با لس آنجلس Unified School District پیوستن به مناطق سراسر کشور به اعلام تعطیلی مدارس با توجه به coronavirus پدر و مادر در حال حاضر به صورت یک وظیفه دلهره آور است.

آنها نه تنها باید پیدا کردن مراقبت از کودکان خود را, اما همچنین نگه داشتن آنها را تحصیل کرده. و آنها را به عنوان مکان تجمع لغو شده است, بسیاری از در حال کار از خانه و برخی در حال حاضر شغل خود را از دست به عنوان اقتصاد کاهش می یابد و به خزیدن.

این بدان معناست که وجود دارد می تواند گزینه های محدود برای گرفتن بچه ها در خارج از خانه.

در اینجا ما شیرجه رفتن به برخی از پرسش های بزرگ, پدر و مادر می پرسید.

تبلیغات

اگر چه من نمی مراقبت از کودک?

لس آنجلس متحد اعلام کرد که آن را باز خواهد شد 40 منابع خانواده مراکز به ارائه مراقبت برای کودکان اگر خانواده ها به آن نیاز دارند.مراکز باز خواهد شد در روز چهارشنبه خواهد بود و کارکنان روزهای هفته از ساعت 6 صبح تا 6 بعد از ظهر با حرفه ای آموزش دیده. “کودکان قادر خواهد بود به یک وعده غذایی گرم تعامل با همسالان خود و به دنبال مطالعات مختلف. و آنها خواهید بود ایمن” الاییواسدی گفت: در اعلام تعطیلی مدارس. منطقه قصد دارد به ارائه پدر و مادر با یک خانواده راهنمای منابع قبل از دوشنبه برای کمک به پاسخ به سوالات.

چه من می گویم به بچه ها پرسیدن در مورد کوروناویروس?

ملی Assn. از روانشناسان مدرسه و ملی Assn. از مدرسه پرستاران قرار دادن دستورالعمل های دقیق برای پدر و مادر در اواخر فوریه و توضیح داد که وقتی که می آید به صحبت کردن با کودکان در مورد یک بیماری همه گیر, بهتر است برای اطمینان بخشیدن به آنها را در حالی که همچنین ارائه “, واقعی, سن مناسب اطلاعات در مورد پتانسیل جدی بودن خطر ابتلا به بیماری و بتن آموزش در مورد چگونه برای جلوگیری از عفونت و گسترش بیماری است.”

برای کودکان, راهنمای می گوید بهتر است به “مختصر و ساده اطلاعات است که باید تعادل COVID-19 حقایق را با مناسب اطمینان.”

“به نمونه ساده از مراحل مردم را هر روز برای جلوگیری از میکروب ها و سالم ماندن مانند شستن دست. استفاده از زبان هایی مانند ‘بزرگسالان در حال کار سخت را به شما در حفظ امن'” راهنمای می گوید.

تبلیغات

کودکان بزرگتر در ضمن “قادر به بحث در مورد این موضوع بیشتر در عمق (مانند بزرگسالان) مد و می تواند به طور مستقیم به منابع مناسب از COVID-19 حقایق است. ارائه صادقانه و دقیق و واقعی اطلاعات در مورد وضعیت فعلی COVID-19. داشتن چنین دانش می تواند کمک به آنها احساس کنترل” راهنمای می گوید.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز ارائه یک لیست از دستورالعمل ها برای صحبت کردن با بچه ها در مورد کوروناویروس. آنها عبارتند از:

 • آرامش و اطمینان بخش است.
 • خود را در دسترس برای گوش دادن و صحبت کنید.
 • به یاد داشته باشید که ویروس ها می تواند هر کسی را بیمار بدون در نظر گرفتن یک فرد نژاد یا قومیت.
 • با توجه به آنچه که کودکان دیدن یا شنیدن در تلویزیون و رادیو و یا آنلاین.
 • در نظر گرفتن کاهش میزان زمان روی صفحه نمایش متمرکز شده COVID-19 و ارائه اطلاعات است که صادقانه و دقیق است.
 • به کودکان اطلاعات است که راستگو و مناسب سن و رشد و نمو سطح کودک است.
 • صحبت کردن با کودکان در مورد چگونه برخی از داستان در COVID-19 در اینترنت و رسانه های اجتماعی ممکن است بر اساس شایعات و اطلاعات نادرست است.
 • آموزش کودکان روزمره اقدامات برای کاهش گسترش میکروب ها.

آنچه در مورد بار عاطفی در کودکان ؟

بسته شدن مدارس به دلیل شیوع ویروس می تواند ترسناک برای کودکان. در برخی از راه های آن شبیه به بلایای طبیعی مانند زلزله و آتش سوزی است. بار در سال 2017 خواسته کارشناسان چگونه برای کمک به کودکان از طریق حوادث. در اینجا برخی از پیشنهادات.

 • سوال: مهم است که برای بررسی در با بچه ها حتی اگر آنها در حال پرسیدن سوال گفت: ماریان پنا بر سلامت رفتاری مدیر در غرب شهرستان مراکز بهداشتی و درمانی در شهرستان سونوما. برخی از کودکان را توسعه اضطراب چون آنها تاکید کرد و لازم نیست که یک خروجی برای آن استرس است. “بسیاری از والدین احساس می کنم اگر آنها نمی, همیشه صحبت کردن با کودکان خود در مورد این, آن را خارج از دید, خارج از ذهن” او گفت:. اما این درست نیست. کودکان در حال فکر کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد در اطراف آنها و اینکه آیا یا نه آنها از پدر و مادر خود را در مورد آن. و این مهم است که پدر و مادر به ارائه دقیق ترین اطلاعات و اطمینان کودکان است که آنها بی خطر هستند.
 • احساسات: کودکان و نوجوانان تمایل به عقب زمانی که آنها تحت استرس هستند بنابراین نشوید اگر آنها را هدف قرار دادن همه نقاط عطف آنها قبل از انجام, گفت, جنیفر MacLeamy مدیر سلامت رفتاری در پتالوما مرکز بهداشت. آنها همچنین ممکن است سوال بپرسید که پدر و مادر نمی خواهید به آنها پاسخ دهید. اما پدر و مادر نباید نادیده گرفتن و یا رد این سوالات. “آنها بسیار هوشمند و آنها بسیار شهودی و آنها می دانند که چیزی در جریان است” MacLeamy گفت. گفت: همه چیز خوب است هنگامی که آن را به وضوح نمی, او گفت:, و … کودکان احساسات و می توانید آنها تاثیر منفی داشته است.
 • امید: این مهم به اذعان بد چیزهایی که اتفاق افتاده است اما پدر و مادر باید سعی کنید برای پاسخ به فرزندان خود پرسش و پاسخ با برخی از امید و به آنها کمک کند آنها را مثبت پیدا کنید. “اگر ما می توانیم که حافظه … یک داستان از غلبه بر, به جای فقط “و سپس ما افسرده و پر از بدبختی برای دو ماه آینده’ می تواند کمک به شکل کودکان خاطرات و بازیابی” MacLeamy گفت. “کودکان و نوجوانان ندارد و بسیاری از آژانس در زندگی خود را و آنها واقعا می خواهید برای کمک به. آنها می خواهند برای کمک در برخی از راه.”

مدارس آماده برای کمک به نیازمندترین افراد کودکان ؟

چالش های در حال رفتن به سخت ترین برای دانش آموزان با نیازهای ویژه و کسانی که در تکیه مدرسه برای مواد غذایی است. لس آنجلس Unified School District خدمت بیش از 60,000 نیازهای ویژه دانش آموزان بیش از 12 درصد از آن به طور کلی ثبت نام.
مقامات شده است اجتناب از تماس برای بسته شدن مدارس با استناد به سختی برای خانواده مشکل در ارائه خدمات دانشگاهی و حتی وعده های غذایی مدرسه که کودکان بستگی دارد.

به عنوان کشور دومین مدرسه منطقه الاییواسدی در خدمت حدود نیم میلیون دانش آموز هشت در 10 از آنها تکیه رایگان یا کاهش قیمت ناهار و 18,000 از آنها بی خانمان هستند.

دولت فدرال داده کالیفرنیا چشم پوشی اجازه می دهد تا وعده غذایی توزیع به دانش آموزان حتی اگر مدرسه لغو شده است اما هنوز هم می تواند در حال حاضر چالش های لجستیکی.

تبلیغات

بودجه دولت که حساب برای بسیاری از پول است که می رود به کالیفرنیا مدارس دولتی است doled بر اساس چگونه بسیاری از دانش آموزان در مدرسه هر روز. در مورد یک بیماری همه گیر از جمله این مدارس می توانند به دنبال بازیابی بودجه اگر به آنها نزدیک مدارس به عنوان طولانی به عنوان آنها را تا زیر جهت بهداشت عمومی سازمان.

چگونه مدارس کمک به نگه داشتن فرزند من یادگیری ؟

مدارس در سراسر کشور در حال کار سخت برای پیدا کردن راه هایی برای حفظ و یادگیری دانش آموزان در طول تعطیلی. برخی از ولسوالی گفته اند که آنها را ضربه بزنید به برنامه های آموزشی آنلاین, اما, که ارائه چالش های متعددی. بسیاری از دانش آموزان ندارد و یا کامپیوتر قابل اعتماد دسترسی به Wi-Fi. از آنجا که برخی از ولسوالی گفته اند که آنها به شدت به تکیه بر روی یک مطلب قدیمی از مد افتاده ابزار: آموزش بسته است. و برخی از مناطق در حال ضربه زدن به تلویزیون عمومی به آموزش نگه داشتن رفتن.

“پدر و مادر باید بدانید که مناطق و مدارس در حال برنامه ریزی بهترین راه برای ارائه آموزش و اطمینان از ادامه آموزش در این رویداد از یک مدرسه بسته مبتنی بر جامعه خود منابع و نیازهای گفت:” L. A. شهرستان سخنگوی مارگو Minecki. “پدر و مادر باید انتظار داشته باشید که اطلاعات ارائه خواهد شد توسط خود مدیر مدرسه و معلم.”

الاییواسدی Supt. Austin Beutner به تازگی اعلام همکاری با رادیو و تلویزیون های غول پیکر KCET برای آماده سازی برنامه نویسی است که می تواند در هوا در ارتباط با هر تعطیلی مدارس.

“محتوای غنی و عمیق و یادگیری را ادامه خواهد داد” Beutner در مصاحبه ای گفت: صبح روز پنج شنبه. “ما در آغاز با چه خوب — چه استانداردهای مبتنی بر آموزش به نظر می رسد. ما شروع نکردیم چه خوب در تلویزیون است.”

این ارائه در نظر گرفته شده که شامل برخی بسیار خوب تلویزیون — از جمله فیلم های مستند توسط Ken Burns که جا به سابقه دولت و یا کلاس. مواد کشیده از KCET کتابخانه برنامه هایی که اغلب در حال حاضر شامل یک برنامه درسی و چارچوب برای مطالعه علمی است.

KCET برنامه به ارائه دبیرستان سطح برنامه نویسی. KLCS — که توسط L. A. متحد — را ارائه محتوا برای نمرات 3 تا 8. و PBS تازه ها پتو را مدیریت پیش دبستانی از طریق درجه 2.

در حالی که این امر می تواند غیر ممکن است برای تکرار یک روز کامل از آموزش برای هر درجه و سطح علمی این حرکت هنوز هم می تواند به اثبات می شود جامع ترین ملی و در عین حال تلاش برای ارائه یک روز در مدرسه در تلویزیون.

تبلیغات

کارکنان در L. A. متحد و PBS کار کرده اند و به شدت از دوشنبه تا سطح شیب دار به برنامه ریزی است.

“هنگامی که ما نشسته همراه با تیم ما روز دوشنبه, ما شروع به صحبت در مورد اهداف و اهداف کلیدی” گفت: اندرو راسل رئیس اجرایی و رئیس جمهور KCET و PBC شیراز. “که یکی از اولین بود و چگونه ما در خدمت همه با توجه به اینکه برخی از دانش آموزان نمی خواهد که دسترسی به اینترنت دارند؟”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im