پکن – حمل مجوزها خواستار “عبور سریع” رانندگان کامیون با عجله یک 560 تن محموله مواد ضد عفونی کننده از شرق چین به ووهان قفل شده-پایین شهر از 11 میلیون نفر در این مرکز از یک تلاش گسترده شامل جدید از بیماری های ویروسی.

در خارج از شهر در مرکز چین محموله منتقل شد به محلی کامیون رانندگان در ماسک و لباس محافظ بخشی از یک شدیدا کنترل جریان مواد غذایی و دیگر لوازم از طریق پست های بازرسی که باید مسدود دسترسی به ووهان پس Jan. 23.

به عنوان جهانی اضطراب در مورد ویروس جدید افزایش می یابد مقامات مسدود کرده اند 50 میلیون نفر از خروج ووهان و در نزدیکی شهرستانها در مرکز شیوع. که به نوبه خود نیاز به یک تلاش گسترده برای نگه داشتن آنها را همراه با غذا و سایر ملزومات.

“ووهان جدا شده است جزیره” اعلام وضعیت روزنامه یانگ تسه روزانه.

چند دولت تلاش می تواند چنین محدودیت شدید در یک جمعیت بزرگتر از کره جنوبی و یا استرالیا. آنها ممکن است توسط حزب حاکم کمونیست گسترده کنترل بر جامعه و تجربه مبارزه با 2002-03 شیوع بیماری سارس.

برخی از کامیون ها مجاز به ترک 17 قفل شده-پایین شهرستانها به جمع آوری مواد غذایی است. عکس ها در رسانه های دولتی به آنها نشان می دهد تا در صف بازرسی رانندگان آنها با پوشیدن ماسک. پلیس کفن سفید لباس محافظ بررسی درایور برای ویروس ثبتشده تب. کسانی که بدون عبور از پشت.

مدارس و سینماها و رستوران ها بسته شده در ووهان یک مرکز صنعتی با جمعیت 1 1/2 بار که از شهر نیویورک است. برای نگه داشتن مردم در خانه و کاهش احتمال عفونت مترو و اتوبوس خدمات در حال تعطیل و خصوصی استفاده از وسیله نقلیه ممنوع است و در مناطق مرکز شهر.

دولت هوبئی استان, که در آن تمام شهرستانها قرار دارد وعده داده است کافی منابع و سبزیجات و برنج و گوشت و لوازم پزشکی.

آن گفت: مقامات مشغول به کار بودند با خرده فروشان به مواد غذایی را از عنوان دور به عنوان استان یوننان در جنوب غربی و جزیره هاینان در جنوب دریای چین. سرکوب احتکار و قیمت-درآوردن توسط تجار اعلام شد پس از هزینه های مواد غذایی مشخصی.

“لطفا وحشت نکنید نمی hoard, بنابراین به عنوان نه به علت ضایعات” گفت: دولت اعلام.

چین روز جمعه گزارش داد 9,692 موارد تایید شده از این ویروس است که می تواند باعث پنومونی و سایر شدید علائم تنفسی. تا کنون 213 فوت کرده اند.

حمل و نقل مواد ضد عفونی کننده روز شنبه گذشته بود نقل مکان کرد توسط رانندگان از دو شرکت حمل و نقل در شرق استان جیانگ سو با توجه به مدیر یکی از شرکت های هواین کالاهای خطرناک در حمل و نقل شرکت.

با رسمی عبور از 18 تیم از رانندگان برش نرمال 20 ساعت زمان سفر به 15 ساعت به گفته مدیر لیو Hankang.

“شرکت باید در این مسئولیت” لیو گفت: از طریق تلفن.

دولت منتشر کرده است هیچ جزئیاتی از آن است که چگونه اعمال محدودیت سفر در جاده های کوچکتر و روستاها در حومه گسترده قفل-کردن منطقه است.

ساکنان تماس با تلفن گفت: اکثر سوپر مارکت ها هنوز کافی منابع غذایی.

“آنها می توانند نیازهای ما برای هم بودن” گفت: 40 سال-پدر دو در ووهان که را فقط نام خانوادگی خود را Cai.

ساکنان با احتیاط از صحبت کردن با خبرنگاران پس از مقامات گفت: هشت پزشکان در ماه دسامبر برای هشدار در مورد ظهور ویروس.

مقامات می توانید در قرعه کشی های گسترده نظارت شبکه که شامل هزاران نفر از دوربین های گوشی های هوشمند, ردیابی, نظارت بر رسانه های اجتماعی و فن آوری های دیگر توسعه یافته با کمک غربی شرکت های فن آوری برای محافظت از حزب انحصار قدرت است.

بیمارستان در حال زور زدن برای مقابله با هزاران نفر از بیماران مبتلا به ویروس در حالی که پزشکان نیز از درمان موارد دیگر.

