بزرگنمایی این تصویر

کارکنان مراقبت های بهداشتی از مرکز بیمارستان ویرجینیا قرار داده و در خود تجهیزات حفاظت فردی قبل از مردم وارد در یک درایو از طریق آزمایش سایت برای coronavirus در Arlington, Va., در 20 مارس سال 2020 است. اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ

در سراسر بسیاری از ملت مراقبت های بهداشتی کارگران گزارش در حال انجام وخیم کمبود دنده محافظ شخصی (PPE) از جمله بیمارستان لباسهای چهره سپر و به خصوص تنفسی N95 ماسک صورت.

رئیس جمهور تهمت می گوید کلید راهنما در راه از ذخیره استراتژیک و از خصوصی صنعت ramping تا تولید از جمله حمل و نقل از 3M.

“از طریق FEMA دولت فدرال است توزیع بیش از 8 میلیون N95 ماسک 14 میلیون ماسک های جراحی و بسیاری از میلیون ها نفر بیشتر تحت سفارش — و آنها خواهید بود با ورود به زودی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز سه شنبه در کاخ سفید coronavirus جلسه.

با توجه به کلی بحران نمرات شهروند به رهبری اهدا گروه popping تا در سراسر کشور از جمله GetusPPE.org, DonatePPE.org ماسک, بازی و یکی را به حرکت دنده از آزمایشگاه به بیمارستان به نام PPE لینک. سپس نیز وجود دارد یک گروه از داوطلبان به نام ماسک صلیبیون که میرم راه اندازی ad hoc فصل در نیویورک, شیکاگو, لس آنجلس و سیاتل و جاهای دیگر. این hastag #GetMePPE همچنان به روند در سراسر رسانه های اجتماعی.

آنها درخواست پیمانکاران ناخن سالن صاحبان موزه ها — هر کسی — به جستجوی خود را در جعبه و ظروف یکبار مصرف دستکش, دستکش به عنوان به خوبی به عنوان ماسک.

بروکلین بر اساس مجسمه تام Beale می خواست برای اهدای 50 فولاد ماسک و برخی از N95s در شهر نیویورک که در آن بیمارستان نزدیک به غرق. او در تماس با ماسک صلیبیون. به زودی یک پرستار در یک بیمارستان محلی در تماس. او به او گفت که او واحد پایین بود به گذشته ،

“من به ارمغان آورد آنها را به Woodhull بیمارستان و یک ماما پایین آمد. او هیجان زده به دریافت آنها” Beale می گوید.

روز بعد یک هنرمند دوست به Beale چهار N95s. فقط چهار. او رفت و برگشت به ماسک صلیبیون سایت و نیویورک پرستار به سرعت ادعا کرد که آنها را برای او در بیمارستان است.

“منظورم این است که آن را قابل لمس بود. شما می دانید که او سوار به من را انتخاب کنید تا چهار ماسک. به طوری که به شما می گوید چیزی در مورد آنچه که آنها در حال برخورد با” او می گوید.

Shabd Simon-الکساندر, جامعه, سازمان, کمک به راه اندازی ماسک صلیبیون. او می گوید: داوطلب پاسخ به این موقت تلاش — و بسیاری دیگر مانند آن — است و دلگرم کننده. اما او می گوید آن نیز تأکید اساسی شکست از دولت فدرال و دولت سیاست و برنامه ریزی و اولویت است.

“من فوق العاده با الهام از این راه است که مردم پله تا به یکدیگر کمک کنند. و من عشق را به مانند زیبایی در انسان, اما در واقعیت, آن را نباید بر ما سقوط” سیمون — الکساندر می گوید. “ما نمی توانیم کمک های متقابل ما راه های سیستمیک شکست. و آن را پایدار نیست. آن را فقط یک وسیله موقت.”

گرفتن ماسک از ذخیره سازی به کارگران نیاز می تواند چالش است. Beale, برای مثال, به نام ایالت نیویورک COVID-19 تدریس خصوصی در خانه برای شهروند کمک های مالی. هیچ چیز اتفاق افتاده است. او با ارسال یک ایمیل به آدرس داده شده. هنوز هم هیچ چیز نیست.

“نمی توانید پاسخ در واقع هنوز به تاریخ. که برای من تعجب آور بود چون من نمی خواهم به فقط نشان می دهد تا در یک بیمارستان به دلیل شما می دانید, من فقط می دانم که آنها فقط در برخورد با خیلی در این لحظه,” او می گوید.

