هر دو حزب اپوزیسیون برگ نظارت در لایحه شک

واشنگتن - قانون گسترش نظارت مقامات که FBI می بیند به عنوان حیاتی در مبارزه با تروریسم پرتاب شد به شک به عنوان

توسط MINERALNEWS در 8 خرداد 1399

واشنگتن - قانون گسترش نظارت مقامات که FBI می بیند به عنوان حیاتی در مبارزه با تروریسم پرتاب شد به شک به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید وتو و رهبران جمهوری خواه و لیبرال دموکرات ها گفتند که مخالفت با آن.

خانه دموکراتیک رهبران ناگهان موکول بدون در نظر گرفتن این لایحه ساعت پس از گفتن وجود دارد خواهد بود یک رای گیری شنبه شب. در بین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به صراحت برای اولین بار است که او را وتو اندازه گیری. مشابه نسخه از این قانون تا به حال کشیده شده حمایت هر دو حزب فقط هفته پیش.

"اگر FISA لایحه تصویب امشب در این خانه طبقه, من به سرعت آن را وتو," مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی با استفاده از مخفف برای نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند. "کشور ما فقط از طریق رنج می برد بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آن است. عظیم سوء استفاده از FISA بود که بخشی از آن را!"

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده بود سه شنبه شب که او را در مخالفت با این اقدام باعث خواهان است که یک بار مورد حمایت این قرارداد به دنبال تهمت سرب و می گویند روز شنبه که آنها را در حال حاضر رای در برابر آن است.

رهبران کنگره حزبی مترقی است که حدود 70 دموکرات عضو مجلس نمایندگان همچنین گفتند که مخالفت با قانون گفت: آن را فاقد محدودیت در نظارت آنلاین و بدون حکم.

همراه با قوی ایران, مخالفت دموکرات ها' سرپیچی از مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا پیشنهاد ممکن است به اندازه کافی مخالفان به نزول این لایحه است. معلوم بود اگر رهبران دموکرات خواهد دوباره سعی کنید پنج شنبه برای برگزاری رای گیری, و یا اگر آنها را جست و خیز یک رای و سعی کنید به مذاکره با نمایندگان نهایی سازش.

"ما نمی توانیم در وجدان خوب رای قانونی که نقض آمریکایی ها حق اساسی برای حفظ حریم خصوصی گفت:" مترقی حزبی' رهبران مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal D-بشویید. و علامت Pocan D-Wis.

این قانون برای اولین بار به تصویب مجلس در ماه مارس با گسترده حمایت هر دو حزب پس از دادستان کل ویلیام بر مذاکره یک معامله با جمهوری خواه و دموکرات خانه رهبران. اما این اجماع هم پاشیده چهارشنبه پس از وزارت دادگستری آمد در برابر این لایحه که توسط اصلاح مجلس سنا. وزارت دادگستری در بیانیه توسط دستیار دادستان کل Stephen Boyd خواست تهمت به رد این لایحه است.

به زودی پس از, خانه, رهبر جمهوریخواهان Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا گفت: زمان آن را به یک "مکث" در این قانون.

جدید بن بست مطرح بالقوه برای نظارت قدرت باقی می ماند منقضی شده به طور نامحدود. این مقررات که منقضی در مارس اجازه می دهد که اف بی آی به دریافت حکم دادگاه برای سوابق کسب و کار در امنیت ملی تحقیقات و انجام نظارت در مورد یک موضوع بدون ایجاد کنند که آنها از جانب یک تروریسم بین المللی سازمان. آنها همچنین آن را آسان تر برای محققان به ادامه استراق سمع در یک موضوع است که روشن تلفن همراه و ارائه دهندگان خدمات برای خنثی کردن تشخیص است.

با وجود ناگهانی ایران تغییر دموکراتیک رهبران گفتند که حرکت رو به جلو با یک رای به هر حال با این استدلال که بسیار کمی تغییر کرده بود پس از 126 جمهوری خواهان از جمله مک کارتی به آن رای دادند در ماه مارس است.

"خود را آور در اطراف برای پیدا کردن یک عقلانی خود را تغییر رای غم انگیز است" رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md., گفت: جمهوری خواهان در یک گرم گفتار در طبقه.

"تنها چیزی که تغییر کرده است" هویر گفت: "این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: رای وجود ندارد."

