Coronavirus نقاط داغ: می تواند اواسط اقیانوس اطلس و شمال شرقی دیدن یک COVID-19 ارتجاعی?

بزرگنمایی این تصویر مردم راه رفتن و مرور در جولای 3 در نیوجرسی پس از coronavirus محدودیت برداشته شد.

توسط MINERALNEWS در 4 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مردم راه رفتن و مرور در جولای 3 در نیوجرسی پس از coronavirus محدودیت برداشته شد. وجود نگرانی که در مورد شمارش می تواند فشار به بالا در اواسط اقیانوس اطلس و شمال شرقی متحده است. علامت Makela/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
علامت Makela/گتی ایماژ

برای هفته آمریکا coronavirus همه گیر شده است تا حد زیادی رانده شده توسط فزاینده شیوع بیماری در جنوب و غرب است. اما برخی پیش بینی می گویند اواسط اقیانوس اطلس و شمال شرقی متحده به زودی می تواند در مشکلات عمیق دوباره بیش از حد.

هشدار می آید از محققان در PolicyLab در بیمارستان کودکان فیلادلفیا ساخته شده است که یک مدل به ارائه چهار هفته پیش بینی برای هر متحده county است. NPR خطاب به دیوید روبین, PolicyLab مدیر متخصص اپیدمیولوژی و استاد در دانشگاه پنسیلوانیا است. در اینجا پنج takeaways.

این ویروس راهپیمایی تا سواحل شرق

روبین می گوید در هفته های اخیر شده است وجود دارد یک روند قابل توجه افزایش موارد در حال حرکت از شمال فلوریدا "سفر دالان مانند I-95."

"ما به تماشای این بیماری همه گیر راهپیمایی تا سواحل شرق می گوید:" روبین. "این فقط فلوریدا. آن را نه فقط در کارولینای جنوبی است. آن را نه فقط در کارولینای شمالی. اما مناطق ساحل ویرجینیا و Rehoboth Beach دلاور."

بیش از دو هفته گذشته اشاره "بالاترین نرخ آلودگی مورد رشد ما دیده ایم در یک شهر بزرگ در این کشور شده اند در Baltimore, Maryland."

و او می افزاید: "ما در حال حاضر شاهد روشن و تجدید حیات در منطقه فیلادلفیا و [اطراف] شهرستانهای استان است. ما در حال شروع به دیدن upticks در ساحل مناطق نیوجرسی. و ما در واقع شاهد افزایش [نرخ انتقال] هر هفته در شهر نیویورک نیویورک."

انگلستان نیز در معرض خطر: "[نرخ انتقال در] جدید هیون به وضوح در حال افزایش است. ایالت رود آیلند گسترده است افزایش انتقال است. و در منطقه بوستون ما شاهد همان الگوهای ما تو را دیدم یک زن و شوهر از هفته پیش در فیلادلفیا. ما حتی در حال حاضر شیوع در کیپ کاد. و ما شاهد [بیشتر ویروس] در نیوهمپشایر."

سواحل شرقی نیست روبین تنها نگرانی است. او را "بسیار نگران" درباره تعدادی از شمال و غرب میانه شهرستانها مانند Indianapolis, دیترویت و میلواکی که "هیچ کس صحبت کردن در مورد در حال حاضر اما [که] مدل های ما بسیار به وضوح تشخیص معرض خطر بالا برای بعد از چند هفته نه تنها در شهرستانها بلکه در حومه شهرستان."

این زمان کم مورد اعداد پنهان بلندی مشکل

روبین می گوید: در بسیاری از موارد این اولیه شیوع بیماری نیست و جلب توجه بسیار و در عین حال به دلیل در حالی که این نرخ رشد در موارد افزایش این تعداد روزانه موارد جدیدی است که هنوز هم نسبتا کم — به خصوص در مقایسه با زمان شیوع بیماری در جنوب و همچنین به برخی از شیوع بیماری در این همان اواسط اقیانوس اطلس و به خصوص ایالت های شمالی در بهار.

"هنگامی که شما مورد شمارش شده اند تخریب در حالی که دو برابر شدن [تعداد] به نظر نمی آید به عنوان موثر است. می گوید:" روبین. "اما کسانی که doublings وجود دارد."

"آنچه نگرانی من بیشتر در مورد مناطق مانند نیویورک و فیلادلفیا و بوستون" او می افزاید: "این است که آنها در سطح بسیار بالاتر از تراکم جمعیت. حتی اگر آن را گرفته اند ممکن است سه یا چهار هفته برای برخی از این مناطق را در جنوب برای دیدن نمایی رشد مدل های ما نمی دانیم دقیقا چگونه به خوبی یک منطقه مانند برانکس یا ملکه در حال رفتن به قادر به شامل انتقال اگر آن گسترده می شود وجود دارد."

جنوب به نظر می رسد باید دوباره کشت ویروس در شمال

چشم انداز یک blow-up در نیویورک به نظر می رسد بیشتر از همه تلخ با توجه به نحوه ویرانگر بهار شیوع وجود دارد — و چگونه با موفقیت پس از آن پناهگاه در محل استراتژی ثابت در آوردن caseload پایین.

"من به همه اعتبار به رهبران در سراسر منطقه شمال شرق که واقعا به این بحران راه آن نیاز به کار گرفته می شود می گوید:" روبین. آنها نه تنها در موسسه سخت اجتماعی فاصله او اشاره می کند, آنها را نگه داشته و آن را در جای خود به اندازه کافی بلند به روزانه عفونت های جدید به سطوح قابل کنترل و کاسته تا در اجتماعی فاصله به آرامی.

"من تو را دیدم مناطق در شمال شرق صبر کنید یک هفته اضافی و یا دو به نا امیدی از ساکنان — از آنجا که آنها راضی بودند تخریب خود را به تعداد کافی می گوید:" روبین. "پس از آن بازگشایی بعد اما همچنین [انجام] با احتیاط بیشتر و به آرامی کمک کرد که این مناطق است."

او می گوید: خیلی از جنوب به دنبال مخالف الگوی. او می گوید که آنها موفق به حفظ اجتماعی فاصله در محل به اندازه کافی بلند و سپس "آنها را تحت فشار قرار دادند به سرعت از طریق دروازه و آنها نادیده گرفته و حذف علائم هشدار دهنده. خود را به عنوان تجدید حیات بود واقعا شروع به رشد آنها همچنان به رفتن را از طریق بازگشایی برنامه."

این عدم وجود یک متحد ملی رویکرد این است که آنچه که در حال حاضر تهدید اواسط اقیانوس اطلس و شمال شرقی. "این ویروس نمی دانم دولت خط می گوید:" روبین. "مردم در حال سفر — این چیزی است که ما به عنوان آمریکایی ها. سفر ما. ما در تعطیلات خانواده. و من خصوصی شنیده مقامات [در شمال شهرستانهای] بیان برخی از سطح از استعفای که " ما حتی می تواند به بازگشت به پناه در محل. اما اگر خانواده در حال سفر در خارج از منطقه و آینده را به عنوان به زودی به عنوان ما آسانسور کسانی که محدودیت انتقال خواهد گشت.' "

سفر تابستانی است و همه چیز بدتر

افزایش موارد در جنوب نیز همزمان با تابستان فصل مسافرت. در اولین تاثیر این شد قابل توجه در جنوب محلات روبین می گوید.

"چه شما دیدم این بود که عمده ترافیک رفتن به برخی از این مقصد تعطیلات مانند گالوستون تگزاس. و شما می توانید به وضوح ببینید در عرض چند هفته اعطا خطر نه فقط به گلوستون اما تا به هوستون به عنوان مردم آمد و رفت بین این عمده مناطق مترو به مقصد تعطیلات."

سپس "در کارولینای شمالی شما را دیدم و چیزهای مشابه می گوید:" روبین. "هنگامی که شما نگاه در هیلتن هد و گل تلفونی ساحل آنها واقعا در زمان خاموش در یک مد مشابه." (اگر چه روبین می افزاید که تعداد خالص از گوشت و مرغ گیاهان پردازش در کارولینای شمالی نیز نقش مهمی در سوخت رسانی محلی شیوع است.)

در هفته های اخیر روند "فقط در ادامه به تکامل به ساحل ویرجینیا شرقی و غربی سواحل مریلند کل خط ساحلی دریاچه میشیگان." بسیاری از کسانی که مقصد تعطیلات شروع به برخی از بالاترین نرخ انتقال در سراسر کشور روبین می گوید. "بسیار به وضوح سفر است که نقش قابل توجهی در اینجا. مردم شده اند گذراند تا در خانه های خود را برای مدت زمان طولانی و در حال باد کردن بخار و گرفتن وجود دارد."

