CDC می گوید, داکوتای جنوبی, گوشت خوک کارخانه چگونه به کار با خیال راحت تر

SIOUX FALLS, S. D. – مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز پنج شنبه توصیه می شود که اپراتورها از یک داکوتای جنوبی کارخانه بسته بندی گوشت می آمد که در آن حدود 800 کارگران قرارداد coronavirus پیاده سازی سخت اجتماعی فاصله سیاست و پیدا کردن راه هایی برای غلبه بر موانع زبان.

CDC یادداشت به طور خاص خطاب وضعیت در اسمیتفیلد غذاهای گیاهی در Sioux Falls, اما همچنین ممکن است نشانه ای از گسترده تر از توصیه هایی که آژانس در حال کار بر روی برای گیاهان پردازش گوشت در سراسر کشور. Smithfield بسته گیاه به طور نامحدود به دلیل شیوع و مواجه شکایت که آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از خود کارگران است.

یک CDC تیم سفر کرد این کارخانه در هفته گذشته و گزارش شده است که این شرکت تا به حال آهسته خطوط تولید به فضا کارگران دورتر از هم جدا و نصب حدود 800 پلکسی گلاس موانع در امتداد خطوط. اما حتی اگر وجود دارد تنها تعداد کمی از کارگران چپ در گیاه و برخی از آنها هنوز هم جمع آوری نزدیک تر از 6 فوت از هم جدا هنگامی که در ایستگاه های کاری و یا نه با پوشیدن ماسک های صورت, این تیم در بر داشت.

مدیریت کارخانه گفت: CDC که بیش از 40 زبان مختلف صحبت می کردند در کارخانه ساخت آن را دشوار برای برقراری ارتباط ارشاد به کارکنان. این سازمان توصیه می شود که Smithfield ارسال علائم با pictograms و در بیشتر زبان ها به برقراری ارتباط اطلاعات حیاتی برای کارکنان.

Smithfield نیز برنامه ریزی برای کارگران جدید ماسک صورت هر روز و به تجهیز کارکنان تولید با چهره سپر با توجه به CDC.

CDC یادداشت نیز بر اهمیت اینصورت بخش هایی از این کارخانه به جای اجتماعی دورى از جمله ساخت مطمئن شوید که کارگران نمی جمع در رختکن سالن های غذاخوری و یا شکستن مناطق.

داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem گفت که او می خواهم برای دیدن گیاه بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

کایرا لمباردو سخنگوی ویرجینیا مبتنی بر Smithfield مواد غذایی گفت: این شرکت هنوز بررسی این گزارش است. Smithfield است نشان می دهد هنگامی که آن را ممکن است بازگشایی این کارخانه که به تولید حدود 5 درصد از این کشور گوشت خوک.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>