هزینه های بزرگ از گروه های خارج از تقویت L. A. تالار شهر و امتیازهای مورد علاقه

تکنولوژی کارآفرین اندرو لی بود محروم از اهدای بیش از 800 دلار به این کمپین کمک به انتخاب مجدد لس آنجلس عضو شورای شهر David ریو — یک شهر به معنای محدودیت برای جلوگیری از نفوذ و ثروتمند را اهدا می کنند.

اما لی می تواند تا آنجا که او می خواست به یک کمیته مستقل حمایت عضو شورای که موظف است با همان قوانین. ماه گذشته لی ریخت $100,000 به حالت طلایی رهبری صندوق تایید شده است که پوشانده خانواده ها با mailers که ستایش ریو به عنوان یک اصلاح طلب و مشتری جلب کردن رکورد خود در بی خانمانی.

مستقل هزینه های کمیته مجاز به هماهنگی با نامزدها و یا مبارزات انتخاباتی خود را, اما می توانید جمع آوری و صرف مقدار نامحدودی برای حمایت از خود را انتخاب نامزدها آنها را به یک نیروی عضلانی در انتخابات محلی است. از سه شنبه این کمیته تا به حال پوسته بیش از 1 میلیون دلار در لس آنجلس شورای شهر نژادها.

که هزینه های می تواند به ویژه مهم است به عنوان نامزدهای محلی سعی کنید برای گرفتن توجه از بیشتر رای دهندگان. چون Angelenos خواهد وزن در شهر ملی و مسابقات در همان زمان مبارزات انتظار می رود میزان مشارکت بالاتر نسبت به گذشته — و بیشتر سر و صدا به قطع طریق برای نامزد.

تبلیغات

“شما باید سه بار بیشتر رای دهندگان در برخی از این انتخابات گفت:” درک همفری دموکراتیک خلق مشاور سیاسی که L. A. مشتریان شامل عضو شورای گیل Cedillo و نامزد Kevin de León. در نور است که “این پول رفتن به حتی بیشتر موثر.”

بخش عمده ای از خارج هزینه های رفته برای داوطلبانی که در حال حاضر یک لبه سیاسی جمع آوری کمک های مالی بسیاری از آنها امتیازهای مثل ریو. بزرگترین ذینفع مستقل صرف تا کنون ده لئون به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان نامزد به ضرب و شتم در مسابقه برای باز کردن صندلی به نمایندگی از شورای منطقه است که امتداد از مرکز شهر به عقاب راک.

Candidates for Los Angeles City Council in the 14th District

عضو هیئت مدیره مدرسه مونیکا گارسیا است که بحرانی مستقل صرف برای او رقیب Kevin de León طول می کشد بخشی در فروم برای لس آنجلس شورای شهر نامزد در فوریه. در 5 سال 2020 است.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

گروه های خارج از گزارش شده بود صرف بیش از $370,000 که از روز شنبه به حمایت De León انتخاباتی به جای خروجی عضو شورای خوزه Huizar — بیش از ترکیب مقدار از کمک های مالی مبارزات انتخاباتی مطرح شده توسط چهار نامزد دیگر در این مسابقه است.

تبلیغات

بسیاری از پول پشتوانه دولت سابق سنا رهبر از کمیته حمایت شده توسط لس آنجلس فدراسیون کار است که نشان دهنده بیش از 800,000 اعضا از جمله ده ها هزار نفر که در شهر لس آنجلس است. اگر انتخاب De León خواهد بود مسئول برای کمک به تایید حقوق و دستمزد و سود بسته برای نیروی کار شهرستان است.

در علاوه بر این به کار فدراسیون جنوب غربی شورای منطقه ای از نجاران و تغییر کالیفرنیا در حال حاضر در یک سوپر پک که پشتیبانی De León را 2018 ناموفق آمریکا اجرا شده در آشکار به عنوان کمیته عمده تأمین کنندگان مالی.

