Coronavirus به سرعت در حال گسترش از طریق کالیفرنیا خانه های سالمندان زندگی کمک مراکز

خانه های سالمندان و زندگی کمک مراکز در سراسر کالیفرنیا ادامه داد: به دیدن افزایش قابل توجهی در coronavirus موارد نگران کننده مقامات در تلاش هستند که به سرعت گسترش یافته است.

مسن جمعیت از این امکانات تقریبا همیشه مشکلات اساسی آنها را به ویژه آسیب پذیر به کوروناویروس. آنها اغلب زندگی در محله های نزدیک. مدیران باید در پاسخ به ممنوعیت بازدید کنندگان محدود بيمار به اتاق خود و تقلا برای ایجاد استریل بال برای درمان ساکنان که قرارداد این بیماری است.

هنوز هم وجود داشته است شیوع بیماری در امکانات از ردندو بیچ به Burlingame.

بیست و هفت نفر در یک آسایشگاه در شرق خلیج شهر فریمانت باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

تبلیغات

“ما بسیار نگران” دکتر گفت: Chris Farnitano این شهرستان کنترا کوستا ایالت سلامت افسر. “این یک ویروس بدون یک واکسن. این یک ویروس است بدون درمان پزشکی.”

او گفت: ساکنان که مورد آزمایش منفی از هم جدا شده اند از کسانی که آلوده می شوند و کارکنان نیز جدا شده است. کارکنان که آزمایش مثبت بوده است گفت: برای منزوی در خانه, اما اگر آنها هیچ علائم آنها ممکن است با دنده محافظ, ادامه خدمت به ساکنان که همچنین آزمایش مثبت است.

حداقل 57 ساکنان و کارکنان از یک یوکایپا خانه سالمندان مبتلا به این ویروس از جمله دو نفر که کشته شدند و مقامات گفته اند تسهیلات به فرض همه بیماران خود را COVID-19 San Bernardino County مقامات بهداشت عمومی گفت: در اوایل این هفته.

خوشه ای از عفونت نیز گزارش شده در سن دیگو ارشد خانه زندگیکه در آن چهار نفر و دو نفر از کارکنان در ستارگان مراقبت از حافظه-مرکز مراقبت آزمایش مثبت برای coronavirus در روزهای اخیر.

تبلیغات

ساکنان دیگر نشانه های داشتن به دست آورد گاهی اوقات-بیماری مرگبار هستند که جدا شده در اتاق خود را یک مدیر برای حافظه-مراقبت از خانه گفت.

اما برخی از آنها به ناچار سرگردان طبقه پایین به آشنا محدوده اتاق ناهار خوری جستجو برای جمعی غذا و یا یکی از خانه های بسیاری از فعالیت های.

وقتی که اتفاق می افتد که چند بار در روز آنها را به آرامی به کارگردانی بازگشت به محله های خود را.

“با توجه به این که هر ساکن اختلال در حافظه ما می توانیم یک دستورالعمل به ماندن در اتاق خود اما پنج دقیقه بعد آنها را فراموش نخواهد کرد و آنچه که آنها را همیشه انجام دهید — راه رفتن به اتاق ناهار خوری به یک فعالیت و یا یک وعده غذایی” گفت: Jerald Harris ستارگان مراقبت از مدیر و وکیل.

“بدیهی است که این یک وضعیت دشوار است,” او گفت:.

در شهرستان لس آنجلس وزارت بهداشت در دست بررسی 321 موارد coronavirus در میان کارکنان ساکنان و مهمانان از 67 موسسات از جمعه.

یکی از ساکنان کالیفرنیا جانبازان خانه در غرب لس آنجلس گرفته شده است به یک بیمارستان VA پس از آزمایش مثبت برای ویروس های دولتی وزارت امور جانبازان خبر داد.

هیچ عفونت های دیگر گزارش شده در میان ساکنان بخش هشت خانه; اما پیش از آن در هفته دو کارکنان در کالیفرنیا جانبازان در خانه ردینگ آزمایش مثبت, مقامات گفت.

تبلیغات

بیمارستان ها به شدت در تلاش برای تخلیه بیماران برای روشن شدن فضا برای یک انتظار موج از افراد آلوده به COVID-19. اما خانه های پرستاری تمایلی به پذیرفتن هر گونه بیماران جدید — و یا حتی بازگشت ساکنان — تا زمانی که ثابت شده است که آنها coronavirus-رایگان.

در دوشنبه, the California Department of Public Health طرفه مستقیما با بیمارستان ها سفارش پرستاری ماهر امکانات برای پذیرش ساکنان حتی در صورتی که تست مثبت برای رمان coronavirus. پس از اعتراض از سالمند طرفداران یکی از آنها به نام دستور “هیچ چیز کمتر از یک حکم اعدام” برای ساکنان خانه سالمندان, دولت, مقامات صادر شده جدید راهنمایی اواخر روز چهارشنبه.

“تعیین نهایی نهفته است با بخش بهداشت محلی” دولت وزارت بهداشت گفت: در یک ایمیل به بار. “محلی بهداشت عمومی افسران این سازمان در مواقع اضطراری است.”

سالمند طرفداران که می گویند ترین خانه های سالمندان فاقد تجهیزات و آموزش به درستی قرنطینه بیماران مبتلا به این ویروس هستند را راضی نمی کند. بسیاری می خواهند دولت را به مجموعه ای کاملا جدا از فضاهای زندگی — مانند خالی هتل ها و خوابگاه ها و یا کشتی های کروز — برای ساکنان خانه سالمندان با ویروس.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de