کالیفرنیا به رسمیت می شناسد بیش از 850 coronavirus موارد در زندگی کمک امکانات

بیش از 850 ساکنان و کارکنان در کمک امکانات زندگی در کالیفرنیا آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به اطلاعات منتشر شده در اواخر روز دوشنبه توسط دولت سازمان خدمات اجتماعی.

در میان شدید ترین شیوع بیماری بودند در شتو III در شهرستان کنترا کوستا ایالت است که 52 ساکنان و کارکنان با تایید موارد و Silverado بورلی محل در Fairfax منطقه لس آنجلس با 50 ساکنان و کارکنان آزمایش مثبت برای ویروس.

این علائم اولین بار است که مقامات دولتی منتشر کرده اند داده ها بر روی شیوع بیماری در زندگی کمک امکانات — دسته گسترده ای از جمع خانه ها زندگی می کنند برای بیشتر افراد مسن ساکنان. با پیری و ضعیف ساکنان در محله های نزدیک کمک زندگی می کنند خانه ها به ویژه آسیب پذیر به گسترش coronavirus.

خانه های سالمندان که ساکنان با پیشرفته تر نیاز های پزشکی شده اند یک منبع شیوع بیماری در کشور با بیش از 3500 ساکنان و یا کارکنان تست مثبت است.

تبلیغات

انتخاب به انتشار اطلاعات در کمک امکانات زندگی پس از لس آنجلس تایمز تحقیقات نشان داد که دولت با عدم انتشار اطلاعات در مورد شیوع بیماری ترک خانواده ها و جوامع در تاریکی در مورد دامنه واقعی این بیماری همه گیر تلفن.

هنوز هم به تازگی اطلاعات موجود محدود است. مقامات تنها به ارائه آمار و ارقام و امکانات با هفت یا بیشتر ساکنان با استناد به نگرانی های حریم خصوصی. و دولت تنها مشخص شده دقیق تعداد موارد برای تسهیلات هنگامی که آن را بیش از 11.

حدود نیمی از این مرکز کمک زندگی می کنند شیوع بیماری های ذکر شده در تجزيه خوشه در لس آنجلس. بلمونت روستا در هالیوود تا 21 ساکنان و 17 کارکنان تست مثبت; جاسمین تراس در پاسادنا دارای 23 ساکنان و 16 کارکنان با کروناویروس و کنزینگتون ردندو بیچ دارای 23 ساکنان و 19 کارکنان تست مثبت است.

تبلیغات

دولت نمی انتشار داده ها در تعدادی از ساکنان و یا کارکنان در هر امکانات که درگذشت از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

اما حداقل شش ساکنان در کنزینگتون فوت کرده اند با توجه به مارس 15 نامه از رابرت ممکن است تسهیلات, مدیر اجرایی. در نامه خود او گفت که بسیاری از ساکنان پیچیده پزشکی بیماری است و برای کسانی که درگذشت “آن مشخص نشده که آیا آنها گذشت از بیماریهای ویروس و یا ترکیبی.”

بیشترین شیوع شدید در L. A. شهرستان شده است در Silverado بورلی محل نسبتا شیک خانه در نزدیکی CBS Television شهرستان و بیشه. بیست و هشت ساکنان و 22 هیات ویروس یک رشد انفجاری از چند هفته پیش هنگامی که یک تعداد انگشت شماری از ساکنان و کارکنان تا به حال آزمایش مثبت است. شیوع جلب خشم ساکنان’ خانواده هایی که انتقاد مدیران اجازه اقامت جدید به حرکت در و ظاهرا به ارمغان بیاورد ویروس.

“این بود که در مورد پول است. … اگر آنها فکر کردن در مورد پدر و مادر ما هیچ یک از این می توانست اتفاق افتاده است” یک فرد بالغ دختر یکی از ساکنان گفت: بار در ماه گذشته است. در بیانیه منتشر شده در آن زمان سخنگوی مرکز شرکت مادر گفت رزیدنت جدید نشان نداد علائم در زمان پذیرش.

تبلیغات

“هیچ چیز برای ما مهم تر از ایمنی از ساکنان ما و همکاران که مراقبت از آنها را هر روز و ما افتخار داریم که تیم ما تعهد و حرفه ای در این بیماری همه گیر” گفت: Jeff Frum سخنگوی ارواین-بر اساس Silverado خصوصی شرکت برگزار شد.

ماه گذشته دولت و بخش خدمات اجتماعی دریافت شکایت در مورد Silverado مدیران مسدود کردن بازدید کنندگان و به درستی نمی جداسازی یک بیمار مقیم. یک دولت مجوز تحلیلگر در مصاحبه تسهیلات توسط مدیر تلفن و صحبت با ساکنان و کارکنان و تحلیلگر در نهایت مشخص شد شکایت بی اساس بود.

همانطور که از دوشنبه 86 درصد از 1,224 پرستاری ماهر امکانات در کالیفرنیا گزارش شده بود خود را coronavirus مرتبط با داده ها در 24 ساعت گذشته. از این تعداد 258 گزارش داده اند که داشتن یک یا بیشتر coronavirus موارد مربوط به هر یک مقیم و یا بهداشت و درمان کارگر که از شنبه, با توجه به وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

تا کنون 1,290 کارکنان در پرستاری ماهر امکانات در سراسر کالیفرنیا آزمایش مثبت همراه با 1,740 بیماران با توجه به دولت داده است. قبلا Newsom گفته بود بیش از 3500 افرادی که زندگی می کنند و یا کار در یکی از کالیفرنیا خانه های پرستاری coronavirus.

تبلیغات

بیش از 30 درصد از کسانی که فوت کرده اند در L. A. شهرستان شد ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات; بیش از 70 درصد از مرگ و میر در ساحل طولانی شده است ساکنان خانه سالمندان.

دیگر بار تجزیه و تحلیل نشان داد که اکثر پرستاری ماهر امکانات است که باید دیده شیوع کروناویروس در لس آنجلس شده اند ذکر شده در سال های اخیر برای فدرال نقض قوانین ایمنی در جلوگیری از عفونت.

بار کارکنان نویسندگان جک دولان و Brittny Mejia کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>