سرد بالا و پایین را در یک حلقه به لاس وگاس و سپس بازگشت به جنوب کالیفرنیا

سرد قطع پایین چرخش خاموش جنوبی کالیفرنیا بعد از ظهر چهارشنبه خواهد سر به سمت لاس وگاس پنج شنبه صبح و سپس حلقه

توسط MINERALNEWS در 21 فروردین 1399

سرد قطع پایین چرخش خاموش جنوبی کالیفرنیا بعد از ظهر چهارشنبه خواهد سر به سمت لاس وگاس پنج شنبه صبح و سپس حلقه به جنوب کالیفرنیا قبل از رفتن به شرق به ایالت آریزونا شب جمعه آب و هوا خدمات ملی گفت.

به عنوان یک نتیجه زمستانی پراکنده باران و کوه برف با زیر دمای معمولی باقی بماند در سراسر منطقه از طریق اوایل جمعه.

آسمانی را تبدیل به گسترده تر به پایین حرکت می کند در ساحل شب چهارشنبه. با توجه به آب و خدمات پایین انجام خواهد شد کامل عقربه حلقه meandering شرقی به نوادا پس از بازگشت به کالیفرنیا با یک چهارم اینچ به سه چهارم از یک اینچ از باران به احتمال زیاد در بسیاری از مناطق برف سنگین بالاتر از 5000 پا در کوه.

بزرگراه میان ایالتی بیش از 5 انگور می تواند انتظار می رود مدت کوتاهی از مخلوط باران و برف اما هیچ توجهی سفر مسائل مورد پیش بینی شده است.

تبلیغات

برخی از مناطق در شرق سن گابریل کوه ها را دریافت کرده اند بیش از 30 اینچ از برف از روز یکشنبه و دریافت می تواند یکی دیگر از 12 تا 24 اینچ. کوه دیگر مناطق بالاتر از 6000 پا می تواند انتظار می رود یکی دیگر از 6 تا 12 اینچ است. در ضمن در ارتفاعات پایین تر بعد از 36 تا 48 ساعت به شمار می رود ، مدت کوتاهی از سنگین باران به احتمال زیاد و رعد و برق اگر چه انتظار نمی رود که نمی تواند به طور کامل رد کرد.

دوش در حال انتظار برای قطع روز جمعه به عنوان سمج کم فشار سیستم و در نهایت سران شرق به ایالت آریزونا.

la-me-weather-meandering-low-01.jpg

یک کم فشار سیستم حلقه به نوادا و بازگشت به جنوب کالیفرنیا قبل از خروج برای, آریزونا.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب