کومو می گوید نیویورک کلمبوس مجسمه باید بماند

بزرگنمایی این تصویر کریستوفر کلمبوس مجسمه در منهتن Columbus Circle. افتخارات اولیه برای کاشفان اروپا

توسط MINERALNEWS در 23 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

کریستوفر کلمبوس مجسمه در منهتن Columbus Circle. افتخارات اولیه برای کاشفان اروپایی هستند که مجددا و برخی از مجسمه ها در حال پایین آمدن. Bebeto متیوز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Bebeto متیوز/AP

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز پنجشنبه گفت که او باور نمی کند شهر نیویورک برجسته مجسمه کریستف کلمب باید برداشته شود و با اشاره به اهمیت آن در Italian-American community.

کومو خواسته شده بود روز پنج شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی اگر آن زمان برای این مجسمه که در بالای شهر Columbus Circle توقف مترو برای رفتن.

"من درک احساسات در مورد کریستف کلمب و برخی از اعمال که هیچ کس نمی خواهد حمایت" گفت: Cuomo که ایتالیایی تبار. "اما مجسمه آمده است برای نشان دادن و نشان قدردانی ایتالیایی-آمریکایی سهم به نیویورک است. به همین دلیل من از آن حمایت میکنم."

بحث و گفتگو در مورد حذف مجسمه های اختصاص داده شده به ایتالیایی explorer یک بار با اعتبار "کشف" آمریکا را نشو و نما در سراسر کشور در همان زمان که برخی دیگر از آثار بحث برانگیز — Confederate چهره — حذف شده است. یک مجسمه از کلمبوس پایین کشیده شد و پرتاب شدن به یک دریاچه در ریچموند و یک سر بریده شد در بوستون. فعالان همچنین سرنگون یکی از مجسمه ها در مینیاپولیس به گفته رادیو دولتی مینسوتا. یکی بود مخدوش در میامی عضو ایستگاه WLRN گزارش.

افتخارات برای کلمب و دیگر کاشفان اروپایی شده اند تجدید نظر در نور از آسیب آنها را به مردم بومی. چندین ایالت و شهرهای جایگزین روز کلمبوس است که هنوز هم یک تعطیلات فدرال با مردمان بومی در روز است.

مجسمه در سوال می ایستد در گوشه جنوب غربی پارک مرکزی در مرکز یک میدان.

نیویورک یک شهر برجسته ایتالیایی-آمریکایی جامعه است. این شهر دارای یک جشن بزرگ کلمبوس روز با رژه تا حد زیادی برگزار می شود به تحسین سهم ایتالیایی-آمریکایی است. آن نیز کمی معروف ایتالیا محله و همچنین به عنوان یک ایتالیایی-آمریکایی موزه.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب