کانادا PM ترودو ممنوعیت همه حمله-سلاح گرم سبک

بزرگنمایی این تصویر

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو ممنوعیت حمله-سلاح های سبک را کامل اثر به مدت دو سال. ینس مایر/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ینس مایر/AP

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اعلام کرد ممنوعیت همه حمله-سلاح گرم سبک جمعه.

این ممنوعیت شامل “1,500 مدل ها و انواع” از جمله محبوب AR-15 تفنگ. آن را منع کسانی که سلاح گرم به عنوان به خوبی به عنوان برخی از اجزای, از, استفاده, به فروش می رسد و یا وارد شده است.

با توجه به انتشار از دولت کانادا این ممنوعیت را پر اثر برای دو سال دیگر در جهت “برای محافظت از صاحبان تازگی ممنوع سلاح گرم از مسئولیت کیفری در حالی که آنها را به مراحل مطابق با این قوانین جدید.” نیز وجود دارد که استثنا تا آوریل 30, 2022, برای مردم در جوامع بومی و برای کسانی که شکار برای حفظ خود و یا خانواده خود را. اما در نهایت همه موارد در لیست ممنوع خواهد شد.

ترودو منظور می آید فقط دو هفته بعد از جرم تیر اندازی که در آن یک فرد مسلح کشته و 22 نفر در نوا اسکوشیا.

“از آنجا که از خشونت اسلحه مردم در حال مرگ هستند خانواده های عزادار و جوامع در حال درد و رنج” ترودو گفت. “آن را باید پایان یابد. حمله-سلاح گرم سبک طراحی شده برای استفاده نظامی هیچ جایی در کانادا است. با از بین بردن آنها را از خیابان های ما, ما را محدود می کند اثرات مخرب مربوط به اسلحه و خشونت و کمک به کشور ما را امن تر است.”

دولت کانادا اعلام کرد در انتشار آن قصد دارد به پیاده سازی یک خرید-برگشت از برنامه ریزی برای سلاح های ذکر شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>