پس از یک سری از جارو گسترش, برای گسترش دسترسی به, رای گیری در سال های اخیر کالیفرنیا مجلس هل دادن نیاز به رای دهندگان به بازیگران در یک رای گیری در انتخابات آینده.

پیشنهاد معرفی شده در دولت مجلس در روز سه شنبه خواهد بود بی سابقه و احتمالا در دادگاه به چالش کشیده باید آن را در نهایت تبدیل شدن به قانون است. این امر جای این بار برای تعیین مدنی مجازات و مجازات نهایی در وزیر امور خارجه کالیفرنیا رئیس انتخابات افسر.

“دموکراسی نه یک تماشاگر ورزش — آن نیاز به مشارکت فعال همه شهروندان خود” لایحه نویسنده, مجلس مارک لوین (D-San Rafael) گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “کالیفرنیا است که یک رهبر ملی در گسترش حق رای به شهروندان است. کسانی که حقوق می آیند با یک مسئولیت ثبت نام رای دهندگان برای شرکت در انتخابات و مطمئن شوید که صدای خود را شنیده است توسط خود دولت است.”

به عنوان بسیاری از 30 کشور باید اجباری قوانین رای دادن در این کتاب از جمله استرالیا و بلژیک و برزیل. لوین را پیشنهاد می کند و شامل یک مکانیزم مورد استفاده در برخی از کشورها را نیز ثبت نام همه شهروندان واجد شرایط. جدید ترین ایالت گزارش شمارش بیش از 20.3 میلیون رای دهندگان و تقریبا 2 میلیون بیشتر شهروندان که واجد شرایط هستند اما ثبت نشده است.

تبلیغات

Levine تلاش مجلس لایحه 2070 خواهد نیاز به هر کالیفرنیا که ثبت نام برای رای دادن به “یک رای گیری مشخص شده و یا بینام و نشان در تمام یا بخشی در هر انتخابات برگزار شده در داخل خاک است که در آن فرد ساکن.” AB 2070 هنوز به ارجاع به کمیته سیاست و بعید است در نظر گرفته شود تا بهار.

میزان مشارکت در کالیفرنیا در حال افزایش بوده است و در انتخابات اخیر. در نوامبر 2018, 64.5 درصد از دولت ثبت نام از رای دهندگان بازیگران آراء — بالاترین درصد برای هر غیر-ریاست جمهوری-انتخابات سال 1982 است. انتخابات ریاست جمهوری سال دیده می شود بسیار بالاتر مردم در انتخابات, اما نرخ مشارکت برای ایالت مقدماتی در سال های دیگر شده اند بسیار پایین تر: کمتر از 4 در 10 ثبت نام رای دهندگان نشان داد تا برای 5 ژوئن 2018 اولیه. کالیفرنیا قانونگذاران نقل مکان کرد تا در این سال اولیه 3 مارس در بخشی به افزایش نرخ مشارکت.

مختلف مطالعات علمی از طریق سال به دنبال تعیین اینکه آیا یک حزب سیاسی به نفع بیش از دیگران باید رای گیری شود, اجباری است. حامیان این تلاش ها باید به آن استدلال می کنند و می تواند الهام بخش مقامات منتخب به بهتر نشان دادن منافع طیف گسترده تری از شهروندان است. مخالفان از سوی دیگر باید گفت که اجباری رای گیری می تواند در تعارض با حق آزادی بیان تضمین شده تحت قانون اساسی ایالات متحده.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر