کالیفرنیا رو 170 شکسته هواکش از فدرال; دره سیلیکون است که رفع آنها Newsom می گوید

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در روز شنبه گفت: دولت فدرال فرستاده لس آنجلس 170 هواکش که وارد “کار نمی کند” و در حال حاضر یک دره سیلیکون شرکت تعمیر تجهیزات میان شیوع کروناویروس.

کالیفرنیا و کشورهای دیگر شده اند, جوراب زنانه ساقه بلند در دستگاه تهویه مصنوعی در پیش بینی از یک کمبود در بیمارستان در طول COVID-19 بیماری همه گیر. Newsom گفت که او یاد گرفته در مورد این مشکل با دولت فدرال هواکش زمانی که او بازدید شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti در روز جمعه.

“به جای تاسف خوردن در مورد آن به جای شکایت در مورد آن به جای اشاره انگشتان به جای تولید عناوین به منظور تولید بیشتر استرس و اضطراب ما یک اتومبیل و یک کامیون” Newsom گفت. بلوم انرژی است که رفع آنها او توییتی شنبه.

“و ما به حال کسانی که 170 در اینجا آورده به این مرکز از ساعت 8 صبح امروز و آنها کاملا به معنای واقعی کلمه کار روی آن هواکش در حال حاضر” Newsom گفت.

تبلیغات

فرماندار گفت: هواکش آمد از ملی ذخایر یک تامین زندگی-صرفه جویی در مصرف دارو و تجهیزات پزشکی که توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

ونتیلاتورهای مکانیکی ضروری است برای درمان بیماران بدحال با COVID-19. این ویروس به طور رسمی به نام SARS-CoV-2 می تواند آلوده ریه و باعث شود مردم قادر به تنفس به درستی آن را نیز می تواند باعث التهاب در ریه ها است. مایع می تواند نشت به بافت ریه و می توانید از غرق برخی از ریه را کوچک هوا کیسه های جلوگیری از آنها را از رساندن اکسیژن به خون است.

کسانی که بدحال از coronavirus عفونت رنج می برند می توانند از نارسایی تنفسی عفونت و نارسایی ارگان های متعدد.

تایمز هفته گذشته گزارش که مقامات فدرال برای سال شناخته شده وجود دارد کمبود هواکش در سراسر کشور برای مقابله با چنین بیماری همه گیر.

تبلیغات

در اوایل سال 2003 گائو هشدار داد که بسیاری از بیمارستان های شهری فاقد هواکش به اندازه کافی برای درمان تعداد زیادی از بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی که می تواند انتظار می رود در یک سیاه زخم یا شیوع بوتولیسم.

“هواکش مدت طولانی است که شناخته شده به عنوان یک پیوند ضعیف گفت:” مارسیا کراس رئیس سابق بخش بهداشت و درمان از دفتر پاسخگویی دولت که صرف 35 سال در گائو قبل از بازنشستگی در سال 2018 است.

امروز یک عدم وجود هواکش در حال ظهور است به عنوان یک برنامه به طور بالقوه بحرانی کمبود زیرا بیماران سخت ترین ضربه COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus رنج می برند اغلب شدید و مشکلات تنفسی.

در سراسر ایالات متحده وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 31 نفر نیاز به تهویه برای هر دستگاه در دسترس با توجه به مقاله منتشر شده در این هفته در مجله پزشکی نیوانگلند. این کمبود می تواند فقط به عنوان شدید در کالیفرنیا است.

ایالت وجود دارد در مورد 9,500 هواکش در مجموع که شامل اخیر ارسال شده توسط رهبران دولت و دیگران در راستای افزایش تعداد COVID-19 بيمار. دولت فدرال ملی ذخایر است که ایالات متحده می تواند ضربه بزنید زمانی که منابع محلی اجرا پایین اضافی 16,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im