دبیر مطبوعاتی کاخ سفید گریشام حرکت به بانوی اول دفتر

بزرگنمایی این تصویر دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام بازی بیشتر در پشت صحنه نقش برای رئیس جمهور

توسط MINERALNEWS در 19 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام بازی بیشتر در پشت صحنه نقش برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از او دو قبلی سخنگویان. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

مطبوعاتی کاخ سفید وزیر ارتباطات و مدیر استفانی گریشام گام خواهد شد از کسانی که نقش و تبدیل شدن به رئیس ستاد و سخنگوی بانوی اول, Melania Trump گفت: در روز سه شنبه.

آن را بلافاصله روشن نیست که پر کردن بالا ارتباطات شغل — مشاغل که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تا حد زیادی طول می کشد سرب در. گریشام در بیانیه ای گفت که او را تعویض خواهد بود اعلام کرد در روزهای آینده.

گریشام که به Melania Trump, سوم دبیر مطبوعاتی. بر خلاف پیشینیان خود سارا ساندرز و شان اسپایسر, گریشام را نه در جلسات و بازی بیشتر در پشت صحنه نقش. او یکی از آخرین باقی مانده های اصلی تهمت کمپین کارکنان هنوز مشغول به کار در کاخ سفید است.

Melania Trump سابق رئیس ستاد لیندسی رینولدز استعفا بانوی اول است.

گریشام تغییر در کار می آید به عنوان خوانده شده را علامت مراتع به کاخ سفید رئیس ستاد.

در بیانیه ای به Axios گزارش هفته گذشته گریشام به نظر می رسید غافل که او در آستانه جایگزین شده است.

"برای تلفن های موبایل مانند بیشتر کاخ فتنه به من, اما من نیز در قرنطینه. اگر درست است چگونه کنایه آمیز است که وزیر مطبوعات خواهد شنیدن در مورد جایگزین در مطبوعات" گریشام در بیانیه ای گفت به انتشار.

گریشام شده بود در قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه به کروناویروس در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن