اوباما, Malala برادران جوناس ارسال کردن کلاس از سال 2020 در مجازی فارغ التحصیلی

بزرگنمایی این تصویر با زنده مراسم لغو شده در سراسر ایالات متحده سابق باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا

توسط MINERALNEWS در 28 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

با زنده مراسم لغو شده در سراسر ایالات متحده سابق باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا می دهد و فارغ التحصیل از سالمندان مجازی شروع آدرس در "فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس 2020" در روز شنبه. گتی ایماژ برای EIF & XQ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
گتی ایماژ برای EIF & XQ

مشاهیر فعالان و هنرمندان و دانش آموزان خود را به رسمیت شناخته شده در امریکا 3 میلیون به علاوه فارغ التحصیلان دبیرستان در یک به طور گسترده ای پخش مراسم در شنبه شب پس از coronavirus سرقت فارغ التحصیل از سالمندان از مهم نقطه عطف.

این رویداد مجازی به نام "فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات کلاس از سال 2020" انجام شده چشمگیر پیام از جامعه در زمانی که COVID-19 قوانین امکان اجتماعات بزرگ.

او در سخنرانی رئیس جمهور باراک اوباما گفته است که آنها در حال حاضر مواجه با چالش های بزرگ برای رسیدن به این نقطه است.

"فارغ التحصیلی دستاورد بزرگ است تحت هر شرایطی. برخی از شما تا به حال برای غلبه بر موانع جدی در طول راه" او گفت:.

اما فقط به سالمندان آماده بودند به جشن عبور از خط پایان coronavirus همه گیر رسید.

با اذعان به ابهامات جدید معرفی شده توسط pandemic, اوباما گفت: کلاس 2020 بهداشت جهانی بحران خواهد آنها را وادار به رشد سریع تر.

"هنگامی که همه چیز را برای grabs این است که نسل خود را در جهان به شکل" اوباما گفت.

"این بیماری همه گیر است متزلزل کردن وضعیت موجود و گذاشته سر بسیاری از کشور ما عمیق, مشکلات," او گفت: با اشاره به نابرابری اقتصادی نژادپرستی نظاممند و مراقبت های بهداشتی و نابرابری.

رئيس جمهور سابق بسته با یک قطعه نهایی از مشاوره: ساخت یک جامعه است.

"هیچ کس می کند چیزهای بزرگ خود را," او گفت:. "اگر ما در حال رفتن به نجات محیط زیست و شکست های آینده بیماری های همه گیر ما در حال رفتن به آن را انجام دهد با هم. بنابراین زنده به یکی دیگر از مبارزات. ایستادن برای یکی دیگر از حقوق زن. ترک در پشت تمام روش های قدیمی از تفکر است که ما را تقسیم."

ستاره بسکتبال LeBron James که فعالیت کرده است محور اصلی آموزش و پرورش بدبختانه "ماندن صفحه اصلی" پیام گسترش در طول بحران بهداشت عمومی به یک استعاری یکی: "ماندن نزدیک به خانه است."

"Class از سال 2020 جهان تغییر کرده است. شما تعیین خواهد کرد که چگونه ما بازسازی و من می پرسند که شما خود را و جامعه خود را اولویت" جیمز گفت.

مگان Rapinoe فوتبال, بازیکن ایالات متحده زنان تیم ملی گفت: سالمندان, "i'm not gonna بخواهید شما را به گرد هم می آیند. من قصد دارم به شما بخواهید به تقاضا بهتر است."

او دانش آموزان را تشویق به رای دادن در ماه نوامبر اضافه "است که منجر مهم است."

آموزش فعال ملاله یوسفزی نیز از دست رفته فارغ التحصیلی او پس از تحصیل در رشته فلسفه و سیاست و اقتصاد در دانشگاه آکسفورد.

او بیننده را به یاد داشته باشید که زنان جوان در جهان است که نمی خواهد بود قادر به بازگشت به مدرسه پس از coronavirus بحران تحت فشار قرار دادند و آنها را به ازدواج اجباری و کم-شغل پرداخت.

"همانطور که شما بیرون بروید و change the world, don't آنها را پشت سر بگذارید," او گفت:.

سخنرانی بودند مربوط توسط دانش آموزان که تشکر معلمان تجلیل و قدردانی از پدر و مادر و مقدار زیادی از Infinite کلیپ.

نوازندگان پا در مقابل سبز صفحه نمایش که ویژه ویدئوها از سالمندان رقص و نواختن آلات. ویژه ظاهر شامل دعای Lipa, H. E. R., Zendaya شکیل اونیل, یارا شهیدی, اسم حیوان دست اموز بد لنا Waithe, Pharrell Williams و YBN Cordae.

برادوی ستاره بن پلات و برادران خود را هنری و یونس پلات sang a cappella آمیزه ای از محبوب فارغ التحصیلی anthems — پشتیبانی شده توسط دانشجويان backing vocals — از جمله ویتامین C را در "فارغ التحصیلی (دوستان برای همیشه لطفا برای)" و بیتلز "در زندگی من است."

برادران جوناس بسته با نشان دادن یک آهنگ جدید "X" شامل Karol G پیوست توسط دانش آموزان در همگام سازی از طریق ویدئو.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن