در شب بعد از یک تاریخی فشار در منطقه خلیج سان فرانسیسکو به کوچک شدن و حتی پایان دادن به همه اجتماعات به مهار كردن coronavirus منطقه به نظر می رسید برای رفتن به پنهان کردن.

دیوانه عجله در سیفوی در میل بری در نزدیکی سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی بود در نهایت زوال یافت اواخر جمعه با خریداران در ماسک چیدن از طریق جعبه برای پیدا کردن تاریخ و زمان آخرین چند بسته کاغذ توالت.

نزدیک Baskin-Robbins متوقف شده بود از دادن بستنی نمونه. و تلفن همراه فروشگاه دورتر پایین برادوی ارسال شده یک نشانه امیدوار کننده ای است که درب آن دسته بودند بررسی چهار بار در روز. در جنوب دورتر در دره سیلیکون کارگران حل و فصل را به یک واقعیت جدید — بیشتر مواد غذایی رایگان از فن آوری های غذاخوری و آنها را وادار به سفارش در.

خیابان ها خالی از ایالات متحده 101 آزاد بود و روشن. و در Katana سوشی & خاطر در Sunnyvale, به طور معمول شلوغ در شب جمعه فقط یک سوم از جداول اشغال شد — ساخت آن آسان برای شام به ماندن کنون بیش از شش فوت دور از هر جدول دیگر

تبلیغات

این چیزی است که سیلیکون ولی به نظر می رسد در میان بی سابقه مستند به دستور مقامات بهداشت عمومی از آنجا که از virus.

جدی شیوع

شهرستان سانتا کلارا در میان شیوع بیماری با بیش از 90 مورد و دو مورد مرگ گزارش شده است.

موارد

91 کل موارد
38 بستری
2 مرگ و میر

تبلیغات

Coronavirus تحت تاثیر بسیاری از زمینه های زندگی است. یک سان خوزه آتش نشان دارای آزمایش مثبت به عنوان سه فرودگاه TSA screeners.

روز شنبه مقامات نشان داد استنفورد, دانشجو, تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروسباعث جدید اقدامات ایمنی در محوطه دانشگاه. “این دانش آموز است که در حال حاضر خود جدا. تیم ما در حال حاضر در حال انجام تماس ردیابی و در حال کار برای اطلاع رسانی و ارائه راهنمایی به تمام تماس نزدیک از فردی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” استنفورد گفت: در یک بیانیه.

محدودیت های بی سابقه

تماس با شیوع کروناویروس “یکی از تاریخی ترین بهداشت عمومی چالش های زمان ما,” سانتا کلارا کانتی افسر بهداشت در روز جمعه صادر تهاجمی ممنوعیت تجمعات عمومی از 35 یا بیشتر مگر اینکه سازمان هشدار می دهند شرکت کنندگان آن به شمار افزایش خطر عفونت و ممنوعیت های عمومی و خصوصی تجمعات از 100 یا بیشتر.

منظور توصیه می شود که تمام تجمعات بود لغو شد.

با این ویروس برخورد دره سیلیکون سختسفارش توسط دکتر سارا کودی شد دقیق ترین ممنوعیت تجمعات عمومی در سراسر کالیفرنیا. شهرستان سانتا کلارا بدترین آمار شهرستان سراسر کشور, گزارش, مرگ دو نفر.

شهرستان سرپرست مدارس نیز در دستور بسته شدن مدارس دولتی در شهرستان سانتا کلارا آغاز مارس 16 آوریل 3.

“بر اساس این داده ها و الگوهای بیماری است که ما در سراسر جهان, ما می دانیم که شیوع COVID-19 در شهرستان ما را تسریع خواهد کرد. و ما پیش بینی بسیاری از موارد در روزها و هفته به سر آمد” کودی گفت.

“این اقدامات طراحی شده به سرعت گسترش بیماری و حفظ بحرانی بهداشت و درمان ظرفیت و دیگر خدمات ضروری,” او گفت:.

تبلیغات

به منظور مطمئن شوید که به یک اثر دراماتیک در تئاتر و میله های زندان است.

کودی گفت: سفارشات و توصیه به اعمال هر گونه رویداد گرد هم می آورد که مردم در یک محیط محدود در محیط داخلی و یا در فضای باز است.

سان فرانسیسکو افسر بهداشت صادر کرده است بهداشت عمومی به منظور منع همه غیر ضروری حوادث از 100 یا بیشتر مردم است. رستوران ها که یک ظرفیت بیش از 100 نفر را می توانید در ادامه عامل اگر آنها کاهش اشغال خود در نیم اجازه می دهد تا برای کافی اجتماعی فاصله. به عنوان مثال یک رستوران با یک اشغال از 150 می توانید در ادامه عامل اگر آن را کاهش اشغال آن به 75.

“ما امیدواریم که این سفارش را به تشویق مردم به جست و خیز گردهمایی های اجتماعی برای زمان حال و ترویج راه دور و اجتماعی فاصله. با هم ما می توانیم مبارزه با گسترش coronavirus کاهش آسیب برای جامعه ما و محافظت از آسیب پذیر ترین مردم,” دکتر گفت: اعطای, Colfax, سان فرانسیسکو, مدیر بهداشت.

شهرستان سانتا کلارا مورد نیاز

پنج وجود دارد نیاز است که میزبان از عمومی و خصوصی گردهمایی بین 35 و 100 نفر باید با پیروی در شهرستان سانتا کلارا:

  • نگه داشتن شرکت کنندگان حداقل شش فوت از یکدیگر
  • صابون و آب در دسترس برای شرکت کنندگان به شستن دست های خود و یا بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست
  • مردم میزبانی گردهمایی باید هشدار آینده نگر شرکت کنندگان 24 ساعت قبل از این که حوادث پس از یک افزایش خطر ابتلا به کروناویروس انتقال و افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی هستند در معرض خطر جدی است و باید حضور نداشت
  • برای یکی حوادث میزبان باید اجازه آینده نگر شرکت کنندگان به انصراف از حضور خود را بدون پرداخت هزینه و بازپرداخت آنها
  • میزبان باید تمیز کردن سطوح با مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دیگر پاک کننده های استاندارد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im