کالیفرنیا قانونگذاران انتظار عذرخواهی آمریکا توقیف آمریکایی ژاپنی

بزرگنمایی این تصویر

در طول یک سفر آخر هفته به کالیفرنیا موزه در ساکرامنتو, Les Ouchida دارای یک سال 1943 عکس از خود (ردیف جلو مرکز) و خواهر و برادر خود را گرفته در اردوگاه در جروم ارک., که خانواده اش منتقل شد از خانه خود را در نزدیکی ساکرامنتو در سال 1942. غنی Pedroncelli/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

غنی Pedroncelli/AP

از آن شده است بیش از 78 سال از رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت یک فرمان اجرایی را امضا اجازه توقیف آمریکایی ژاپنی.

در حال حاضر کالیفرنیا مجلس است که انتظار می رود به عذر خواهی برای نقش دولت در گرد کردن تا حدود 120,000 نفر – عمدتا شهروندان ایالات متحده و حرکت آنها را به 10 اردوگاه از جمله دو در کالیفرنیا است.

قطعنامه یادداشت های یک تعداد قوانین فدرال و ایالتی تصویب ابتدا در سال 1913 که تبعیض علیه مردم از تبار قبل از عذرخواهی “به همه آمریکایی ها از اصل و نسب آن گذشته اقدامات در حمایت از ظالمان خروج حذف و حبس آمریکایی ژاپنی در طول جنگ جهانی دوم و شکست خود را به حمایت و دفاع از حقوق مدنی و آزادی های مدنی آمریکایی ژاپنی در طول این دوره است.”

آن همچنین می گوید: “داده های اخیر رویدادهای ملی است و از همه مهم تر برای یادگیری از اشتباهات گذشته و به اطمینان حاصل شود که چنین حمله بر آزادی هرگز دوباره اتفاق می افتد به هر جامعه در ایالات متحده است.”

روزولت به منظور امضا شده کمی بیشتر از دو ماه پس از حمله ژاپن در پرل هاربر مجاز حذف از سواحل غرب از همه افراد به عنوان یک تهدید برای امنیت ملی خود و جابجایی به مراکز داخلی.

“شما در حال صحبت کردن در مورد مردمی که شهروندان آمریکایی که مجبور به ترک خانه های خود مجبور به ترک بسیاری از اموال خود را به ترک حیوانات خانگی خود را پشت” جفری Moy ملی رئیس جمهور از شهروندان آمریکایی لیگ می گوید NPR.

تصور کنید که او می افزاید: “چقدر از شوک آن برای دفاع از حقوق مردم فقط ساده از آنها را.”

“من می خواستم مطمئن شوید که ما اذعان اشتباهات ما و امیدوارم که از آنها می گوید:” آل Muratsuchi این عضو مجمع که به معرفی این قطعنامه است.

از حزب دموکرات که نشان دهنده یک منطقه در جنوب لس آنجلس است که شامل تورانس منهتن ساحل و می گوید که چنین یادآوری مهم است نه فقط برای حفظ تاریخ است. این نیز مهم است به یاد داشته باشید “تشابه قابل توجه بین آنچه اتفاق افتاده است به ژاپنی-آمریکایی ها قبل و در طول جنگ جهانی دوم و آنچه که امروز اتفاق می افتد,” او می گوید.

“نه فقط fearmongering و بلاغت صحبت کردن در مورد کاروان [از مهاجران از آمریکای مرکزی] و یا تصاویر از کودکان و خانواده ها برگزار شد در قفس اما ما دیدن آنچه که اتفاق می افتد به اسلام آمریکایی. شما می دانید که پس از پرل هاربر, ترس از “دیگری” با تمرکز بر روی آمریکایی ها به عنوان جاسوس بالقوه; امروز تا کنون پس از 9/11 که همان ترس از دیگر متمرکز شده است در اسلام آمریکایی به تروریست های بالقوه.”

این خرس ذکر است که چنین عذرخواهی است نه رمان.

در نزدیکی پایان از رونالد ریگان در انتخابات ریاست جمهوری او را امضا کردند و آزادی های مدنی در عمل از سال 1988 که اذعان کرد که توقیف آمریکایی ژاپنی بود “انگیزه های تبعیض نژادی و جنگ هیستری و یک شکست از رهبری سیاسی.” آن را ارائه $20,000 به هر واجد شرایط بازمانده.

این قانون همچنین شامل یک لینک مستقیم عذرخواهی “از طرف ملت است.”

“آنچه مهم است در این لایحه کمتر به انجام با ملک در مقایسه با افتخار” ریگان در آن زمان گفت: “برای ما اعتراف به اشتباه است. در اینجا ما تعهد خود به عنوان یک ملت به عدالت برابر بر اساس قانون است.”

Muratsuchi می گوید کالیفرنیا مدیون بازماندگان جداگانه عذرخواهی.

“متاسفانه طی سال های منتهی به جنگ جهانی دوم کالیفرنیا بود که در خط مقدم و چراغ این ملت در راه های بسیاری در دامن زدن به شعله های آتش نژادپرستی و مهاجر قربانی در برابر آمریکایی ژاپنی,” او توضیح می دهد, با اشاره به تلاش قانونگذاران ایالتی دهه قبل از جنگ به محدود کردن و یا نوار حقوق قانونی ژاپنی آمریکایی است.

“من احساس کردم که این مهم به این سند منحصر به فرد در کالیفرنیا تاریخچه نژادپرستی و مهاجر قربانی در برابر ژاپنی آمریکایی است.”

مونتاژ اندازه گیری است که انتظار می رود به تصویب شنبه فقط آخرین در یک سری از عذر خواهی دولت صادر کرده است به تازگی برای خود تاریخی بی عدالتی علیه گروه های اقلیت.

در یک فرمان اجرایی در سال گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به طور رسمی عذرخواهی از طرف کالیفرنیا برای دولت “تاریک تاریخ” خشونت و تبعیض علیه بومیان آمریکایی است. در اوایل این ماه او همچنین اعلام کرد که ابتکار عمل را به عفو LGBTQ مردم — از جمله پس از مرگ — که تحت تعقیب قرار دولت قانون ممنوعیت روابط هم جنس بودند که تنها جرمزدایی در سال 1975.

قبلا دولت عذرخواهی کرد و در سال 2006 برای یک برنامه غیر قانونی تبعید است که هدف آمریکایی های مکزیکی در 1930s و صادر یکی دیگر از عذرخواهی چند سال بعد به آمریکایی چینی برای نژادپرستانه قوانین قدمت آن به قرن 19.

“تصمیم گیری انگیزه های تبعیض و بیگانه ستیزی را توقیف آمریکایی ژاپنی بود یک خیانت از ما مقدس ترین ارزش های یک ملت است که ما هرگز نباید تکرار” Newsom گفت: روز شنبه در یک بیانیه اعلام Feb. 19 — سالگرد روزولت اجرایی سفارش — روز یادبود در کالیفرنیا است.

“این لکه ای بر تاریخ باید به ما یادآوری می کنند که همیشه به ایستادن برای دوستان آمریکایی ما صرف نظر از منشاء ملی یا وضعیت مهاجرت و حفاظت از حقوق مدنی و آزادی که برای ما عزیز است.”

NPR قانون مهاجرت و ملیت Jaffe کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>