'آن جهنم': پزشکان از منطقه سیاتل توصیف درمان افزایش coronavirus بیماران در نیویورک بیمارستان

سیاتل—دکتر لورا ایوانز تا به حال شده است از بین رفته است. شش ماه تمام است.در عین حال هنگامی که او بازگشت به Be

توسط MINERALNEWS در 31 اردیبهشت 1399

سیاتل—دکتر لورا ایوانز تا به حال شده است از بین رفته است. شش ماه تمام است.

در عین حال هنگامی که او بازگشت به Bellevue بیمارستان در شهر نیویورک که در آن او می خواهم به صرف بیشتر از زندگی حرفه ای او در بر داشت آن بود که هر دو مشابه و خارجی است.

ایوانز است که در میان سیاتل-منطقه پزشکان داوطلب به تازگی برای درمان بیماران در نیویورک عنوان شد کشور جدید کانون COVID-19 حدود یک ماه پس از آمریکا و مرگ گزارش شد Feb. 29 در کرکلند بشویید.

او تا به حال شده سر مراقبت ويژه در بللوو است و در حال حاضر مدیر پزشکی برای مراقبت ويژه در دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی. او تا به حال یک ایده از آنچه انتظار می رود پس از دیدن یک موج COVID-19 بيمار در سیاتل قبلا در این بیماری همه گیر. اما این چیز دیگری بود.

"اگر چه ما کاملا مورد استفاده برای بیماران بدحال فقط اعداد و حدت شد واقعا بالا" ایوانز گفت. "شما راه رفتن در اطراف این ICU فضا و وجود دارد خواهد بود فقط بیمار پس از, بیمار, بیمار پس از, پس از, بیمار, در یک مقیاس ما قطعا نمی بینم در اینجا در سیاتل."

ملی تمرکز در ابتدا در ایالت واشنگتن بود که برای اولین بار برای تشخیص یک مورد از COVID-19 در اواسط ژانویه و گزارش اولین مرگ ناشی از این بیماری در ایالات متحده در فوریه. 29. به عنوان ویروس پاره پاره از طریق منطقه Puget صدا و بیمارستان و هولناک بود با COVID-19 بیماران وادار کردن دولت به درخواست کمک.

بازنشسته مراقبت های بهداشتی کارگران بازگشت به خط مقدم و دولت سست الزامات مورد نیاز برای پزشکان و پرستاران از کشورهای دیگر به تمرین در واشنگتن است. دولت وزارت بهداشت را تایید کرده است بیش از 2.300 داوطلبان به کار در اینجا 43 درصد از آنها از خارج از دولت.

سپس نیویورک — به خصوص شهر نیویورک تبدیل شد به یک نقطه داغ. موارد جدیدی از کروناویروس شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 شروع به منفجر شدن وجود دارد در نیمه دوم ماه مارس به سرعت فراتر واشنگتن اعداد. و در حالی که موارد جدید در شهر نیویورک اخیرا در یک کل کاهش, پرجمعیت ترین شهرستان هنوز نیز آن بیشترین غلظت COVID-19 با بیش از 197,000 موارد, یکشنبه, از جمله بیش از 20 ، 000 مرگ و میر.

برای تقویت پرسنل پزشکی در این شهر غرق بیمارستان نیویورک قانونگذاران دولت نیز کاسته محدودیت در پزشکان از کشورهای دیگر. مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر کشور هجوم آورده وجود دارد.

توسط اواسط ماه آوریل در اطراف ارتفاع نیویورک افزایش در تشخیص حدود 2000 مراقبت های بهداشتی کارگران داوطلب در نیویورک بهداشت + بیمارستان بزرگترین بیمارستان های عمومی سیستم در کشور که شامل Bellevue بیمارستان.

وضعیت وخیم در اطراف آن زمان گفت: دکتر ادوارد Rippe یک سال اول اقامت در نیویورک بهداشت + بیمارستان مرکز WoodHull مرکز پزشکی در بروکلین.

Rippe یک زن 31 ساله از خط ساحلی قرار می دهد آن را به صراحت: "آن جهنم است."

او به طور موقت ICU که در آن بیماران در حال مرگ بودند در طول هر دور او ساخته شده است. "کد آبی" خواستار احیا تیم زنگ زد از طریق بیمارستان آیفون های ساعتی.

Rippe آمده بود بازگشت به کار پس از خود کشمکش با COVID-19 تشخيص در آخرین هفته از ماه مارس است. او معتقد است که او قرارداد این ویروس پس از درمان یک بیمار با کلیه مسائل که آشکار تنها پس از او درمان او را که او می خواهم سرفه و تب چند روز قبل از. Rippe نبود پوشیدن تجهیزات حفاظتی که در حال حاضر در تامین کوتاه مدت.

او را از کار برای تنها هشت روز. با بسیاری از بیماران در آینده و بسیاری از همکاران او نیز بیمار شدن او می گوید: نیاز بیش از حد بزرگ بود برای او بود و رفته ،

پزشکان از منطقه سیاتل قادر به سفر به نیویورک برای کمک سنگین caseloads تنها به این دلیل که ملت epicentre منتقل شده بود به از اینجا وجود دارد گفت: ویکرام Padmanabhan که با این نسخهها کار در ريوی و تنفسی مراقبت در UW پزشکی شمال غربی بیمارستان.

درمان COVID-19 است "فروتنی," Padmanabhan گفت. ایوانز که مشغول به کار در همان طبقه در بللوو بیمارستان با Padmanabhan گفت که در حالی که اکثر پزشکان فکر در مورد آنچه که بیماری های همه گیر ممکن است مانند نگاه و چه در برخورد با موجی از بیماران ممکن است مانند آن را متفاوت در آن می شود.

"تلاش برای کشف کردن که چگونه به بهترین مراقبت از این حجم از بیماران که واقعا بیمار است و واقعا نیاز به کمک شما — و تلاش بسیار زیادی را در زمان واقعی بر روی زمین مشکل حل شد فوق العاده لذت بخش و فوق العاده به چالش کشیدن" او گفت:.

چون COVID-19 است بر خلاف بسیاری از بیماری های دیگر Padmanabhan گفت: پزشکان باید برای تنظیم آنها چگونه برای مراقبت از مردم است.

به طور معمول زمانی که درمان به شدت بیمار بیماران یک پزشک می تواند به توسعه روابط با آنها و خانواده خود را. که آسان نیست با COVID-19. بیماران هواکش نمی تواند صحبت با پزشکان خود را که پنهان در پشت دنده محافظ و اعضای خانواده باید به دور ماندن برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض ویروس.

پس در نیویورک یک داوطلب پرستار اختصاص داده شده به Padmanabhan ICU تیم صحبت می کنند با هر خانواده بیمار روزانه به اینسو انسو جمع کردن هر گونه اطلاعات او می تواند در مورد عزیزان خود را برای به اشتراک گذاشتن با پزشکان.

از کسانی که مکالمات Padmanabhan آموخته او مراقبت از یک راننده تاکسی یک خواننده جاز و پدر و مادر چهار فرزند است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

"از آن ساخته شده آن را آسان تر برای انجام این کار سخت به دلیل این است که بیش از فیزیولوژی," او گفت:. "ما مراقبت از مردم است."

این نوع از چیزهایی که رسم انسانیت از یک غیر انسانی وضعیت Rippe گفت.

"این است که در دوران این است که ما چگونه مشابه همه ما هستند" Rippe گفت. "من صحبت کردم به بسیاری از اعضای خانواده از طریق تلفن که نمی تواند رفتن به بیمارستان برای دیدن عزیزان خود. من تا به حال برای دادن خبر بد از طریق تلفن. من مرتب FaceTime بازديد خانواده به صحبت کردن با عزیزان آنها ممکن است هرگز دوباره. دیگران تا به حال هیچ کسی به نام و به تنهایی درگذشت. هیچ کس می خواهد به مرگ به تنهایی. همه ما تمایل به عشق و دوست داشتن."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب