Coronavirus: CDC قرار می دهد آمریکایی ها که در سمت چپ ووهان به ‘بی سابقه’ 14 روز در قرنطینه

آمریکا با قرار دادن 195 آمریکایی که تخلیه شدند از ووهان چین تحت اجباری 14-روز قرنطینه در تلاش برای محدود کردن گسترش یک کشنده جدید coronavirus مراکز کنترل بیماری و پیشگیری جمعه اعلام کرد. Evacuees در حال حاضر مستقر در پایگاه هوایی رزرو مارس در کالیفرنیا – و قرنطینه منظور می آید پس از یکی از آنها سعی به ترک این پایگاه است.

“این HHS وزیر صادر کرده فدرال قرنطینه سفارشات برای تمام 195 مسافران” گفت: دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی. او افزود که در قرنطینه به مدت 14 روز آغاز شد و با حذف آنها از ووهان در اوایل این هفته.

“در حالی که ما می دانیم این است که یک اقدام بی سابقه ما بی سابقه ای مواجه بهداشت عمومی تهدید” r. schultze ، گفت:. “و این یکی از ابزار در جعبه ابزار ما برای کاهش تاثیر بالقوه این رمان ویروس در ایالات متحده است.”

فدرال قرنطینه جایگزین اولیه سه روز برگزاری دوره CDC مقامات اعلام کرده بود پس از پرواز اجاره فرود در پایگاه در شهرستان ریورساید شرق لس آنجلس.

روز پنج شنبه در شهرستان ریورساید مقامات بهداشتی صادر شده خود را قرنطینه سفارش برای یکی از مسافران از پرواز چارتر. که مسافر تا به حال اقدام به ترک پایه.

“همه دیگر مسافران از این پرواز نیز باقی می ماند در مجموعه ها و در ادامه به ارزیابی” شهرستان گفت.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر