در معرض COVID-19 شما نیاز به در تماس خود را با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و برنامه را تست کنید.”

Munson بهداشت و درمان که در عمل بيمارستان در شمال میشیگان گفت: آن را به حال یک بیمار در گذشتن از شهر و دیگری در موزه Gaylord هر دو با علائم خفیف.

در دیترویت عمومی, مدارس, مرکزی دفتر, کارکنان, مدیران, کافه تریا کارکنان پلیس و ماموران امنیتی گفته شد به ارائه گزارش کار در طول سه هفته در کلاس درس خاموش کردن. تمام ساختمان مدرسه بسته خواهد شد برای تمیز کردن.

این 51,000-دانش آموز منطقه آغاز خواهد شد, توزیع حمل کردن صبحانه و ناهار جمعه.

به دنبال به جلو به انتخابات محلی در مارس 5, وزیر امور خارجه, Jocelyn بنسون گفت: او با توجه به راه هایی برای محافظت از مردم از جمله انتخابات توسط ایمیل.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جان Flesher در گذشتن از شهر و دیوید Eggert در لنسینگ کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de