نیویورک – پیت Buttigieg چسبیده به اندکی سرب بیش از برنی ساندرز در دسته ای جدید از مجموع رای منتشر شده توسط آیووا حزب دموکرات روز چهارشنبه دو روز پس از میزبانی دولت اول خود را-در-این-ملت ریاست جمهوری قفقاز.

اما در این مسابقه باقی مانده است خیلی زود به تماس با 92 درصد از حوزه گزارش.

خیلی سیاسی جهان در حال حاضر توجه خود را معطوف به آینده-up, New Hampshire است که دارای اولین انتخابات مقدماتی دموکرات ها در’ 2020 نامزدی مبارزه در روز سه شنبه.

آیووا مقامات نسبت تاخیر خود را به مشکلات فنی. هرج و مرج در اطراف گزارش خرابی تضعیف شده است تاثیر آیوا در انتخابات که به طور معمول پاداش برندگان با افزایش شتاب رفتن به بعدی اولیه مسابقات.

این دو در اوایل مدیران — Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا و ورمونت سن. ساندرز — جدا شده با 40 سال سن و متضاد ایدئولوژی.

ساندرز 78 ساله خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بوده است مترقی نیروگاه برای چند دهه. Buttigieg یک زن 38 ساله سابق شهرداری, رسمی, نشان دهنده متوسط بیشتر جناح از حزب دموکرات است. Buttigieg همچنین اولین همجنسگرا نامزد برای کسب ریاست جمهوری اولیه نمایندگان.

روز چهارشنبه به روز شده نتایج نشان می دهد ایالت ماساچوست الیزابت وارن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و مینه سوتا بهداشت ، ctq انتهایی.

دموکراتها اولیه مبارزه شدت در نیوهمپشایر روز چهارشنبه به عنوان بایدن در زمان هدف در هر دو آیووا جلو دونده.

معاون سابق رئیس جمهور پیشنهاد کرد که ساندرز بود unelectable و خواهد صدمه دیده و دیگر دموکرات ها در انتخابات پاییز امسال باید او نماینده این حزب در انتخابات عمومی ، بایدن همچنین متهم است که از آن خواهد بود “خطر” به معرفی Buttigieg چرا که او نشده انتخاب شده است به بالاتر از دفتر South Bend شهردار.

صحبت کردن در یک کاندیدای فروم در نیوهمشایر Buttigieg شد با تمرکز بر مسائل است.

او گفت: تغییر در احساسات از “گناه و عذاب” را به غرور و افتخار است که نیاز به حرکت کشور رو به جلو در تغییر آب و هوا.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im