کالیفرنیا coronavirus بیمار آزمایش شد و برای چند روز UC Davis می گوید

آن را در زمان چند روز برای تست یک coronavirus بیمار در شمال کالیفرنیا که ممکن است اولین قرارداد این بیماری در

توسط MINERALNEWS در 8 اسفند 1398

آن را در زمان چند روز برای تست یک coronavirus بیمار در شمال کالیفرنیا که ممکن است اولین قرارداد این بیماری در جامعه از طریق قرار گرفتن در معرض در ایالات متحده است.

فردی است ساکن Solano County و دریافت مراقبت های پزشکی در Sacramento County, با توجه به وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

UC Davis گفته مقامات بیمار وارد UC Davis مرکز پزشکی از بیمارستان دیگری Feb. 19. اما بیمار آزمایش شد تا فوریه. 23.

"پس از پذیرش تیم ما خواسته مقامات بهداشت عمومی در صورتی که این مورد می تواند COVID-19. ما درخواست COVID-19 تست توسط [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] از آنجا که نه Sacramento County نه کالیفرنیا وزارت بهداشت در حال انجام تست برای coronavirus در این زمان. از آنجا که بیمار مناسب نیست موجود CDC معیارهای COVID-19 یک آزمون که بلافاصله با تجویز می شود. UC Davis سلامت را کنترل نمی کند, تست" مرکز پزشکی در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

در فوریه. 23 در این بیانیه افزود: "CDC دستور COVID-19 تست بیمار و بیمار قرار داده شد در هوابرد احتیاط و دقیق تماس احتیاطی به دلیل نگرانی های ما در مورد وضعیت بیمار."

مثبت نتایج آزمون آمد چهارشنبه مرکز پزشکی گفت.

UC Davis گفت که "از آنجا که از اقدامات ما در حال حاضر در محل از این بیمار ورود به اعتقاد ما شده است وجود دارد حداقل پتانسیل قرار گرفتن در معرض در اینجا در UC Davis مرکز پزشکی."

تبلیغات

هنوز بیمارستان خواسته است "تعداد کمی" از کارکنان به ماندن در خانه و نظارت بر درجه حرارت خود را.

"ما در حال دست زدن به این کار در همان راه ما مدیریت بیماری های دیگر که نیاز به برنامه احتیاطی و نظارت بر" بیانیه ای گفت:.

پس از Feb. 2 بیش از 8,400 بازگشت مسافران از چین وارد کالیفرنیا با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. آنها توصیه شده است به خود قرنطینه به مدت 14 روز و محدود کردن تعاملات با دیگران به عنوان آنجا که ممکن است, مقامات گفت.

آن است که روشن نیست که چگونه فرد آلوده شد اما سلامت عمومی کارگران نمی تواند شناسایی هر گونه تماس با افرادی که تا به حال سفر به چین — کانون شیوع — یا مناطق دیگر که در آن ویروس گسترده است.

مورد گزارش شده از Solano County, صفحه اصلی به پایگاه نیروی هوایی تراویس که در آن برخی از مسافران از چین شده اند قرنطینه.

CDC مقامات همچنین هشدار داد که اگر چه virus است به احتمال زیاد به گسترش در آمریکا و جوامع آنفولانزا هنوز هم شمار خطر بیشتر است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه نام معاون رئیس جمهور مایک پنس برای هماهنگ کردن مدیریت پاسخ در حالی که تصریح می کند که "خطر ابتلا به مردم آمریکا باقی مانده بسیار کم است."

تبلیغات

مقامات بهداشت عمومی که flanked مغلوب ساختن پیشی جستن در یک اتفاق نادر در کنفرانس خبری در کاخ سفید جلسه اتاق بودند به طرز محسوسی کمتر خوش بین بارها و بارها هشدار داد که کشنده COVID-19 ویروس نیز آلوده کرده است که 60 آمریکایی از جمله به تازگی مورد تایید شده که در کالیفرنیا هنوز می تواند به سرعت گسترش در آمریکا

"مسیر ما به دنبال در در هفته های آینده و ماه بسیار نامشخص است," دکتر گفت: "آن Schuchat های CDC اصلی معاون مدیر.

"ما می توانیم انتظار برای دیدن موارد بیشتر در ایالات متحده گفت:" الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب