بسته همه در یک بار: رستوران, صنعت, صورت سقوط

بزرگنمایی این تصویر

صاحب استیو جانسون متصل توجه در درب کیگان کوره در ققنوس اطلاع مهمانان رستوران خود را خواهد دید. سریع خاموش شدن ناگهانی تحویل داده اند برای رستوران ها در سراسر کشور. مت نیویورک/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مت نیویورک/AP

این اضطراب بار برای افرادی مانند ملوین Rodrigue که زندگی را از طریق طوفان کاترینا. آن را نابود و خانه اش و تعطیل مشهور خود را Galatoire رستوران در محله فرانسوی نیواورلئان.

این به مراتب بدتر او می گوید.

“من فکر می کنم کاترینا در جریان است به اثبات می شود یک cakewalk نسبت به این” Rodrigue می گوید. بیمه برای پرداخت ضرر و زیان خود را پس از آن. این زمان آن را نمی خواهد.

سریع خاموش شدن ناگهانی در شهرها و ایالات متحده برای جلوگیری از coronavirus انداخته اند رستوران ها در سراسر کشور به طور ناگهانی و بی نظمی کامل. درآمد حاصل از خشک کردن ناگهانی کارگران رو اخراج های دسته جمعی و رستوران مدیران سعی در مدیریت و در نتیجه هرج و مرج است.

فقط در مورد هر رستوران در سراسر کشور بوده و ضربه سخت در یک بار این فاجعه منحصر به فرد است.

“Coronavirus اپیدمی آن را قلمرو unchartered برای ما می گوید:” Sean Kennedy سخنگوی انجمن ملی رستوران.

رستوران ها از همه نوع درجات متحده سقوط. صنعت کشور را که دومین خصوصی کارفرما با 15.6 میلیون نفر از کارگران. در حال حاضر بسیاری از آنها بدون کار و صورت به طور ناگهانی لرزان بازار کار.

“مهم نیست که اگر شما یک زنجیره ای بزرگ و یا کوچک گوشه, کسی که شام میخورد شما در حال دیدن تاثیر بلافاصله” کندی می گوید. و آن را به دور از روشن هنگامی که آن به پایان خواهد رسید.

برای Rodrigue این همه سقوط را با سرعت خیره کننده. یکشنبه گذشته لوئیزیانا مقامات برای اولین بار مطرح شده این ایده از خاموش شدن است. پس از آن همه چیز شتاب. توسط دوشنبه موظف بسته شدن نقل مکان کرده بود تا دو بار.

“برای یک رستوران شما باید به یقین عمل و کسانی که در سه تغییرات در یک روز — یک دوره 24 ساعته” Rodrigue می گوید.

فقط می خواهم که اقتصاد را تصرف کردند ، Rodrigue است که در تلاش برای انطباق با تبدیل خود را 115-سال-سفید-میز رستوران را به را از مشترک و استفاده از غذاهای دریایی تازه را که قرار بود برای رفتن به یاد Creole تخصص مانند میگو remoulade و ماهی قزل آلا amandine.

اما اغلب او را رو به کاهش عرضه پول نقد. وجود دارد برای پرداخت اجاره و آب و برق. و او باید صرفه جویی در برخی از پول به منظور بازگشایی دوباره — هر زمان که ممکن است. Rodrigue احساس فوری تعهد به حمل, به خاطر خود, 160 کارگران بسیاری از آنها او تا به حال به غیر روحانی کردن.

در بین این همه او مشاوره پیشخدمت و sous-سرآشپزها در مورد چگونه به کشش بودجه خود را: “اگر شما باید انتخاب بین خرید یک جعبه همبرگر یاور و رفتن به درایو-از طریق جایی شما باید به صرفه به عنوان احتمالا شما می توانید خود را به خاطر و خانواده خود را به خاطر.”

و بنابراین شما می توانید ببینید که چگونه چرخه را نگه می دارد تکرار بر روی خود است.

بسیاری از صاحبان رستوران در حال جستجو برای راه هایی برای کمک به کارکنان خود را. برخی در حال تلاش برای فروش کارت های هدیه و دادن درآمد حاصل از کارکنان. قانون فدرال جدید خانواده برای اولین بار Coronavirus پاسخ قانون به تصویب رسید در هفته گذشته اعطای کارگران در کسب و کارهای کوچک تا دو هفته پرداخت را ترک کنند.

اما انجمن رستوران کندی می گوید که نیاز رستوران ها به صندوق ترک جلو در یک زمان هنگامی که بسیاری از آنها در حال حاضر بیش از حد بسته های پول. بازپرداخت از دولت فدرال — به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه بالقوه کمک مالی — ممکن است رسیدن بیش از حد دیر است. بسیاری از رستوران ها پول نقد به اندازه کافی به آخرین روز یا شاید چند هفته.

“آنها به سادگی نمی خواهید به امکانات مالی به صندوق پرداخت مرخصی استعلاجی دستور کندی می گوید.

فروپاشی تاثیر عظیم بر کارگران و خانواده های آنها از جمله کارولین Stromberg Leasure است که مجموعه را به هنگام تولد به زودی در Charlottesville, Va.

او سرآشپز شوهر از دست داد کار خود را در هفته های گذشته است که بدان معنی است که آنها هیچ بیمه درمانی. این یک چشم انداز وحشتناک.

“من یک مقدار زیادی از مشکل خواب” در بخش های بزرگ به دلیل افزایش اضطراب او می گوید:. Leasure می گوید: او با غرق هرج و مرج تماس در اطراف سعی کنید برای پیدا کردن پوشش بیمه, در حالی که همچنین مدیریت 3 ساله پسر. در بالا از آن او تا به نگرانی های بهداشتی در مورد تولد خود را. او تصمیم گرفت برای القاء زايمان زودتر به امید جلوگیری از بیمارستان به سر می برند.

“به عنوان یک کارگر از دست دادن شغل خود را یک هفته قبل از اینکه شما با داشتن یک نوزاد [و] شما در پیدا کردن که شما نمی باید بیمه است که واقعا یک معامله بزرگ” او می گوید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im