جسد کارآگاه کشته شده اسکورت قهرمان به خانه تشییع جنازه می شود

کلیولند - دو نردبان کامیون آتش نشانی پرچم بزرگ آمریکا را بر فراز شنی داری کشیده بودند که خیابان های کلیولند را

توسط MINERALNEWS در 15 شهریور 1399

کلیولند - دو نردبان کامیون آتش نشانی پرچم بزرگ آمریکا را بر فراز شنی داری کشیده بودند که خیابان های کلیولند را روز شنبه در حالی که جسد یک کارآگاه پلیس کشته شده در خط وظیفه را به یک خانه تشییع جنازه حمل می کرد، نخ کشید.

به گزارش WKYC-TV، دیگر پاسخ دهندگان اول در حالی مورد توجه قرار گرفتند که این روند برای کارآگاه جیمز اسکرنیویتز 53 ساله گذشت.

سه نفر پس از آن مورد بازجویی قرار می يرند که اسکرنيويتز و مردی که به عنوان يک خبرچين پليس توصيف شده بود، در جريان عمليات مواد مخدر پنجشنبه شب در سمت غرب شهر در اتومبيل بی نام و نشان افسر مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و کشته شدند.

به گفته مقامات، اسکرنیویتز اندکی پیش از کشته شدن او و اسکات دینگس ۵۰ ساله به یک کارگروه فدرال ضد خشونت پیوسته بود.

کاری هاوارد، مدیر ایمنی کلیولند روز جمعه به خبرنگاران گفت دو نوجوان و یک بزرگسال به حکم بازداشت غیر مرتبط تحت بازداشت قرار گرفتند. نام آن ها منتشر نشده است.

یک مقام پلیس کلیولند آگاه در مورد برخی جزئیات این تیراندازی، اما که اجازه سخنرانی علنی نداشت، به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت که اسکرنیویتز، عضو ۲۵ ساله این نیرو، به عنوان بخشی از یک عملیات مواد مخدر مخفیانه کار می کرده و دینگس خبرچین پلیس است.

یک نماینده اف بی آی می گوید اسکرنیویتز و دیگر مأموران اجرای قانون روز چهارشنبه در دفتر کلیولند اف بی آی سوگند یاد کرده بودند تا در حمایت از عملیات افسانه، عضو کارگروه جرایم خشونت آمیز اف بی آی شوند، تلاش وزارت دادگستری برای سرکوب جنایت خشونت آمیز در تعدادی از شهرهای آمریکا از جمله کلیولند.

مقامات نگفته اند که آيا اسکرينيويتز پنجشنبه شب به عنوان بخشی از نيروی کار فدرال کار می کرد يا به عنوان يکی از اعضای واحد باند پليس کليولند که به طور معمول به او واگذار شده بود.

طرح های تشییع جنازه اعلام نشده است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de