“ده لئون همواره ایستاده بود با کار مردم است و رکورد آن را نشان می دهد” گفت: کار فدراسیون سخنگوی مسیحی کاسترو.

از شنبه بعد از ظهر هیچ نامزد دیگر در این مسابقه تا به حال بهره مند از مستقل صرف. عضو هیئت مدیره مدرسه Mónica گارسیا که در حال اجرا برای صندلی گفت: وجود دارد “برنامه” پشت در خارج پول پشتوانه ده لئون که “شایان گفتن است که اخیر دموکراتیک و تایید نامزد برای آمریکا نیاز به یک سوپر پک برای رقابت در یک محلی شورای شهر مسابقه است.”

462429_me_city-council-election_ERM_327.JPG

John Lee جشن برنده شدن در یک صندلی شورای شهر در ماه اوت سال 2019.

(لیز Moughon / لس آنجلس تایمز)

ده لئون نیز با بهره گیری از هزینه توسط کمیته حمایت این شهرستان در آتش اتحادیه که در لیست بیلبورد شرکت Lamar به عنوان یک حامی مالی و کمیته پشتیبانی شده توسط شرکت های تاکسی.

به عنوان عضو شورای John Lee, کمپین برای حفظ کرسی خود در شورای شهر کمیته های اسپانسر شده از طرف اتحادیه های کارگری و گروه های کسب و کار گزارش شده بود صرف بیش از 250.000 دلار که از روز شنبه به وقت و حمله حریف خود را Loraine Schulich یک اخترفیزیکدان و کالج مربی که موفق به کسب حمایت از گروههای دموکراتیک.

کار کالیفرنیا یک کمیته اسپانسر شده از طرف اتحادیه است که نشان دهنده کارگران در لس آنجلس وزارت آب و برق بوده است و بیشترین حضور توانمند در دره مسابقه. این DWP اتحادیه شده است در تقابل با شهردار اریک Garcetti بیش از سبز خود معامله جدید و برنامه ریزی برای فاز از گاز گیاهان که Schulich حمایت کرده است.

تبلیغات

لی برنده خود را در حمایت از “حمایت از یقه آبی کارگران که انجام این کار سخت ما نگه داشتن آب تمیز چراغ و ما لوایح انرژی مقرون به صرفه” کار کالیفرنیا سخنگوی مایکل Trujillo گفت.

462426_me_city-council-election_ERM

شورای شهر نامزد Loraine Schulich باعث می شود تماس های تلفنی در Aug. 13, 2019 در چتسورث.

(لیز Moughon / لس آنجلس تایمز)

تقویت اخیر کمک های مالی از پلیس لس آنجلس محافظ لیگ اتحادیه — $150,000 — و شرکت نفت و گاز منابع کالیفرنیا Corp. — $95,000 — آن را فرستاده است از mailers ادعا که Schulich خواهد “نیروی L. A. ساکنان به رانندگی وسایل نقلیه الکتریکی” و “ممنوعیت گاز کوره stovetops خشک کن و آب گرم کن.”

Trujillo گفت: چنین ادعا شد بر اساس Schulich حمایت از “خالص صفر ساختمان انرژی” و “صفر انتشار وسایل نقلیه است.”

کسانی که حملات طنین انداز با برخی از رای دهندگان. “او تا به رویاهای لوله” گفت: Toni Gmuer یک چتسورث ساکن که پشتیبانی از لی. “او می خواهد به نوبه خود از همه ما اجاق گاز به اجاق گاز و گاز ما اتومبیل به اتومبیل های برقی!”

Schulich می گوید که درست نیست. او در مبارزات انتخاباتی مشاور Calvin عباسی گفت که او “هیچ برنامه ای برای قانونگذاری از بین بردن گاز خودرو تا سال 2025” به عنوان یکی میلر ادعا و نه نشانی از او می خواهید به ممنوعیت لوازم گاز.

در عوض عباسی گفت: Schulich می خواهد به سرمایه گذاری در زیرساخت ها را وسایل نقلیه الکتریکی جذاب تر و ارائه مشوق هایی برای ساختمان تعمیرات اساسی. “او پشتیبانی برق عاری از کربن تا سال 2025,” او اضافه شده است. “اما ظاهرا Loraine حمله نمی دانم تفاوت بین خودروهای الکتریکی و تولید برق.”

شرکت های نفتی باید صرف به شدت در این حملات به دلیل “تجدید پذیر و سازگار با محیط زیست راه حل های انرژی را به خطر اندازد انحصار خود و به علت هزینه ارزان تر برای مصرف کنندگان” عباسی گفت. “آنها نمی خواهند که.”

آخرین بار که Schulich و لی رو خاموش او کمک از خارج بیش از حد. مستقل کمیته صرف بیش از 300.000 دلار در سال گذشته به حمایت از او و حمله لی, از جمله یکی از کمیته bankrolled به شدت توسط مدیر صندوق پرچین هارون Sosnick. اما این زمان وجود داشته است مستقل کمی هزینه برای Schulich — کمتر از 1000 دلار گزارش شده که از سه شنبه.

تبلیغات

la-me-council

فیلمنامه سارا کیت لوی عضو شورای دیوید ریو و غیر انتفاعی رهبر Nithya رامان در حال رقابت برای نشان دادن یک منطقه است که امتداد از شرمن اوکس به دریاچه نقره ای.

(لس آنجلس تایمز)

Ryu است که رقابت در برابر چندین رقبا برای حفظ صندلی خود را در یک دریاچه نقره ای-به-شرمن اوکس منطقه بهره مند از بیش از $200,000 در هزینه های خارج از کمیته ها که از سه شنبه.

حتی بدون این که هزینه های ریو به طور چشمگیری outraised مخالفان خود سارا کیت لوی یا Nithya رامان در آوردن بیش از 1 میلیون دلار در کمک های مبارزات انتخاباتی در اواسط فوریه — تقریبا چهار بار به عنوان بسیاری به عنوان یا مالیات یا رامان.

همانطور که از شنبه, بزرگترین تکه مستقل هزینه برای Ryu آمده بود از گلدن استیت رهبری صندوق کمیته بودجه توسط تکنولوژی کارآفرین Andrew Lee — VPN بنیانگذار شرکت تاج به عنوان جانشین تاج و تخت شاهنشاهی از کره جنوبی — صنعتی و پوشش های بنیانگذار شرکت Myung هنگ. هنگ که به $49,000 به کمیته همچنین یک عضو هیئت مدیره با برنامه ریزی کره موزه ملی آمریکا یک پروژه است که اجاره زمین از شهرستان.

“من فکر نمی کنم آن را ایده آل است که دو بسیار غنی مردان در حال تلاش برای اعمال این نفوذ بسیار بیش از ما از روند سیاسی” رامان گفت: این استدلال که “این نوع از هزینه های غیر قابل تنظیم باید به نام و انکار.”

ریو نیز با حمایت کمیته های اسپانسر شده از طرف اتحادیه به نمایندگی از افسران پلیس و آتش نشانان دومی است که بودجه توسط بیلبورد شرکت Lamar.

لوی استدلال کرد که غلیان احساسات مستقل صرف برای کمک به ریو تضعیف ادعای خود را به عنوان یک اصلاح طلب و گفت که او “با بهره گیری از همان مرموز پول بزرگ او گفته است مبارزه است.”

Ryu مدیر کمپین Estevan Montemayor, مقابله, “شما می توانید پیدا کردن یک عضو شورای شهر متعهد به مبارزه برای اصلاحات مالی.”

Montemayor گفت که اگر چه قانون فدرال را محدود می کند Ryu کمپین از کنترل اقدامات خارج از کمیته Ryu می خواهد برای سرنگونی یک حاکم فدرال که زده محدودیت دولت در چنین هزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im