رسانه های دولتی می گویند پلیس در دنده محافظ هستند مستقر در بیمارستان ها برای جدا کردن مردم از ورود با تب و دیگر ویروس ممکن است علائم از دیگر بیماران است.

Rui زونگ یک ووهان مادری که زندگی در واشنگتن دی سی گفت که او مادر مسن پسر عموی فوت در این شهر در گذشته 10 روز پس از تاخیر در رسیدن آمبولانس.

73 ساله با یک مشکل ریه مرگ او در راه به بیمارستان Rui گفت.

“این سخت است برای اطمینان می دانم که: می تواند او ذخیره شده است ؟” گفت: Rui که با این نسخهها کار در مرکز وودرو ویلسون. “اما خانواده من همیشه تعجب می کنم.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

علت مرگ هرگز تعیین می شود. “پزشکان نیست نگاهی به آن فوق العاده-از نزدیک” او گفت:. “او سوزانده شد.”

این شهرستان در مسابقه برای ساخت 1000 تخت بیمارستانی برای بیماران مبتلا به ویروس. آن است که با توجه به باز سه شنبه 10 روز پس از ساخت و ساز آغاز شد. دوم بیمارستان با از 1500 تخت به باز کردن در مدت کوتاهی پس از آن.

پدر و مادر با تلفن تماس می گویند کودکان خود را مجبور به ماندن در خانه در حال انجام مشق شب و تماشای تلویزیون است.

یک رستوران آشپز در Jingzhou دیگر هوبئی شهر گفت: 12 سال پسر بود و بی قرار.

“او می خواست برای رفتن اما من تا به حال به نگه داشتن او را به خانه گفت:” آشپز که خواهد بدهد فقط نام خانوادگی خود را نونگ.

پلیس در Jingzhou شد توقف عبور و مرور در خیابان های خالی خود برای بررسی دما و درخواست خود را به آدرس ننگ گفت.

“ما خود ما رشد سبزیجات, اما سهام می تواند تنها برای یکی دیگر از 10 روز یا بیشتر” گفت: ننگ. “من حدس می زنم ایجاد کرد کمیته نیاز به ما ارائه لوازم اگر ما هنوز ممنوع از بیرون رفتن.”

لیو Xiaoran یک دانشگاه ووهان روزنامه نگاری دانشجویی گفت: او و پدر و مادر او به سال جدید قمری شام چین مهم ترین رویداد خانواده از سال, با بیش از بستگان WeChat محبوب سرویس پیام. او گفت: پدربزرگ و مادربزرگ او حاضر به ترک خانه و یا دریافت بازدید کننده.

لیو گفت: او می داند که التماس برای کمک به آنلاین پس از چهار نفر از پنج عضو خانواده بودند قرنطینه در سه بیمارستان متفاوت است. او پرسید: به صورت تخت در همان بیمارستان و یا دیگری کمک به مسافران به امکانات مختلف به دنبال پس از آنها یک وظیفه سخت تر ساخته شده توسط ووهان را بسته شدن از اتوبوس و مترو خدمات.

هنگامی که او می رود “من سایش دو لایه ماسک سعی کنید به لمس در هر نقطه حفظ فاصله از دیگران و ضد عفونی با الکل درست بعد از آمدن به خانه گفت:” لیو, 21. “من احساس می کنم عصبی, به ویژه هنگامی که من در جایی با تعداد زیادی از مردم از جمله داروخانه ها و یا سوپر مارکت.”

دیگر شهرستانها در حال تحمیل سفر خود را کنترل. برخی از مجتمع های آپارتمانی در پکن بار هر کسی اما ساکنان از ورود. مردم در دو روستا در چینی پایتخت حومه می گویند که آنها تعیین کرده اند تا خود را از موانع برای جلوگیری از بیگانگان از ورود.

دولت از شانگهای جهانی کسب و کار مرکز از 25 میلیون نفر افزایش یافته تا پایان سال جدید قمری تعطیلات 10 روز به Feb. 9 برای تشویق مردم به ماندن در خانه و جلوگیری از گسترش عفونت است.

در ووهان مدارس دولتی دستور داده شد برای شروع آموزش آنلاین Feb. 10 بعد از ترم جدید به تعویق افتاد. دانشگاه ووهان است برگزاری کلاس های آنلاین.

“برای سالم آن را مانند آنچه شما تماس ‘روز برفی,’ ماندن در داخل” گفت: یک دانشگاه ووهان استاد که خواسته نمی شود به شناسایی بیشتر برای ترس از عذاب. “برای افرادی که در حال مبارزه بيمارستان تحت فشار است.”

___

AP محققان Shanshan وانگ و یو بینگ و تصویری روزنامه نگار اولیویا ژانگ در پکن و نویسنده کریستینا لارسون در واشنگتن دی سی کمک به این داستان.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im