کالین پاول می گوید: رای گیری برای بایدن

بزرگنمایی این تصویر

وزیر امور خارجه سابق کالین پاول در اینجا دیده می شود در ماه دسامبر سال 2018 با همسرش آلما گفت: او را برای رای دادن به جو بایدن. شاون Thew/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

شاون Thew/AP

جمهوریخواه سابق وزیر امور خارجه کالین پاول گفت: او را برای رای دادن جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری.

در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” پاول گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “زیرفشار” از قانون اساسی و ستایش دیگر ژنرال سابق که به تازگی محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات در پی جورج فلوید مرگ است.

پاول خدمت تحت رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش به عنوان اولین سیاه, وزیر امور خارجه و رئیس ستاد مشترک ارتش در طول دولت پرزیدنت جورج دبلیو بوش. او گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن میل شدید به توهین “کسی که جرات[s] به صحبت می کنند و در برابر او” همواره او را خاموش. در حال حاضر او می گوید: بیشتر مردم احساس به همان شیوه.

“من فکر می کنم آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر با عظیم ترین جنبش اعتراضی من تا کنون دیده اند در زندگی من, من فکر می کنم آن را نشان می دهد که این کشور اخذ شده است عاقلانه به این و ما در حال رفتن به قرار داده تا با آن دیگر” پاول گفت.

پاول گفت که او می خواهم برای رای دادن هیلاری کلینتون در سال 2016 نیز مطرح سوال در مورد قانون اساسی از مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام به عنوان رئیس جمهور.

“ما یک قانون اساسی” پاول گفت. “و ما به دنبال آن قانون اساسی است. و رئیس جمهور است و زیرفشار از آن است.”

به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه که چندین برجسته جمهوری خواهان با توجه به رای گیری نیست برای مغلوب ساختن پیشی جستن, احتمالا از جمله پرزیدنت بوش. اما این معلوم نیست که چگونه بسیاری از آنها اگر هر کدام را علنا تایید بایدن.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>