بزرگنمایی این تصویر

بیش از 17,000 مردم تشخیص داده شده اند با کروناویروس پس از آن مشخص شد در ماه دسامبر. در اینجا داوطلبان در لباس محافظ تحویل روزانه منابع به افرادی که تحت self-قرنطینه در یک روستا در استان شاندونگ چین. چین روزانه CDIC/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

چین روزانه CDIC/ایسنا

چین می گوید در هکتار بیش از 17,000 موارد تایید شده از ووهان coronavirus به نمایندگی از یک جهش بزرگ از 4,400 موارد گزارش شده که از هفته گذشته است. چینی مقامات بهداشت گفت: صبح روز دوشنبه که 2,829 موارد جدید تشخیص داده شده بود در 24 ساعت گذشته به تنهایی.

در خارج از سرزمین اصلی چین و نه کشور یا مناطق گزارش دو رقمی موارد coronavirus رهبری ژاپن با 20 با توجه به جهانی داشبورد ایجاد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی.

تنفسی ویروس به کشته شدن بیش از 360 نفر است. اولین coronavirus مرگ و میر در خارج از چین گزارش شده در فیلیپین بیش از آخر هفته.

در نشانه ای از تلفات اقتصادی چین بازارهای سهام شد دو شنبه — در اولین روز معاملاتی پس از سال جدید قمری تعطیلات — با شانگهای کامپوزیت شاخص در حال سقوط نزدیک به 8 درصد. تجارت متوقف شد برای صدها نفر از شرکت های چینی پس از قیمت سهام خود را 10 درصد کاهش یافته تحریک اجباری نگه دارید.

با وجود آن تدبیر و بسیاری از بازارهای در ایالات متحده و جاهای دیگر بودند برگزاری مداوم. S&P 500 با افزایش حدود 1% در آن ساعت اول معاملات و Euro Stoxx 50 شاخص نیز کمی افزایش یافت.

ایالات متحده در حال حاضر دارای 11 مورد تأیید از coronavirus شناخته شده به عنوان 2019-nCoV با بیماران گزارش شده در کالیفرنیا و ماساچوست, آریزونا, و ایلینوی و واشنگتن است. و آن را به اعمال محدودیت های جدید بر روی افرادی که می خواهید به سفر از چین به آمریکا

“از 5 p. m. شب گذشته دولت فدرال آغاز شده ممنوعیت هر کسی که در سفر از چین نیست که یک شهروند ایالات متحده و یا یک عضو خانواده یک آمریکایی از ورود به ایالات متحده” NPR راب استین گزارش.

که سیاست به دنبال اطلاعیه ها توسط آمریکا خطوط هوایی Delta Air Lines و ایالات متحده هواپیمایی که آنها را به حالت تعلیق در مسیرهای بین ایالات متحده و سرزمین اصلی چین است.

یازده آمریکایی ها در میان 19 خارجی که تشخیص داده شده اند با کروناویروس در سرزمین اصلی چین NPR امیلی فنگ گزارش.

“چین وزارت امور خارجه گفت: 14 نفر از اتباع خارجی بودند هنوز هم تحت نظارت و درمان در چین” فنگ می گوید. “دو شده بود درمان و مرخص شد. حداقل 37 شرکت های هواپیمایی باید گفت که آنها در حال کاهش یا تعلیق تمام پروازها به مقصد و از چین به عنوان مرگ و میر از این کروناویروس جدید همچنان به افزایش است.”

تعدادی از کشورها از جمله ایالات متحده باید مرتب پروازهای چارتر به تخلیه مردم از شیوع این کانون در شهر ووهان بارها و بارها غربالگری مسافران به منظور کاهش احتمال گسترش ویروس از. به عنوان شهروندان خود را وارد خانه آن دسته از کشورهای در حال قرار دادن آنها تحت قرنطینه و یا محدودیت های دیگر.

استرالیا که دارای 12 مورد تایید شده از مرگبار کرونا ويروسی است که به گام گذاشتن در یک طرح بحث برانگیز به ارسال چند صد نفر از شهروندان خود را که تخلیه شدند از ووهان به اجباری 14-روز قرنطینه در یک بازداشتگاه در جزیره کریسمس.

“مهاجرت بازداشتگاه اداره از سال 2003 تا اواخر سال 2018 شده است و سایت از موارد متعدد سوء استفاده و ناآرامی” روزنامه نگار راشل Bongiorno گزارش از ملبورن برای NPR خبر. او می افزاید: “از آن شده است یک ستون از استرالیا به طور فزاینده ای محدود کننده مهاجرت, سیاست که با هدف جلوگیری از ورود پناهندگان با قایق از به دنبال پناهندگی.”

وجود دارد هزاران نفر بیشتر موارد از coronavirus از وجود سارس در شیوع در سال 2003. اما در حال حاضر مرگ و میر از این کروناویروس جدید است که کمتر از نیمی از این تلفات از سارس (774).

در آمریکا مقامات بهداشت اصرار آمریکایی ها نمی افتاد به کوروناویروس.

“ما در حال حاضر توصیه به استفاده از ماسک صورت برای کل آمریکا” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در CDC روز جمعه گفت. “این ویروس گسترش در جوامع خود.”

در تلاش برای محدود کردن ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز جمعه اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده با توجه به شیوع. این عمل نیاز به هر شهروند ایالات متحده است که به تازگی در ووهان هوبئی به صرف 14 روز در قرنطینه و به هنگام بازگشت به آمریکا

که حرکت بود اعلام کرد پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری قرار می گیرد 195 آمریکایی که تخلیه شدند از ووهان چین تحت اجباری 14-روز قرنطینه در یک پایگاه نظامی در کالیفرنیا است. کسانی که مسافران را به حال شده است در ابتدا موضوع تنها به سه روز برگزاری دوره.

در حالی که ووهان بیماری تنفسی است تحت عناوین با گسترش سریع آن کارشناسان بهداشت و درمان در ایالات متحده می گویند که در حال حاضر آنفلوانزای یا ویروس آنفولانزا شمار بیشتری خطر بالقوه برای آمریکایی ها.

“ما یک شیوع آنفولانزای اینجا” Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: جمعه. “ما در مورد 8,000 مرگ و میر در حال حاضر. ما حدود 100,000 بستری شدن در بیمارستان.”

اما Fauci اضافه شده است که سازمان های ایالات متحده آمریکا در حال تماشای coronavirus شیوع نزدیک به دلیل در حالی که آنها می توانند برخی آنفولانزا موارد خواهد برود هنگامی که تغییر فصول وجود دارد “بسیاری از ناشناختهها” در مورد این ویروس جدید است. و او اضافه کرد که شواهدی از افراد آلوده بودن اما نه نشان دادن علائم می تواند “آن را بسیار شیوع گسترده تر از آنچه که ما شاهد آن هستیم.”

به منظور کاهش احتمال گسترش هر تنفسی بیماری CDC توصیه می کند که مردم را از گام های ساده مانند شستن دست ها با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه و اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که بیمار است.

در حال بارگذاری…

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de