سازمان ملل متحد برای ملاقات با رهبران عملا; تهمت ممکن است در فرد شرکت

واشنگتن - نشست سالانه رهبران جهان در سازمان ملل متحد می گذرد مجازی در این سال برای اولین بار در تاریخ 75 ساله

توسط MINERALNEWS در 10 مرداد 1399

واشنگتن - نشست سالانه رهبران جهان در سازمان ملل متحد می گذرد مجازی در این سال برای اولین بار در تاریخ 75 ساله آن به دلیل COVID-19 pandemic — به جز احتمال زیاد ظاهر شخصی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

"ما امیدواریم که رئیس جمهور تهمت واقع خواهد شد صحبت کردن در فرد در مجمع عمومی" کلی صنایع دستی سفیر ایالات متحده در سازمان ملل گفت:, و اضافه کرد که او خواهد بود "تنها" رهبر به صحبت می کنند در مجمع مجلسی.

در سال های گذشته هزاران نفر از مردم رفتند به نیویورک برای نشست سالانه رهبران جهان در مجمع عمومی شناخته شده به عنوان به طور کلی بحث است. در طول یک هفته ای جمع آوری رئیس جمهور و نخست وزیر پادشاهان و وزیران خارجه از 193 U. N. عضو سازمان ملل ارائه یک آدرس رسمی اما بسیار واقعی عمل می گیرد در صدها نفر از برنامه های جانبی و جلسات خصوصی ناهار و شام.

به دلیل COVID-19, مجمع عمومی, اعضای, توافق در این ماه به هر کشور را به رهبر ارائه یک ضبط سخنرانی که از تلویزیون پخش شود در مجمع مجلسی با تعداد کمی از نیویورک-بر اساس دیپلمات ها اجازه داده می شود در حال حاضر. فقط چند برنامه جانبی مجاز خواهد بود.

سخنرانی شروع خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در سپتامبر. 22 اما خواهد بود قبل از یک رویداد در سپتامبر. 21 مارک U. N. s سالگرد 75. موضوع: "آینده ما می خواهیم U. N. ما نیاز: افراطیت و جمعی ما تعهد به Multilateralism."

در این رویداد اعضای مجمع را به طور رسمی اتخاذ یک بیانیه به مناسبت سالگرد 75 که دیپلمات توافق در اوایل ماه جولای. آن را به یاد می آورد U. N. موفقیت و شکست و پاکستان برای ساخت یک پست-همه گیر جهانی است که بیشتر مساوی با هم کار می کند و محافظت از این سیاره است.

کرافت گفت که نشست امسال است "حتی بیش از خاص" به دلیل سالگرد و که این مهم برای این مناسبت برای تقویت شود توسط تمام U. N. عضو سازمان ملل.

برای ایالات متحده گفت: "ما در حال رفتن به با تمرکز بر مسائل حقوق بشر در شفافیت و پاسخگویی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de