با جمهوری خواهان مخالف پلوسی مورد نیاز برای نگه داشتن او در جلسه با هم به آن عبور کند. اما از دست دادن ترقی خواهان — یک گروه از نمایندگان مجلس که به مدت طولانی مخالف نظارت قوانین ساخته شده است که بسیاری سخت تر است. در طبقه او التماس کرد با همکاران خود برای حمایت از این قانون برای حفاظت از امنیت ملی و تصویب اصلاحات برای حفاظت از آزادی های مدنی است که شامل در اصل سازش.

"ما باید به یک لایحه" پلوسی گفت. "اگر ما یک لایحه و سپس ما آزادی های مدنی کمتر محافظت شده است."

تنها اصلاحیه تصویب شده توسط سنا با 77 رای بود دو حزبی زبان اجازه می دهد شخص ثالث نظارت برای محافظت از افراد در برخی از موارد نظارت. این لایحه نهایی به تصویب مجلس سنا با 80 رای.

وزارت دادگستری در بیانیه ای گفت که اصلاح شده سنا نسخه از این لایحه را "تضعیف امنیت ملی ابزار در حالی که هیچ کاری برای رسیدگی به موارد نقض حقوق بشر" شناسایی شده توسط بازرس کل وزارت دادگستری در گزارش خود در FBI تحقیقات مربوط به روابط بین روسیه و 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز خروشد بر روسیه بررسی التماس تمام خانه های خالی در یک شنبه شب صدای جیر جیر برای رای دادن هیچ "تا زمانی که کشور ما این است که قادر به تعیین اینکه چگونه و چرا بزرگترین سیاسی, جنایی و خرابکارانه رسوایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا صورت گرفت!"

مک کارتی گفت: نمایندگان مجلس با تصویب این قانون با اکثریت دو حزبی قبل و باید دوباره سعی کنید به مذاکره و مصالحه.

"اگر دموکرات به این لایحه تا آنها فقط بازی سیاست" مک کارتی گفت. "و این چیزی است که به بازی سیاست با."

اظهارات بر روند پر پیچ و خم کنگره مواجه شده است و در تجدید نظارت قدرت در پی یک بازرس کل گزارش که مستند جدی خطاها و اشتباهات در, چگونه اف بی آی با استفاده از آن مقامات در روسیه بررسی است. این مشکلات شامل خطاها و حذفیات در برنامه اف بی آی ارائه شده زیر نظارت بر اطلاعات خارجی عمل به مانیتور سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور.

جمهوری خواهان در طول تاریخ شده است متهاجم نظارت بر حفظ قدرت به نام امنیت ملی است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن ایران با متفقین پیوست رئیس جمهور در سال گذشته در خواستار آن است که هر تجدید FBI قدرت همراه قابل توجهی محدودیت های جدید.

قدرت به طور مستقیم مربوط به خطاهای کشف شده در روسیه بررسی است. اما قانونگذاران جمهوری خواه و دموکرات مدنی طرفداران — کشف و ضبط کرده اند بر این مشکلات خواستار اصلاحات.

سنا تصویب نسخه خود را از این قانون در اوایل این ماه. اتاق سقوط کوتاه با یک رای اضافه کردن یک جداگانه متمم اسپانسر شده از طرف حزب دموکرات Ron Wyden اورگان و جمهوری خواه استیو Daines از مونتانا که جلوگیری از اجرای قانون فدرال از اخذ مرور اینترنت اطلاعات یا سابقه جستجو را بدون به دنبال یک حکم.

خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا اعلام کرد که دموکرات ها در حال توافق بر روی یک شبیه, اما, بهینه سازی, اصلاح که آنها را ارائه به مجلس لایحه. اما این اصلاحیه مواجه مخالفت وزارت دادگستری و از Wyden که گفت: در بیانیه ای که نسخه هاوس گفت: با تصویب درست حمایت آمریکایی ها از حقوق برابر یا دام مجموعه ای از فعالیت های آنلاین."

دموکرات ها بعد از کاهش متمم و گفت: آنها به جای خواهد نگه دارید رای در سنا نسخه با اصلاحات ارائه شده است. این بدان معناست که این قانون را مستقیما به رئیس جمهور میز در صورت تصویب توسط مجلس.

___

آسوشیتد پرس نویسنده آلن فرهم کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب