پکن – مدیر Wushang مارت در ووهان قفل شده-پایین شهر در قلب چین, شیوع ویروس می گوید: قفسه های آن لود شده با 50 درصد بیشتر سبزیجات و دیگر مواد غذایی بیش از حد معمول برای اطمینان بخشیدن به مشتریان وحشت زده و عصبی.

چین کمونیست و رهبران در حال تلاش برای نگه داشتن مواد غذایی جریان به شهرهای شلوغ با وجود ضد بیماری کنترل برای فرونشاندن ترس از کمبود ممکن و دفع خوشه قیمت از وحشت خرید پس از بیشترین دسترسی به ووهان قطع شد Jan. 23.

سهام های غذایی در سوپر مارکت ها دویدم پایین و در مدت کوتاهی پس از پکن اعمال محدودیت سفر و تمدید قمری تعطیلات سال جدید برای حفظ و کارخانه ها و ادارات و دیگر کسب و کار بسته و در خانه در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

که همچنین نگه داشته کامیون از جاده خارج و اخلال در تامین مواد غذایی به بازارهای خوراک به کشاورزان و طیور به کشتارگاه. به عنوان خاموش کردن ووهان گسترش برای پوشش شهرستانها با مجموع 60 میلیون نفر از روستاییان خود موانع برای نگه داشتن بیگانگان و عفونت ممکن است به دور است.

کارکنان در Wushang مارت پوشیدن ماسک و لباس محافظ. مشتریان شستن دست های خود را با مواد ضد عفونی کننده و در حال بررسی برای ویروس telltake تب و گفت: این مدیر که به تنها او نام خانوادگی لو.

“این طبیعی است که برای افرادی که به نگرانی در مورد عرضه اما ما توضیح دهید که وجود خواهد داشت به اندازه کافی” لو گفت: از طریق تلفن.

این هفته یک دولت رسمی اذعان گیاهی عرضه شد ناهموار و برخی از “نیازهای روزانه” فروخته شد.

“این مشکلات در حال هماهنگ و حل و فصل شود” لیان Weiliang معاون توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون گفت: در یک Feb. 3 کنفرانس خبری در پکن.

بعد از آن روز تلویزیون دولتی اعلام کرد مقامات محلی در سراسر کشور شده بود دستور داد تا “حصول اطمینان از تامین نیازهای روزانه” از جمله سبزیجات و گوشت و تخم مرغ و شیر و دانه.

روز بعد به وزارت کشاورزی گفت: مسئولان برای رفع انسداد حمل و نقل و “اطمینان از عملکرد طبیعی” دام و تولید خوراک. مقامات ممنوع و غیر مجاز موانع و تجار هشدار داد در برابر احتکار و قیمت-درآوردن.

شانگهای شهر دولت گفت: این جریمه یک سوپرمارکت 2 میلیون یوان ($270,000) برای بالا بردن قیمت کلم با 400%.

برای اطمینان دادن به مردم که تحت کنترل دولت رسانه ها شده اند و گچ بری با عکس از جعبه های پر شده با بادمجان و گل کلم و سبزیجات دیگر در حال لود شده بر روی کامیون برای تحویل به بازار است.

رهبران حزب در شنژن شهرستان از 15 میلیون نفر در مجاورت هنگ کنگ است که یک مرکز برای سرمایه گذاری و فن آوری فرستاده مقامات به روستایی در استان یوننان در جنوب غربی را به مطمئن شوید که سبزیجات محموله از سر گرفته و به سرعت پس از تعطیلات شنژن اخبار خالص گزارش شده است.

چین در حال حاضر تلاش شد با افزایش قیمت مواد غذایی با توجه به شیوع تب خوکی آفریقایی آغاز شد که در سال 2018 است. میلیون ها نفر از خوک مرده یا نابود شدند اخلال در تامین گوشت کشور اصلی گوشت.

قیمت گوشت دو برابر در ماه دسامبر از یک سال قبل بعداز کلی هزینه های مواد غذایی توسط دو رقمی. دولت منتشر کرده است گوشت خوک از انبارهای اما صنعت تحلیلگران می گویند قیمت و اندازه چینی خوک گله بعید به بازگشت به حالت عادی حداقل تا سال آینده.

در قرنطینه مناطق کامیون با دولت مجوز مجاز از طریق موانع هر روز را در مواد غذایی است. سربازان از حزب حاکم شاخه نظامی مردم را ارتش آزادی گرفته اند و تحویل تجهیزات پزشکی.

برخی از شرکت های حمل و نقل هستند shorthanded چون رانندگان که در بازگشت به زادگاه خود برای سال جدید قمری به رشته وجود تعلیق اتوبوس و قطار لینک ها در برخی از مناطق.

“ما هشت کامیون و سه نفر از آنها در حال حاضر” گفت: کارمند یک سبزی تحویل شرکت در شهر نانجینگ است. او را به تنها او نام خانوادگی یائو.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

این Wushang مارت قطع آن روزانه ساعات از 13 تا هفت قرار داده و تمام کارکنان به کار در یک شیفت گفت: دریاچه ارومیه مدیر. که شامل تخلیه 1,000-کیلوگرم (از 2000 پوند) بازگشایی سبز, لوبیا, اسفناج, سیب زمینی و دیگر سبزیجات.

“سهام ما در حال حاضر 50 درصد بیشتر از نرمال” لو گفت.

حتی وارد شدن به فروشگاه یک چالش در برخی از شهرستانها که تحت تقریبا کل قرنطینه.

تنها یک عضو از هر خانواده مجاز است هر روز به فروشگاه برای مواد غذایی در Hangzhou صنعتی کلان شهر از 10 میلیون نفر در جنوب غربی شانگهای و در هوانگگنگ شهرستان از 1 میلیون نفر در نزدیکی ووهان.

میلیون ها نفر از خانواده ها به جای تکیه بر خرید مواد غذایی آنلاین در حال حاضر پررونق چینی مصرف کننده در روند.

JD.com Alibaba و کوچکتر رقبا می گویند که آنها در حال ارائه و گوشت و سبزیجات و سایر منابع در قفل شده-پایین شهرستانها. کارکنان داده شده است, ماسک, عینک و لباس های محافظ و ضد عفونی کننده و منابع دیگر.

JD.com این کشور بزرگترین آنلاین مستقیم از خرده فروش گفت: فروش آن از مواد غذایی تازه در ووهان شد تا 280% از یک سال پیش در هفته پایان Feb. 2. در سراسر کشور آن را می گوید فروش گوشت گاو و تخم مرغ تا 400%. این شرکت گفت: آن را به فروش 1.8 میلیون بطری از مواد ضد عفونی کننده.

در نانجینگ یک خروجی از Huarun سوپر مارکت های زنجیره ای است که بلند تر از حد معمول “به مطمئن شوید که مردم به اندازه کافی به غذا خوردن گفت:” یک کارمند که پاسخ تلفن وجود دارد. او حاضر به دادن نام خود را.

“وجود دارد برخی از افرادی که سعی به خرید تعداد زیادی, اما آنها دیگر آن را انجام دهد پس از دیدن عرضه فراوان گفت:” کارمند.

___

آسوشیتد پرس محقق یو بینگ کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر