چین می بیند افزایش ویروس جدید موارد مرگ و میر افزایش 105

پکن – چین روز دوشنبه گزارش ترقی اندکی در ویروس جدید موارد و افزایش 105 در مرگ و میر ناشی از این بیماری در مجموع 1,770 پس از وقوع آغاز شد.

شماره جدید از 2,048 موارد گزارش دوشنبه گذشته 24 ساعت پس از سه روز کاهش می یابد اما تا فقط 29 نفر از روز قبلی ،

یکی دیگر از 10,844 بهبود از COVID-19 یک بیماری ناشی از کروناویروس جدید و مرخص شده از بیمارستان و با توجه به روز دوشنبه آمار و ارقام.

چهره های جدید پس از یک سخنرانی توسط رئیس جمهور چین منتشر شده توسط رسانه های دولتی در یک تلاش آشکار برای نشان دادن حزب کمونیست رهبری عمل کرده و قاطعانه از آغاز بحران. اما آن را نیز باز یازدهم به نقد و ایمان مردم بود نه هشدار داده هر چه زودتر.

یازدهم سخنرانی نشان داد برای اولین بار است که او بود که منجر به واکنش به شیوع یک ویروس جدید از اوایل بحران گفت: او به دستورالعمل در مبارزه با این ویروس در Jan. 7 و دستور shutdown آغاز شد که در ژانویه. 23 از شهرستانها در کانون شیوع. گفته های وی منتشر شده توسط رسانه های دولتی در اواخر روز شنبه.

تایوان روز یکشنبه گزارش داد که اولین مرگ ناشی از این ویروس پنجم مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین است. تایوان مرکزی خبر داد که کسی که مرده بود و خود را در 60s زندگی در مرکز تایوان. او تا به حال سفر خارج از کشور به تازگی و تا به حال شناخته شده در تماس با ویروس بیماران, CNA گفت: با استناد به وزیر بهداشت و رفاه چن Shih-chung.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تشکیل یک نشست کارشناسان به بحث در مورد اقدامات برای مهار این ویروس در کشور خود که در آن بیش از یک دوجین موارد پدید آمده در چند روز گذشته بدون هیچ گونه آشکار لینک به چین است.

“وضعیت در اطراف این ویروس تغییر لحظه به لحظه” آبه گفت.

ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت این کشور “ورود به یک فاز است که متفاوت از قبل” نیاز به گام های جدید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ژاپن در حال حاضر 413 تایید موارد از جمله 355 از یک قرنطینه کشتی کروز و یک مرگ از ویروس.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>