و تلاش داوطلبانه است و بسیار بعید است که برای پر کردن نیاز دارید. مقیاس منابع که ممکن است مورد نیاز در ماه های آینده دلهره آور است به خصوص در سخت ترین ضربه متحده است.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید: دولت خود را کاملا ramping تا تهیه تجهیزات ایمنی از سراسر کشور و جهان است.

“یک میلیارد دستکش برای تهیه 500 میلیون N95 ماسک برخی از 200 میلیون سپر — شما می توانید تصویر” Newsom به خبرنگاران گفت: این هفته است.

Newsom می گوید: در حال حاضر زمان برای فرمانداران به هماهنگی نزدیک اشاره کرد که در حال حاضر در حال رقابت با یکدیگر برای همین محدود تجهیزات پزشکی. که می تواند صدمه دیده است کشورهای کوچکتر با بودجه های کوچکتر. Newsom می گوید: ملت باید “آغاز روند سالاری تهیه و آن وقت بر ما برای پرداختن به این موضوع بسیار بیشتر سیستمیک راه است.”

بزرگنمایی این تصویر

استفانی غار sews یک ماسک در در تاریخ 22 مارس سال 2020 در درچستر جرم. یوسف Prezioso/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

یوسف Prezioso/خبرگزاری گتی ایماژ

بسیاری از مردم در حال دوخت ماسک های خانگی برای شخصی و استفاده در بیمارستان. آنها در حال به اشتراک گذاری راهنمایی آموزش و ویدئوها در سراسر رسانه های اجتماعی. اما CDC هشدار می دهد که کسانی که استفاده می شود باید تنها به عنوان آخرین چاره و “و در نظر گرفته نمی PPE از توانایی خود را برای محافظت از [بهداشت و درمان پزشکان] ناشناخته است.”

Simon-الکساندر که کمک کرد راه اندازی ماسک صلیبیون امیدوار است که به این ad-hoc تلاش های رشد, شاید تعریف از کسانی که نیاز به ماسک نیز رشد می کند.

“تن از مردم انجام این کار نگه داشتن شهر ما و جامعه ما شناور در حال حاضر به طوری که ما می تواند امن” او می گوید. “که شامل سرایداران زباله وانت و همه فروشگاه های مواد غذایی کارمندان.”

در ضمن وعده کمک نمی تواند به اندازه کافی سریع برای بسیاری از پرستاران و پزشکان است.

ماریا Louviaux یک پرستار بالینی در دانشگاه UC Irvine, مرکز پزشکی در اورنج کانتی, کالیفرنیا., می گوید او و همکارانش در حال گفت به شدت محدود کردن استفاده از ماسک برای حفظ و اگر آنها نمی خاکی و یا آسیب دیده — استفاده مجدد از آنها.

“این باعث می شود ما احساس بسیار نا امن” Louviaux می گوید. “ما سلامت است که برای قرار دادن در معرض خطر سلامت از بیماران ما در حال قرار دادن در معرض خطر ما خانواده های بهداشتی است که برای قرار دادن در معرض خطر است.” آن را بدست بنابراین بد او می گوید: “ناظران در حال بازجویی پرستاران:” چرا شما که پوشیدن ماسک?’ “

یک سخنگوی UCI سلامت جان موری می گوید صرفه جویی درمصرف PPE است محتاطانه برنامه ریزی در مورد همه چیز بدتر است. “با توجه به عدم اطمینان در مورد آینده دسترسی به این منابع UCI بهداشت و مراکز درمانی در سراسر دانشگاه کالیفرنیا در سیستم بهداشت و درمان به تصویب رسید امن حفاظت از پروتکل های سازگار با CDC و OSHA راهنمایی مناسب برای استفاده از PPE,” موری نوشت: در یک ایمیل. FDA نیز تشویق بيمارستان به حفظ ماسک و لباس.

ایالات متحده جراح عمومی دکتر جروم Adams هشدار داد در CBS در اوایل این هفته است که آمریکایی ها باید بریس برای امکان کمبود تجهیزات حفاظت شخصی برای سال آمده است. وی آمریکایی ها برای به تعویق انداختن همه اعمال جراحی الکتیو.

“ما نیاز به مطمئن شوید که تجهیزات در حال گرفتن به نیویورک به کالیفرنیا به واشنگتن” آدامز می گوید و اضافه می کند “ما می دانیم که وجود دارد در حال رفتن به کمبود در برخی از مناطق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im