نام نمایندگان پس از عصبانی Costco مشتریان بلک در کمبود آب کاغذ توالت

معاونین کلانتر نامیده می شدند به یک Costco در چین هیلز در روز پنج شنبه زمانی که یک جمعیت از مشتریان شد سرکش پس از پیدا کردن که مواردی از قبیل آب, حوله کاغذی و کاغذ توالت از سهام احتمالا به دلیل coronavirus-الهام خرید, مقامات گفت.

San Bernardino County نمایندگان فرستاده شده به فروشگاه در 13000 جلوگیری از Peyton رانندگی در 10:15 صبح گفته شد که گروه بزرگی از مشتریان در حال تبدیل شدن به نا امید پس از یادگیری برخی از محصولات در دسترس نیست, سخنگوی وزارت مدل لباس Bachman گفت.

“پس از صحبت با Costco کارکنان و چک کردن با مشتریان و نمایندگان مصمم هیچ جرم و جنایت رخ داده است,” او گفت:. “نه مسائل دیگر گزارش شده است.”

شده است وجود دارد اجرا بر منابع در Costco خارج شده و دیگر خرده فروشان در پاسخ به کوروناویروس. تمیز کردن لوازم و آب و کاغذ توالت و دست عفونی در میان اقلام پرواز کردن قفسه.

تبلیغات

اما کارشناسان گفته اند که آنها نمی بینیم نیاز در حال حاضر برای مردم به ذخیره کردن ضرورت است. مقامات به خصوص نگران مردم کردن در ماسک صورت که در تامین کوتاه مدت هستند و بیشتر ضروری و مورد نیاز برای حرفه ای پزشکی.

این درست است که مردم باید آماده برای موارد اضطراری که آیا زمین لرزه در کالیفرنیا و یا طوفان در شرق. و شیوع کروناویروس ممکن است باعث برخی در نهایت به گرفتن جدی در مورد مونتاژ کیت اورژانس. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال نشان می دهد داشتن مثلا دو هفته تامین آب و مواد غذایی و پزشکی است.

اما چند کارشناسان بر این باورند که آمریکا در آستانه وضعیت در چین که در آن صدها میلیون نفر از مردم را تحت نوعی از قرنطینه و تنها مجاز به ترک خانه های خود گهگاه.

دکتر جیمز گیلاس, یک متخصص بیماری های عفونی در UCLA می گوید: او در حال حاضر عرضه مواد غذایی و دیگر ملزومات برای زلزله. همانطور که برای بلند کردن و حتی بیشتر در نور از شیوع کروناویروس “من فکر می کنم, می خواهم در حال حاضر و در تمام انواع چیزهای که معنا ندارد برای من.”

تبلیغات

گیلاس گفت: این وضعیت در ایالت واشنگتن که در آن حداقل 70 COVID-19 موارد گزارش شده و 11 نفر در واقع نشان می دهد این ویروس باعث می شود فقط علائم خفیف در بسیاری از افراد آن را آلوده.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>