استان ها می گویند که آنها باید بیشتر پول فدرال برای ماندن حلال در میان Coronavirus خاموش شدن ناگهانی

بزرگنمایی این تصویر

یک یانکرز آتش نشانی EMT می پوشد کامل تجهیزات حفاظت فردی در طول coronavirus shutdown در شهرستان Westchester, New York. شهرستان رهبران در سراسر کشور می گویند که آنها نیاز به کمک به پرداخت برای خدمات ضروری به عنوان shutdown همچنان ادامه دارد. جان مور / گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جان مور / گتی ایماژ

شهرستان رهبران در سراسر کشور درخواست دولت فدرال برای بیشتر کمک های اضطراری پول آنها به عنوان دیده بان درآمدهای مالیاتی سینک به دلیل coronavirus shutdown.

فدرال مراقبت تصویب قانون در ماه گذشته شامل 150 میلیارد دلار در مستقیم کمک به استانها و شهرستانها با برخی از هشدارهای. دولت های محلی با جمعیت بالای 500,000 مردم پول دریافت کنید به طور مستقیم. کسانی که کوچکتر هستند تنها می تواند دریافت که بودجه اختصاص یافته از طریق خود دولت است. انجمن ملی از استان ها گفت که برگ های کوچکتر شهرستانهای “در رحمت متحده—که در برخورد با فشارهای مالی.” این گروه با ارسال نامه ای به رئیس جمهور تهمت درخواست او برای حمایت از تلاش ها برای کانال پول به طور مستقیم به تمام شهرستانهای استان است.

شهرستان مقامات می گویند یکی دیگر از مشکلات عمده این است که مراقبت در قانون بودجه تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هزینه در پاسخ به این بیماری همه گیر به سطحی درآمد از دست رفته به دلیل اقتصاد را خاموش کردن. شهرستان دولت توصیف خود را به عنوان در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس و بسیاری از آنها در حال حاضر مواجه با کسری بودجه عظیم.

در نیویورک, شهرستان Westchester اجرایی جورج Latimer گفت: کاهش مالیات بر فروش و مالیات بر درآمد را بین $90 میلیون و 160 میلیون دلار از این شهرستان $2.1 میلیارد دلار بودجه است. دیگر شهرستانهای مجاور در شکل شبیه او اضافه شده است. “ما در حال رفتن به نیاز دولت فدرال وجود داشته باشد در راه قابل توجه” او گفت: “مگر ما به قصد دیدن یک فروپاشی منطقه متروپولیتن نیویورک اقتصاد است.”

در لس آنجلس ارشد اجرایی Sachi Hamai گفت: “لس آنجلس مالی چشم انداز شده است به طور قابل توجهی تحت تاثیر COVID-19 و پروژه ما آن را به یک اثر عمده ای در برنامه های شهرستان اداره به نمایندگی از ما 10 میلیون نفر.” Hamai گفت که او معتقد است فروش درآمدهای مالیاتی خواهد بود 50 تا 75 درصد برای چند ماه آینده خواهد بود و 25 درصد کاهش در طول سال مالی آینده. در مجموع است که انتظار می رود به 2 میلیارد دلار ضرر در فروش مالیات بر درآمد. که پول Hamai گفت که حیاتی در بودجه رفاه کودک, مراقبت, برای بی خانمان ها و دیگر خدمات اجتماعی.

برخی استان ها آغاز کرده اند اعلام اخراج و furloughs. در لس آنجلس هیئت ناظران صندلی کاترین Barger گفت: این شهرستان دستور استخدام یخ بیش از یک ماه پیش. آن را در حال حاضر درخواست ادارات شهرستان به منظور توسعه برنامه ممکن است 25 درصد بودجه را کاهش دهد.

برای کمک به این بلندی کسری, انجمن ملی استان ها گفت: برخی از تسکین ممکن است شامل جدید در coronavirus بسته در حال حاضر در حال شکل گرفتن در کنگره است. دموکرات ها در حال هل دادن آن را به شامل اضافی 150 میلیارد دلار است که استان ها می توانید استفاده کنید برای پوشش درآمد از دست داد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im