جالب توجه است تلاش های شمالی مسافران برای جلوگیری از مقصد در جنوب را تنها به ایجاد مشکلات جدید. "مردم ساخته شده تصمیم گیری منطقی سعی کنید به دنبال مناطق که در آن آنها فکر وجود دارد کمتر انتقال می گوید:" روبین. "ما شاهد بیشترین میزان ترافیک در ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته در نیو جرسی شور مکان به عنوان من فکر می کنم نگاه مردم در جنوب و گفت:" ما در حال رفتن به شمال است." اما روبین می گوید: "این شرکت اعطا خطرات جدید به مناطق که نمی شد به عنوان نهفته قبل از."

روبین می گوید که او آن را دیده دست اول. "من صرف مقدار زیادی از زمان در شمال ایالت نیویورک و campsites در سراسر Adirondack منطقه در حال بسته بندی در حال حاضر به دلیل وجود دارد هیچ چیز برای انجام در شهرستانها. زیادی وجود دارد از بیرون رفتن در این تابستان است که فقط افزایش مقدار مخلوط کردن که مردم انجام می دهند."

آن را حتی ایجاد یک قابل توجه افزایش عفونت در برخی از مناطق روستایی است که دروغ در بین مراکز عمده جمعیتی و لکه تعطیلات. به طور معمول چنین مناطق روستایی بیشتر عایق. اما "مردم در حال سفر از طریق و زمانی که آنها را به راحتی ذخیره و یا ایستگاه های گاز است که این عفونت ها رخ می دهد می گوید:" روبین. "و بنابراین ما شاهد هستیم حتی در مناطق روستایی واقعا منفجر کردن." این خدمات عبارتند از آنهایی که او می افزاید: "بدون سلامت-مراقبت از منابع است که لازم است برای پاسخ به این چالش است."

آن را خیلی دیر نیست

به عنوان ترسناک به عنوان تمام این صداها هنوز هم وجود دارد امید است.

برای یک چیز, آن را به ارزش نگه داشتن در ذهن است که هوا از روبین تیم یکی از بسیاری از مدل های. با توجه به نیکلاس رایش یک biostatistician در دانشگاه ماساچوست امهرست که ایجاد کرده است یک سیستم به مقایسه بسیاری از برجسته ترین پیش بینی وجود دارد نسبتا گسترده ای توافق میان کسانی که پیش بینی سطح شهرستان که coronavirus عفونت را افزایش می دهد در ساحل ویرجینیا, Baltimore, دیترویت, میلواکی و ایندیاناپولیس. اما برای برخی از مناطق دیگر — مانند فیلادلفیا Rehoboth Beach دلاور و شهر نیویورک روبین مدل قابل ملاحظه ای بیشتر بدبین.

حتی اگر روبین را پیش بینی صحیح او اشاره می کند که در اواسط اقیانوس اطلس و در شمال شهرستان که در معرض خطر هستند استفاده: چون خود را در مورد اعداد پایین هستند اگر آنها عمل می کنند در حال حاضر آنها می تواند خم منحنی از عفونت قبل از اینکه تعداد زیادی از مردم قرارداد ویروس.

"همین دلیل است که ما این پیش بینی" او می گوید. "ما در حال ساخت مفروضات [در مورد آنچه اتفاق می افتد می تواند دو تا سه هفته در پیشبرد] به طوری که مردم می تواند امیدوارم کالیبره کردن روال خود را."

بازگشت به پناهگاه در محل لازم است اما مردم باید به سطح شیب دار خود را اجتماعی فاصله و گام به گام ماسک پوشیدن — در حالت ایده آل به عنوان بخشی از یک کشور استراتژی به صورت اعداد تحت کنترل در سراسر کشور با روز کارگر.

"ما نیاز به یک کمی بیشتر فعال از نظر ما پاسخ و بحث در مورد قربانی کردن در حال حاضر می گوید:" روبین "برای همیشه از داشتن آن مدرسه reopenings و ما را به کار در پاییز به طوری که ما نمی هدر دادن تمام است که ما باید به دست آورد."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب